Pedro

Uploaderzy?

9 postów w tym temacie

Od dłuższego czasu oglądam oficjalne forum OMSI. Co jest zachwycające, to fakt, że powstało już dużo dodatków, w tym kilka modów.

Do czego zmierzam?

Nowych publikacji (poza kilkoma wyjątkami) nie widzę na tym forum. Prawdę mówiąc i tak ten serwis jest lepiej rozwinięty, niż oficjalne forum Vbusa... jednak nadal brakuje tutaj świeżych wiadomości. Gdzie jest np. wiadomość o nowych modzie dotyczącym otwierania drzwi?

Co proponuję?

Proponuję rangę uploadera. Osoba miałaby za zadanie informować o nowych dodatkach w świecie OMSI. Na wielu forach dotyczących gier występuje taka ranga. Zachęcam do podjęcia pozytywnej decyzji administrację.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo wszystko, jakiś skrypcik by się przydał, co by na głównej (forum również) informował, o na przykład ostatnich 3 najświeższych dodatkach... Bo nie zawsze jest czas i możliwość kampić cały czas w downloadzie i czekać w nieskończoność.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A właśnie, będą na tym forum publikowane wszystkie dodatki, łącznie z jakimiś zagranicznymi produkcjami? Bo niewiem czy masz przeszukiwać google po jakieś dodatki czy spokojnie czekać na tym forum ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak widać na forum, ciągle przybywa dodatków tworzonych nie tylko przez społeczność naszego serwisu, ale również z zagranicznych serwisów - wrzucają nie tylko członkowie ekipy, ale również użytkownicy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@David

Ściąganie ponad 50 skórek z Czeskiego Forum mija się z celem najlepszym sposobem jest podanie odnośnika tudzież linku gdzie każdy zainteresowany może sobie daną teksturę pobrać. Myślałem o tym aby to jakoś składnie poukładać na forum w dziale do pobrania, ale skórki pojawiają się codziennie i co chwile trzeba by robić update tematu.

Jak widać na forum' date=' ciągle przybywa dodatków tworzonych nie tylko przez społeczność naszego serwisu, ale również z zagranicznych serwisów - wrzucają nie tylko członkowie ekipy, ale również użytkownicy.

[/quote']

:D A no wrzucają / wrzucam ;) gdyby więcej osób było w to zaangażowanych to poszłoby sprawniej. Ale tego nie da się wymagać, bo większość chce tylko korzystać zwłaszcza po "gościach" na forum widać... według mnie dział pobierania powinien być widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników. To taka moja sugestia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gdzie te twoje tekstury można oglądać? Bo w pobieraczce tylko dwie są ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A gdzie te twoje tekstury można oglądać? Bo w pobieraczce tylko dwie są ?

Nie mówiłem że one są moje tylko sugerowałem stronę Czeską - na niej użytkownicy tak jak u nas wrzucają teksturowe nowości i twory swojej wyobraźni ;) oczywiście nie tylko tekstury.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta