Kadziu

Malowanie Olsztyńskich autobusów

21 postów w tym temacie

Czołem, ostatnio będąc w Olsztynie zauważyłem bodajże mana w szaro-żółtym malowaniu, chyba nawet takim samym jak nasz "OMSI-owy" mercedes (tekstura standard). W malowaniu Olsztyńskim przeważa biel oraz niebieskie i czerwone paski. Skąd więc ten żółto-szary autobus?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po Olsztynie jeździ man w malowaniu BVG.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Że co? Olsztyn zabiera połowę dochodów Elblągowi i nie mają kasy na malowanie? :o

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maluje się przeważnie pojazdy w dobrym lub bardzo dobrym stanie technicznym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to w ogóle zalukałem że naprawdę w Olsztynie olali malowanie autobusów każe jeżdżą praktycznie inne a za główne kolory uznał bym w momencie dwa z takich powodów że ich jeździ najwięcej tymi kolorami są: biły , czerwono niebieskie paski i RVG Żółto Szare . Pozatym mamy więcej starych Manów niż jakiś Np Lion's City czy Sciania.. Nowa jakaś , MPK w Olsztynie - Porażka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego Elbląg grozi Lolsztynowi odłączeniem się od woj. W-M. Tyle obiecali (nowe połączenia kolejowe, reaktywacja stoczni elbląskiej, większy rozwój miasta) i na tych obiecankach się skończyło. W tym roku zamykają basen w Elblągu, gdyż Lolsztyn daje za mało kasy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to jednak dziś jechałem naszym MPKowcem i jednak większość mamy swoje barwy ALE są takie też inno kolorowe i z reklamami..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o odpowiedz w temacie Warmińsko - Mazurscy łączcie się! Sory offtopic ale muszę was jakoś poinformować! xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do malowanie zrobiłem Olsztyńskie textury dla

MAN NL202

MAN Lion's City

Mercedes 404N

Mercedes Vario 812 D

Soalris U12

DOWNLOAD 5 Textur : http://hostuje.net/file.php?id=27f3c55241c11f604ff14664ede6c195

Solaris ma stare malowanie Olsztyńskie gdyż się rozmazywał gdy robiłem nowe i nie wiem z jakich powodów. :(

UWAGA!!!!!!!!!!!

Lions City - w grze wybieramy malowanie : white

Solaris Urbino: Gdy wgrywamy jego texturę likwiduje się wrocławska i Olsztyńska jest pod nazwą malowanie Wrocław.

MAN NL202: w grze wybieramy malowanie: DSV

Mercedes 404N - w grze wybieramy malowanie Standard

Mercedes Viaro - w grze wybieramy malowanie drugie z kolei.

Szerokośći , Mile widziane są komentarze i oceny textur. :]

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej! (sorki za odkop)

Znudziły wam się malowania autobusów?

Czytałem, że będą zielone? :o

Choć jestem z Warszawy chciałbym się coś dowiedzieć o Olsztyńskim ZKM.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedawno była na stronie olsztyńskiego ZKM ankieta i można było głosować na najładniejsze malowanie. Wybrano trzy najlepsze, one idą do ratusza i teraz ci na górze wybiorą jedno. Tu macie link do wyników ankiety.

Zmiana m.in. malowań jest spowodowana zmianą wizerunku Olsztyna na "zielone, czyste i przyjazne naturze miasto" i stąd wszędzie ta zieleń. Bilety, loga, autobusy w przyszłości tramwaje i tabliczki z ulicami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze? Malowanie które obecnie prezentuje Olsztyn jest w miarę oryginalne, ładne, przyjemne dla oka. Malowanie które są na stronie ZKM IMO jeżeli malowanie będzie tak jaskrawe to nie sądzę aby bardzo pasowało do Olsztyna. Jedyną zaletą jest to, że będzie łatwiej zrobić teksturę ;p

Co do malowanie zrobiłem Olsztyńskie textury dla

To nie jest miejsce na publikowanie tekstur, należy je dodać do odpowiedniego tematu.

PS. Niebieski jest zbyt wyblakły.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak będzie wyglądało nowe malowanie ZKM Olsztyn:

12397151.jpg

© Mateusz M

I na 99% nowa firma, która będzie obsługiwała linie autobusowe w mieście kupi 11 fabrycznie nowych, bardzo bogato wyposażonych Solbusów SM12LNG.

MPK wkrótce ogłosi przetarg na nowe autobusy (plotka mówi o 20 autobusach).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj (19.09.2013) o godzinie 15:20 nowy solbus w nowym malowaniu widziany w okolicach centrum, 10 minut później (możliwe, że kolejny solbus) stał na dworcu. Na wyświetlaczu informacja, iż jest to jazda testowa, na kilku siedzeniach siedzieli ludzie, reszta siedzień była zafoliowana. Pierwsze trzy litery rejestracji to RLA. Oczywiście nowe szaro-zielone malowanie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bo to jazda testowa czy te autobusy bedą nadawały sie na olsztyn ale wiadomo że nie bede sie nadawały

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś na dniach otwartych mpk dowiedziałem się że autobusy dla Olsztyna (wiadomo) a ludzie to kierowcy trasy się uczą :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem z Olsztyna i chcę powiedzieć, że my mamy mpk a nie zkm to różnica. Ale chciałbym jeździć autbusem w takich malowaniach 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta