maniek015

Nowy styl forum - testy

Czy podoba Ci się nowy styl?   2 głosy

1. 1. Czy podoba Ci się nowy styl?

• TAK
      48
    • NIE
      38

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

80 postów w tym temacie

Mi styl bardzo się podoba. Są gusty i guściki więc jednemu się podoba innemu nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- pasek boczny powinien być chowany' date=' byłoby wygodniej

[/quote']

To jest sidebar i może nie tylko nie jest "chowany", ale i za duży.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz jest zdecydowanie lepiej niż poprzednio, czytelnie i kolorowo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do sidebox-a jest on takiej samej wielkości jak w poprzednim stylu, gdyby był węższy to ucięło by to co się w nim znajduje

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nieprzeczytane będą po prostu pogrubione - przeczytane będą normalną czcionką :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy tak powinno być, ale u mnie forum jest nieco za szerokie, bo na dole pojawia się pasek przewijania wszerz. Da się coś z tym zrobić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I, tak w profilu można zmienić :P Więc, nie daje głosu na nie, bo mi akurat się podoba, ale nie jest czytelne, więc sobie zmieniłem na stare, ale dla większości się podoba to można zostawić jako domyślne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląd nowego stylu jest bardziej subtelny to na plus

Minusem jak dla mnie jest brak pogrubienia nie przeczytanych tematów (najczęściej używam "pokaż nowe posty") trochę się gubię jak nie ma tego pogrubienia

Mało czytelne są przyciski "odpowiedz" "zapisz szkic" itp.

z uwagi na biały kolor czcionki i jasnoniebieskie tło...wystarczy patrzeć pod lekkim kątem i źle to widać, tło powinno być ciemniejsze

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląd nowego stylu jest bardziej subtelny to na plus

Minusem jak dla mnie jest brak pogrubienia nie przeczytanych tematów (najczęściej używam "pokaż nowe posty") trochę się gubię jak nie ma tego pogrubienia

Mało czytelne są przyciski "odpowiedz" "zapisz szkic" itp.

z uwagi na biały kolor czcionki i jasnoniebieskie tło...wystarczy patrzeć pod lekkim kątem i źle to widać' date=' tło powinno być ciemniejsze

[/quote']

Jak napisałem wyżej pogrubienie nieprzeczytanych postów się niebawem pojawi, co do reszty, dziękuje za uwagi ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowy styl przypadł mi do gustu ale mam jedno małe zastrzeżenie. Przycisk "Wyloguj" jak dla mnie powinien znaleźć się na górze obok "Prywatne wiadomości". Teraz aby się wylogować muszę przejść na stronę główną i zjechać całkiem na dół.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

A ja popieram zmianę szaty graficznej forum.Mam ustawioną miłą nową szatę i bez zarzutu bardzo mi łatwo jest surfować po forum OMSI w nowym wydaniu.Wszystko wg gustu każdego użytkownika forum.Mnie się podoba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z użytkownikiem fan volvo. Ten styl jest jakiś internetowy( tzn. praktycznie wszędzie są podobne) Tamten styl był wyjątkowy. No ale to moje zdanie. Ogólnie jestem za stylem poprzednim. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ beikus że jaki był ? ekhem....http://mods.mybb.com/view/apart-1

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nwm czy pamiętasz Mańku ale narzekam na niedziałający Tapatalk :E jedyny błąd który na tą chwilę zauważyłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardziej podobał mi się poprzedni styl. Ten moim zdaniem jest zbyt monotonny ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do MyBB ciężko o styl, wykonanie go od podstaw wymaga sporo pracy. Jak wiadomo MyBB 2.0 (aktualnie 1.6.9) ma być przełomem, ale poczekać nam na to jeszcze długo.. Taka prawda, że MyBB to mieszanka IP.B z vBulletin, bardziej vB. MyBB po prostu jest zakręconym silnikiem, który wymaga jeszcze dużo pracy.

Właściwie, nie rozumiem tych, którzy narzekają "że poprzedni styl im się podobał" że to i tamto. Zgoda, dlatego maniek opisał przecież cały proces przejścia na styl poprzedni. Więc nie dogodzi się każdemu, stąd macie wybór stylu w panelu.

Zgadzam się, że apart jest jednym z najlepszych wykonanych stylów do MyBB, przejrzysty i przyjemny. Dlatego jest popularny i powinno się go modyfikować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak ;)

Taki styl forum co jakiś czas powinien być zmieniany a forum nie będzie "nudne" choć i tak cieszy się dużą populacją

Ja mam taki pomysł żeby zrobić coś typu kilka zdjęć w stronie głównej a mianowicie tak jak tutaj:

CIACH! też było by fajnie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Styl ma być czytelny i prosty według mnie i nie musi mieć super hiper grafiki i efektów ;)

Wszystkie poprawki będą wprowadzane na bieżąco ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz jest ok. : pogrubione nie przeczytane posty i ciemnoniebieskie tło przycisków :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkie zgłoszone "usterki" poprawione . Jeszcze coś Panocki widzicie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy tego nie ma, czy jestem ślepy, ale nie mogę znaleźć przycisku od edycji postu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta