marcin4590

Neoplan N4016

308 postów w tym temacie

Od dłuższego czasu nic się tu nie działo. Niestety musiałem zrezygnować z kilku planowanych "bajerów" w Neoplanie. Dlaczego? Po pierwsze: skrypty odmawiają posłuszeństwa. Po drugie: mój czas wolny powili dobiega końca. Teraz mam na głowie przeprowadzkę, więc mam go jeszcze mniej. Na tą chwilę mogę powiedzieć tyle: do końca wakacji model "wyjdzie". Mówię to ze 100% pewnością. Prawdopodobnie będzie już dostępny wcześniej, ale nie chcę dawać jakiś konkretnych dat, ponieważ nie wiem, czy coś mi nie "wypadnie". Na razie to tyle.

Pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbyś powiedzieć z jakich bajerów zrezygnowałeś ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak,

Obserwuje ten temat od dłuższego czasu i widzę, że model będzie na dosyć wysokim poziomie. Będzie to pierwszy neoplan, a na ten autobus czekam od pierwszych chwil z Omsi. Jeżeli nie uda Ci się wydać do końca wakacji nic się nie stanie. Wiadomo, że każdy model zasługuje na spore poświęcenie czasu wolnego. Wierze że sporo poświęciłeś swojego wolnego czasu, chociaż mogłeś wyjść czy coś takiego :)

Powodzenia w dalszych pracach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nauczcie się cierpliwość ;) Jeżeli Marcin będzie chciał wam coś przekazać to na pewno to zrobi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niby masz rację Przemku, ale pamiętajmy: jeżeli data wydania nie jest pewna to się jej nie podaje lub nie spekuluje do kiedy. Ostatnim razem niby powiedział że pod koniec lipca ma wyjść, nic się nie stało, teraz znowu do końca wakacji. Niby zostało te 5 dni, ale sceptycznie podchodzę do tego :25 Not guilty:

Oczywiście, miło by było ujrzeć model rzeczywiście w ramie czasowej w jakiej ustalił Marcin, naprawdę podoba mi się jego model, nie mam mu nic za złe, ale niech nie robi nadziei przynajmniej ludziom :P

Czekam na model i mam nadzieje pojeździć nim niedługo. Rozumiem że masz dużo zajęć marcin i nie oszukumy się: życie jest ważniejsze niż model.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Praca, praca i jeszcze raz praca. Do soboty postaram się go wydać, ale mówię, wszystko zależy od tego, czy będę jeszcze miał siłę siedzieć przy kompie po 8 godzinach w pracy :P

Pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.