KaMiLsT

Jakie autobusy chcielibyście w Rzeszowie ?

11 postów w tym temacie

Cała zabawa będzie polegała na tym iż wypisujemy jakie autobusy widzimy w Rzeszowie :). Może to być również MKS, PKS, i inni przewoźnicy działający w wyżej wymienionym.

Jak dla mnie:

Jeśli MPK planowało by wymianę autobusów 18m na nowe to polecam Solarisa. (Rzeszów wtedy by się lepiej przedstawiał). Wiem większość MKM lubiących te klasyki mnie znienawidzi, ale ja też lubię te jelcze.

Fotka pojazdu:

Jelcz:

http://www.dkuki.za.pl/jelcze_m181mb.htm

Solaris

http://www.pestka.info/galeria/data/media/38/IMG_5033.jpg

EDIT:

Dyskusje nt. taboru itp mile widziane ale proszę raczej o wpisy podobne do mojego :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżdżą w Rzeszowie jeszcze te Jelcze?? Przyznam szczerze, że przez 1,5 roku nie widziałem ani jednego takiego... Z resztą moja codzienność wygląda tak: Jelcz/Solaris -> Neoplan/Autosan -> Jelcz/Solaris... , więc za dużo okazji do zobaczenia go nie mam, bo jeżdże na linii którą obsługują te same autobusy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak poza 650 który jest zepsuty jakaś poważna droga awaria. Reszta zelmerów śmiga najczęściej do spotkania na 0 13 i 19 ;) Co do wymiany tego na Solarisy. Raczej nie ma szans w najbliższych latach na przeguby w Rzeszowie. A szkoda bo mogło by być SanCity 18 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naturalnie chciałbym dodać iż nie wpisujmy tu tylko 18m i tylko MPK :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solarisów jest dużo, manów mało, i autosanów też garść.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solarisów jest dużo' date=' manów mało, i autosanów też garść.

[/quote']

Dlatego mam nadzieje że to Autosan dostarczy te 30 autobusów 12 metrowych na Ropę.

Solaris lub MAN 30 sztuk 12 metrowych na CNG

i Solaris 20 sztuk 10 metrowych

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solarisów jest dużo' date=' manów mało, i autosanów też garść.

[/quote']

Dlatego mam nadzieje że to Autosan dostarczy te 30 autobusów 12 metrowych na Ropę.

Solaris lub MAN 30 sztuk 12 metrowych na CNG

i Solaris 20 sztuk 10 metrowych

Ja licze na:

30 12m ON - MAN Lions City

30 12m CNG MAN Lions City

20 10m ON - Autosan SanCity 10LF.

Zobaczymy najbliższy termin otwarcia ofert 8 luty wybiera się ktoś na świetlice?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja może się wybiorę ,tylko nie wiem na której to zajezdni i mam nadzieję że znowu

nie przesuną.

Tak poza 650 który jest zepsuty jakaś poważna droga awaria. Reszta zelmerów śmiga najczęściej do spotkania na 0 13 i 19 ;) Co do wymiany tego na Solarisy. Raczej nie ma szans w najbliższych latach na przeguby w Rzeszowie. A szkoda bo mogło by być SanCity 18 :)

"Zelmery" też Kursują na "12" wiem bo jeżdżę tym wyjątkowym kursem do szkoły (z mojego przystanku odjeżdża o (6:59)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja może się wybiorę ' date='tylko nie wiem na której to zajezdni i mam nadzieję że znowu

nie przesuną.

"Zelmery" też Kursują na "12" wiem bo jeżdżę tym wyjątkowym kursem do szkoły (z mojego przystanku odjeżdża o (6:59)

Zajezdnia numer jeden świetlica w biurowcu ;).

Co do zelmerów to nie kursują na 12 tylko co najwyżej mają jeden strzał do Budziwoja i z powrotem. Jest to jakaś dzika kursówka. Bodajże jakiś odłam 13 ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak by w Rzeszowie były brygadówki było by łatwiej coś rozpoznać , ale ten sam Autobus widuje za 0 jak jestem w szkole .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta