maniek015

Nowy styl forum - testy

Czy podoba Ci się nowy styl?   2 głosy

1. 1. Czy podoba Ci się nowy styl?

• TAK
      48
    • NIE
      38

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

80 postów w tym temacie

Styl jest lepszy od obecnego, ale też nie zachwyca, bardziej przyjazny ze strony użytkownika. Jednakże proponowałbym tak jak kolega Sony~ mówił dać inną kolorystykę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja uważam że ten styl co jest teraz jest najlepszy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up

Ja uważam, że nie podałeś na to żadnego sensownego argumentu, a lepiej mieć styl, który jest oryginalny niż styl który widnieje na 50000553124123 innych forach.

Menu, odnoścniki do poprawy, będę miał więcej czasu to pokaże na screenach o co mi chodzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie spokojnie, poczekajcie jeszcze trochę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W nowym stylu brakuje shout boxa więc mi się nie podoba, druga rzecz za dużo tego niebieskiego.

[mod] Chłopie, czytaj ze zrozumieniem. Maniek napisał, że SB pojawi się w wersji ostatecznej...[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się ten niebieski styl nie podoba, razi w oczy, i w ogóle obecny jest ładniejszy ;)

Pzdr.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po kilkudniowym przetestowaniu nowego stylu szczerze stwierdzam, że obecny jest przyjemniejszy :)

Głównym mankamentem nowego layout'u jest brak widocznych punktów reputacji danego użytkownika (chyba, że ja nie spostrzegłem :P)

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za dużo niebieskiego.

Nie podoba mi się :?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi wręcz przeciwnie podoba się. Jest ładny, niebieski, i dla mnie idealny. Nie przeszkadza mi to że nie ma punktów reputacji. Jak dla mnie ten styl jest najładniejszy. No ale w końcu każdy ma inny gust :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale zastanówcie się co piszecie. To forum powinno mieć niepowtarzalny styl, a Apart 1 pobrało więcej niż 10.000 osób w oficjalnym downloadzie MyBB. Ja często nie mogę patrzeć, że na co drugim forum właśnie tak jest. Drugą kwestią jest to, że mam większy monitor (22 cale) i nie podoba mi się absolutnie wygląd loga. Jest ono do prawej strony, powinno być rozciągnięte, albo wyśrodkowane :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie!

Wniesionych zostało wiele poprawek, lecz nadal jest trochę do roboty, mała aktualizacja stylu :)

Jak ustawić styl?

Panel użytkownika --> Edytuj opcje --> Inne opcje ( na dole po prawej ) --> Styl Forum --> z listy wybieramy styl NOWE OMSI .

Aby powrócić do obecnego stylu wykonujemy te same kroki, tyle iż wybieramy "Użyj domyślnego" .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Noo, coraz ładniej to wygląda. Jak zwykle jednak podoczepiam się do wszystkiego co jeszcze mi się nie podoba. Pewnie większość z tych rzeczy jest i tak w planach do poprawy.

- Szerokość głównego divu poszerzyłbym do co najmniej 1050px, obecny główny styl ma 1056px (licząc z obramowaniem głównej tabelki), tutaj jest troszkę za wąsko moim zdaniem (1010px).

- Napis OMNIBUSSIMULATOR.PL i hasło rozpoznawcze wyśrodkowałbym w pionie (do całości banneru)

- Zamieniłbym "Pomoc" na "Regulamin" pod głównym bannerem

- Wszechobecną szarą czcionkę zmieniłbym na czarną, bo obecnie jest zbyt mały kontrast między tłem a czcionką

- Części paska Autor/Wiadomość (nad postami a pod tytułem wątku) powinny dzielić się w tym samym stosunku co pole autora i wiadomości poniżej

- Etykieta tekstowa "Poziom ostrzeżeń" nachodzi na wartość

- Można by jeszcze pokombinować z tłem. Wydaje mi się, że lepszy byłby chyba troszkę ciemniejszy niebieski aniżeli jest teraz

- Kosmetyka buttonów

To tyle. IMO idziemy w bardzo dobrym kierunku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecny nowy styl (na testach) jest okropny, szkoda że nie ma już tego co był jeszcze wczoraj, ponieważ o wiele ładniej wyglądał (czytelny, przejrzysty, ładny) :)

Wiem że ten styl jest jeszcze na testach i nie można jeszcze wiele wymagać, ale swoją opinię czasami lepiej jest napisać wcześniej:)

Pozdrawiam

Lukasz.3478

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obecny nowy styl (na testach) jest okropny' date=' szkoda że nie ma już tego co był jeszcze wczoraj, ponieważ o wiele ładniej wyglądał (czytelny, przejrzysty, ładny) :)

Wiem że ten styl jest jeszcze na testach i nie można jeszcze wiele wymagać, ale swoją opinię czasami lepiej jest napisać wcześniej:)

Pozdrawiam

Lukasz.3478

[/quote']

Liczyłem raczej na konkrety, a nie rzucenie hasła iż jest okropny i odwoływanie się do poprzedniej wersji.

Należałoby napisać to co uważa się do poprawki, a my to analizujemy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm... Bardzo źle się pisze gdyż tło zlewa się ze czcionką. Kolejna rzecz to : Brak "Nowe Posty", a wyszukiwarka na forum tak dziwnie wystaje. No i jest trochę za ciasno (za wąsko) i niema luzu między ramkami a "ścianami" forum. Ogólne tamten styl był o wiele lepszy i przejrzysty. Ten po prostu mi się nie podoba :)

Pozdrawiam rukasek1998 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie poszerzony, wychodząca szukajka się schowa, a forum będzie szersze, czcionka będzie czorna.. Jest to faza testowa ukazująca ogólną koncepcję

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie ten nowy styl jest zdecydowanie za wąski. Stary był znacznie lepszy, ładniej wygladal. Życzę powodzenia w dalszych pracach

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie ten nowy styl jest zdecydowanie za wąski. Stary był znacznie lepszy' date=' ładniej wygladal. Życzę powodzenia w dalszych pracach

[/quote']

A co napisałem nad Twoim postem? :)

"Będzie poszerzony(...)"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo przepraszam, pisałem na telefonie i nie zauważyłem, mój błąd. Chciałem tylko wyrazić swoją opinię, ale ktoś mnie wyprzedził :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy po dość długiej przerwie, ale odgrzewamy "starego kotleta"

Po dość długim czasie postanowiliśmy razem z kych0 , naszym twórcą stylu, że go skończymy i dopniemy.

Wszelkie poprawki, które wymieniliście, zostały uwzględnione w mniejszym, bądź większym stopniu .

Styl jest praktycznie gotowy do użycia , ale jak wiadomo, jest to nowy twór, może zawierać błędy.

Jeśli ktokolwiek się natknie na takowy, bardzo proszę o dokładne opisanie go w tym temacie, aby umożliwić nam niemal że perfekcyjne dopracowanie stylu pod wszelkie preferencje :)

Nowy styl, zostaje narzucony dla wszystkich, oczywiście możecie powrócić do starego, lecz prosiłbym, abyście spędzili trochę czasu na nowym, aby pomóc nam wychwycić błędy.

Wszystkie spostrzeżenia, błędy proszę zgłaszać tutaj.

P.S Aby powrócić do poprzedniego stylu wykonajcie następujące kroki :

Panel użytkownika --> Edytuj opcje --> Inne opcje ( na dole po prawej ) --> Styl Forum --> z listy wybieramy styl "1" .

należy jeszcze zaznaczyć : "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znalazłem błąd, wszystkie działy mam zwinięte, chcę rozwinąć np. English Board, a rozwija się pierwszy dział (sprawy organizacyjne).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W porównaniu do poprzedniej wersji styl prezentuje się niezwykle dobrze. Razem z Marcinem007 (dokładnie to ja tylko tak naprawdę pisałem... :P) wyhaczyliścmy parę błędów:

- pasek boczny powinien być chowany, byłoby wygodniej

- shoutbox dalej jest nie pod kolor

- link w stopce nie działa ("© 2012 OMSI - Der Omnibussimulator - The Bus Simulator - Symulator autobusu")

- chowanie poszczególnych belek nie działa, chowają się nie te co trzeba

- brakuje niektórych grafik (http://omnibussimulator.pl/Temat-Zakonczony-Konkurs-Fotografia-roku-2012 - ankieta)

- avatar'y są lekko zniekształcone, trzeba by było zaktualizować regulamin

- dublujący się napis "(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2012 13:16 przez Major Wcisło.)", na belce i w poście

Styl oceniam osobiście 8,5/10. Widać wielki postęp i nowoczesność ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jak najbardziej ok, lecz Tapatalk się wykrzaczył. To jest jak na razie jedną aktualna wada, którą zauważyłem będąc na telefonie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Link "prywatne wiadomości" odsyła do http://omnibussimulator.pl/private.php'>http://omnibussimulator.pl/private.php a niebieska ikonka wskazująca ilość wiadomości do http://omnibussimulator.plo/private.php

Pod tematem błąd w spolszczeniu. Jest "User(s) browsing this thread"

W nawigacji, po kliknięciu w nick powinno przenosić do profilu, a przenosi do UCP.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta