Hubcio603

Inowrocław

19 postów w tym temacie

MPK Inowrocław - Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Inowrocławiu, działające już 100 lat. W latach 1912-1962 w mieście kursowały tramwaje. Obecnie tabor stanowią autobusy różnych marek: Jelcze 120M, Mercedesy O405NK, Solbusy oraz nowe Solarisy: Urbino 10 oraz Urbino 12. MPK Inowrocław jest jednym z niewielu przewoźników w Polsce, posiadających w taborze autobusy zasilane CNG.

A o Inowrocławiu więcej na stronie : http://pl.wikipedia.org/wiki/Inowroc%C5%82aw#cite_note-gus-0 .

I poza tym chciałbym wiedzieć czy na forum jest ktoś z Inowrocławia ? .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja. Inowrocławskie MPK otrzymało 2 nagrody, więcej info: mpk.inowroclaw.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem z Inowrocławia:D I powiem ze nasza komunikacja miejska jest Najlepsza:D A w szczególności Nasze najlepsze w kraju Solarisy U12:38 Why thank you::38 Why thank you::38 Why thank you::38 Why thank you::38 Why thank you:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się czy miał bym czas na zrobienie linij 27 do OMSI :D Był by ktoś chętny do pomocy bo nie jestem aż tak dobry w edytorze:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Inowrocław prawdopodobnie ogłosi przetarg na nowe autobusy.Od niedawna MPK zaczęło testować autobusy. Jak na razie jest to Irisbus Crossway 10.8 LE i Mercedes Citaro K info na http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=14800&nr=1 i http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=14785&nr=1 . Jak myślicie jaki autobus najbardziej pasowałby do Inowrocławia ? Bo moim zdaniem MAN NL283 Lion's City

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby tak porównywać wszystkie autobusy, które były ostatnio testowane u nas to najlepiej myślę, że wypada Mercedes Citaro :)

Nieoficjalnie wiem, że w kwietniu ma zostać coś w tej sprawie dokładniej napisane.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jaki wam się marzy tabor w MPK Inowrocław ? . Bo mi np. marzy się tylko jedno aby usunąć wszystkie te jelcze w cholere i zastąpić je MANami , Mercedesami lub Solarisami ;D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co Ty człowieku gadasz? Jelcze są pozytywne, kapeny do wywalenia. Urban nie pleć głupstw.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właściwie racja ,zwracam honor jelcze są ok , kapeny do wywalenia zamienić je na Urbino 8,6 i git :D

(A tak z ogółu skąd znasz moje nazwisko ? )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właściwie racja ' date='zwracam honor jelcze są ok , kapeny do wywalenia zamienić je na Urbino 8,6 i git :D

[/quote']

Dlatego właśnie teraz Mercedesy powinni kupić :-)

(A tak z ogółu skąd znasz moje nazwisko ? )

Tajemnica zawodowa. Tych, których chcę znać - znam i czy się to komuś podoba czy nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiecie co powinniśmy mieć właśnie Mercedesy,Many,Solarisy,i te ukochane Jelcze( po modernizacji są super) . Uważam że przydały by się z 3 przegubowce na godziny poranne bo do szkoły do koszmarnie się jeździ :D

____________________________________________________________________________________________________________________________

To są moje propozycje lecz, pomyślmy ile takie odnowienie taboru może kosztować;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No. Bo my to jeszcze Autosanem jeździmy :S ani jelczy Ani Solarisa. my to mamy Setra,Autosan czasem ale rzadko Scania

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie stary MAN NG 272 lub Lions City G lub pochodne, albo CitaroG I generacji. W grę wchodzi jeszcze Mercedes 0405GN. :)

Wy to macie komunikację. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hahahaha ale śmieszne :D

Ale z 3 przeguby by się przydały nawet choćby i Ikarusy z serii 280.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Lublinie dominują Sancity(32szt.), CitaroG(27szt.) {3 miejsce w PL pod względem ilości Citar G}, Conecto (G także), Urbino12 i (!!) M11(29szt.)

To się pochwaliłem :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autobus klasy MIDI, SIWZ przeczytajcie, potem się zastanawiajcie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym przedstawić film stworzony przez ATS Marketing na jubileusz komunikacji miejskiej w Inowrocławiu. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo lubię Inowrocław, bywam w nim często ale komunikacja miejska jest tam okropna. :/

Nudny tabor, zapowiedzi tylko w SU 10 i SU12, schemat tras dosyć dziwny, niektóre linie w większości trasy się ze sobą pokrywają, pętla Ziarniaka to jakiś istny niewypał,ponieważ końcowy jest przy jakimś domku jednorodzinnym, a początkowy oddalony od końcowego o jakieś 300m kolo pawilonu handlowego. Rozkłady jak się jest na wycieczce, to w telefonie -istny koszmar, nie ma ich na str MobileMPK, tylko na jakimś niewygodnym serwerze. Jedyne, co mi się podoba w Inowrocławiu to Solarisy, mili kierowcy - kontrolerzy, pętle autobusowe i przystanki (szczególnie Mątwy i te przyst. koło Parku Zdrojowego) oraz fajny lektor,który zapowiada przystanki ( z przyjemnością się go słucha, nie to co monotonna i dziecinna Agnieszka z Pixela, którą głównie można usłyszeć w Bydgoszczy).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta