Niko

Railworks 3 Train Simulator vs Trainz Simulator 2012

Co lepsze Trainz 2012 Railworks 2012   1 głos

1. 1. Co lepsze Trainz 2012 Railworks 2012

• Railworks 2012
      17
    • Trainz 2012
      20

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

8 postów w tym temacie

Chcialbym was prosić o zdanie . Zakupiłem sobie Railworks Train Simulator 2012 i myślę nad kupnem Trainz Simulator 2012 . Czy jest jakaś różnica między nimi co lepsze zasugerujcie .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widziałem na filmikach Railworks wygląda na bardziej przystępny/łątwiejszy symulator, natomiast trainz na taki bardziej szczegółowy, dla ludzi którzy lubią się bawić w takie pierdółki w stylu przyciski na pulpicie itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Railworks pozwala ci tylko na grę po Angielskich, Amerykańskich i Niemieckich szlakach i do tego masz płatne dodatki. W Trainzie masz możliwość jazdy pociągami, tramwajami i do tego nawet autobusami (choć dziwnie to wygląda) oraz jest dużo dodatków. Choć jakbyś kupował Trainza to polecam wersję 2009 lub 2010 bo wersja 2012 ma tylko dodany MP i parę nowych map i loków.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie warto. Od kilku lat nowy Trainz to po prostu poprzednia część wzbogacona kilkoma nowościami. W TRS 2012 jest to wcale nie tak fajne multi i chińska trasa. Jeżeli chcesz się przekonać sam to polecam kupno TRS 2009 i TRS 2010 (są po kilkanaście złotych, a na allegro kupisz za grosze) i zobaczysz, że TRS'sy od jakiegoś czasu to odgrzewane kotlety (kotlety za 100zł w dniu premiery!). Railworks ma lepszą grafikę, hud, jest już po polsku, ma ciekawsze misje, łatwiejszy edytor... więc po co kupować coś co jest gorsze od tego co masz?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam railworksa 3 calkiem calkiem ale myslalem nad przesiadką na coś innego.. brak modów a DLC po 15€ :

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam trainza 2009 2010 i 12 są bardzo fajne lecz gdy zainstalowałem 2010 to wszystkie mapy z 2009 przeniosły się do 2010 było to dziwne , ale mi to pasowało

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Railworks pozwala ci tylko na grę po Angielskich' date=' Amerykańskich i Niemieckich szlakach i do tego masz płatne dodatki.

[/quote'] Powiem tak jak chcesz to możesz obejść to wszystko jedynie musisz się natrudzić trochę w googlach szukając tego dodatku. Ale to w większości niemieckie i amerykańskie dodatki są płatne. Zresztą powstaje polska scena RW 3 ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta