Mychas

Podkarpacka Ekipa!

9 postów w tym temacie

Witam :) Zapraszam do wpisywania się i ujawniania. Oraz napisania czegoś o sobie. ;)

Ja mam na imię Michał, dla znajomych Mychas. Lat 17.Jestem czynnie działającym Miłośnikiem Komunikacji Miejskiej. Jestem członkiem Stowarzyszenia Transportu Zrównoważonego w Rzeszowie. Posiadam konto na TWB aktualny nick to Siostra PANIKA. Dużo fotografuje busów. Ulubiony autobus to Jelcz PR 110 i Autosan H9 z nowszych to Autosan SanCity i Vecto CNG. Mam dobre układy z MPK Rzeszów. Jestem organizatorem wielu imprez komunikacyjnych w RZ. Udzielam się na wielu forach. Coś jeszcze hmmm? Jeśli chcecie coś wiedzieć to pisać na pewno odpowiem.

Zapraszam do ujawniania się ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Kamil. Jestem miłośnikiem KM. Ulubiony autobus Autosan H9, H10, I Mercedes Solina z nowszych Solaris Urbino 12,15,18. Imprez nie organizuję ale mam zamiar pomóc Mychasowi przy imprezie komunikacyjnej jak ja ją lubię nazywać Tropikalna Podróż Bananem cz.2.

Pytania pisać z chęcią odpowiem ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fiu fiu ;) Rzeszów rośnie w siłę :) a to i ja coś napiszę ;] Krzysiek 18l. Główna osoba interesująca się nie MPK Rzeszów a PKS/MKS Rzeszów. Na bieżąco z wszelkimi aktualnościami z rzeszowskiego przedsiębiorstwa(nawet drobna korekta rozkładu mi nie umknie). Pamiętający erę Berlietów w PKS ba nawet jakieś H9-35 ;p Niekiedy krytyk PKS-u hmmm ale czasem pochwalam ich politykę ;] Jeśli jakieś Questions dotyczące PKS-u w Rzeszowie śmiało do mnie pisać ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam jeden Questions kiedy MKS upadnie? I MPK powróci na podmiejskie;)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież oboje wiemy że to się jako tako trzyma ;] Też jestem za likwidacją przynajmniej H10 mi pod dom wróci ;p częściej będę mógł go orać :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, to może i ja coś tam o sobie wyskrobię ;)

Mam na imię Maciek, mam 16 lat i mieszkam w Rzeszowie (dzielnica Zalesie :) ). Jak zapewne wiadomo, interesuję się KM. Ulubiony autobus? Trudno jednoznacznie określić, aczkolwiek największy sentyment mam do węgierskiej marki (szczególnie do pojazdów serii 200 ), ale także do wyrobów rodzimych producentów, tj. Jelcz, czy Solaris (na szacunek zasługuje I generacja, która pomimo wieku, sprawuje się w Rzeszowie idealnie i już od 13 lat powozi Rzeszowian bez NG). Fotografuję także KM (od święta :> ), mój nick na TWB to Siostra Koszykówka. Udzielałem się na wielu forach związanych z OMSI, czy ogólnie KM. Przeważnie występowałem pod nickami EP08, bądź SzaLony. Wracając do fotografii, zwrot "od święta" znaczy to, że nie fotografuję takiej totalnej codzienności. Aparat chce mi się wyciągnąć dopiero wtedy, gdy jest na mieście coś nadzwyczajnego, bądź wartego uwiecznienia. Preferuję bardziej wożenie tyłka po mieście, niż robienie zdjęć, więc jeśli ktoś się wybiera do Rzeszowa i chce bardziej zwiedzić miasto, niż robić zdjęcia, zapraszam do mnie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Mam na imię Krzysiek , Lat 16 i mieszkam w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój.Ulubionymi Autobusami są Produkty Polskie z wyjątkiem Jelcza.Lubię focić Autobusy .Od 10 mc Staram się dostać na TWB. Przeważnie na forach KM mam Nick

Kris07 lub Rzeszowiak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Mam na imię Kuba, lat 15 i mieszkam w Rzeszowie. Moimi ulubionymi autobusami są Solarisy ( szczególnie te rzeszowskie, które jeżdżą u nas już 14 lat bez NG i nic im się nie dzieje ) oraz Autosany w szczególności Sancity. Robię zdjęcia KM i próbuje się dostać do TWB od 1 roku jak narazie bezskutecznie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Mam na imię Daniel i mam 15 lat (w czerwcu 16 :D) Mieszkam w Rzeszowie na osiedlu Budziwój. Jestem sąsiadem Kris07 - to On mnie wciągnął w zainteresowanie autobusami ;] Moimi ulubionymi autobusami są Jelcze (szczególnie Berliety) i Autosany (tutaj wszystkie). Mam konto na TWB pod nickiem "Finland" i staram się coś focic xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta