Mychas

RZESZÓW - widziane

849 postów w tym temacie

Neoplan N4016 #752 linia nr 16, za kółkiem piękna pani :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#753 awaria wyświetlacza przedniego.

13 Mikołajczyka

P tla

(Nie wyświetla się "ę" tylko jakaś mini kropeczka na dole.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mms1994 skąd takie info... gdyby potrzebowali części to uwierz mieli swoje sklamociałe wozy z których można było wyciągnąć sporo podzespołów ;) ponadto nie wiadomo o innych H9...dopóki się ich nie spotka na mieście nie rozsiewajmy plotek :]

1. Widziałem owe autobusy na zajezdni

2. Widziałem umowy-kupna sprzedaży :)

Chodzi o to' date=' że PKSowi brakuje autobusów, a te kupił za grosze - generalnie dobre silniki mają i warto je było kupić choćby dla nich :P

@EDIT

Z założeń z zeszłego roku, miały być to MANy miejskie(A66), lecz z powodu nie takich jakie miały być wyników finansowych PKS skupuje wszystkie H9 z regionu ;)

[/quote']

Sorry że teraz to odkopuje ale...to że autobusów brakuje to ja wiem już ooooo to nie nowość... ale co masz na myśli mówiąc : "wszystkie H9 z regionu"... pokaż mi takie... bo na bazie nie zaobserwowałem innych pojazdów... ;)

Co z tego że mają dobre silniki jak rdza zżera wozy od zewnątrz co estetyczne nie jest... Przykład głupoty PKS`u: kasując autosan`a H9-21 R 5504 rocznik 95 gdzie do wymiany były tylko przegnite nadkola koszt remontu całe nic...ale po co remontować lepiej kupić jeszcze starszego złoma/// takiemu PKS-owi dziękuje za jakość usług..."Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych klientów" to motto z ich stronki nijak się odnosi do rzeczywistości ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skupują autobusy od spółek, które wymieniają tabor(ostatnio PKS Stalowa Wola 2-3 sztuki) :P

A głupota w zarządzaniu wynika z tego, że od ostatnich zmian na stanowiskach dyrektorskich nagle kilka osób stało się odpowiedzialnych za to samo(mimo że nikt z nich nie ma do tego kwalifikacji) :)

A to, że H9tki kupują to jest pewne po fakturach, tylko że faktury są tajne i tych autobusów co kupili nie widać wszystkich(od 1 stycznia z 20 sztuk zakupili - wiem to z zestawienia, które w pewnym sensie przygotowuję[wykresy ;D ]) :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neoplan N4016 #752 linia nr 16' date=' za kółkiem piękna pani :D

[/quote']

752 ma 16 na chwilę obecną na stałe.

#677 - 12 (jak on tu wjechał)

Cóż w tym takiego dziwnego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skupują autobusy od spółek' date=' które wymieniają tabor(ostatnio PKS Stalowa Wola 2-3 sztuki) :P

A głupota w zarządzaniu wynika z tego, że od ostatnich zmian na stanowiskach dyrektorskich nagle kilka osób stało się odpowiedzialnych za to samo(mimo że nikt z nich nie ma do tego kwalifikacji) :)

A to, że H9tki kupują to jest pewne po fakturach, tylko że faktury są tajne i tych autobusów co kupili nie widać wszystkich(od 1 stycznia z 20 sztuk zakupili - wiem to z zestawienia, które w pewnym sensie przygotowuję[wykresy ;D ']) :)

Na szpiega mi PKS-owego nie wyglądasz...sądząc po nicku masz ok 17 lat...więc hmmm skąd masz takie dostępy... ?? no chyba że się myle...pracujesz w PKS-ie za stołkiem i tu piszesz...20 sztuk to chyba skasowali ;p mam rozumieć że 19 autosanów stoi schowanych w różnych częściach miasta Rzeszowa? ;> trochę nie logiczne... nawet na bazie ich nie ma gdzie ukryć ... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że to jest garbaty-gazowiec i się pod Wiaduktem Nad Bardowskiego-Siemieńskiego ledwie się mieści .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skupują autobusy od spółek' date=' które wymieniają tabor(ostatnio PKS Stalowa Wola 2-3 sztuki) :P

A to, że H9tki kupują to jest pewne po fakturach, tylko że faktury są tajne i tych autobusów co kupili nie widać wszystkich(od 1 stycznia z 20 sztuk zakupili - wiem to z zestawienia, które w pewnym sensie przygotowuję[wykresy ;D ']) :)

Na szpiega mi PKS-owego nie wyglądasz...sądząc po nicku masz ok 17 lat...więc hmmm skąd masz takie dostępy... ?? no chyba że się myle...pracujesz w PKS-ie za stołkiem i tu piszesz...20 sztuk to chyba skasowali ;p mam rozumieć że 19 autosanów stoi schowanych w różnych częściach miasta Rzeszowa? ;> trochę nie logiczne... nawet na bazie ich nie ma gdzie ukryć ... ;)

18 lat :P

Moja ciocia odpowiada przygotowuje różne sprawozdania dla zarządu, a ze względu na jej słabe umiejętności w obsłudze "office'a" to ja to robię :P

Gdzie są nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, to wiedzą tylko najwyżsi rangą :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że to jest garbaty-gazowiec i się pod Wiaduktem Nad Bardowskiego-Siemieńskiego ledwie się mieści .

Gnioty na Siemieńskiego bez problemu wjeżdżają. Pod wiaduktem w Świlczy już niestety się nie zmieszczą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

18 lat :P

Moja ciocia odpowiada przygotowuje różne sprawozdania dla zarządu, a ze względu na jej słabe umiejętności w obsłudze "office'a" to ja to robię :P

Gdzie są nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, to wiedzą tylko najwyżsi rangą :P

Nie uwierzę dopóki nie zobacze... ;) co jak co...może to kupione zostało na części bo 20 autobusów to nie potrzeba... ok. 10 to się zgodze ;)

Przy okazji PKS otwiera od 28.03 bodajże 2 nowe linie kursujące pomiędzy Dworcem Podmiejskim a Mogielnicą i Lutoryżem ;) Może tam uświadczymy te "pojazdy" ;)

PS. jak będziesz coś gdzieś jeszcze kiedyś wiedział o nowościach napisz mi na gg ;) numer w profilu ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neoplan N4016 #752 linia nr 16' date=' za kółkiem piękna pani :D

[/quote']

752 ma 16 na chwilę obecną na stałe.

W dniu wczorajszym tj. 25.03.2012 r. powyższy autobus widziny na linii 30.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W weekend trudno raczej trafić wozem w linię, którą ma się na stałe, ale na tygodniu, o ile jeździ Angelika i Magda, można spotkać na 16 ;)

Dziś 650 na całodziennym 0A ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

640 na 18

649 na 19

460 na 13 - obsada kobiety

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

633-nie widziałem linii bo autobus zobaczyłem z szkolnego okna (skrzyż Dąbrowskiego z obwodnicą)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu wczorajszym tj. środę 4 kwietnia około godziny 16:13 na uliy Sikorskiego widziany holowany Jelcz M125M #754. Udawał się w kierunku zajezdni.

Aż 15 autobusów pozbyło się fullbacków reklamowych z tylnych ścian marki Toys `r us. Mianowicie: Solarisy Urbino 12: #701,#703,#708,#711,#712,#717,#718,#721,#723,#724; Jelcze 120: #622,#624,#633,#652,#654. Od wczoraj nie ma także reklam banku Citi Handlowy na Jelczach 120: #631,#632,#634. A i wspomnieć można o Solarisach Urbino 12 CNG. Otóż i te pozbyły się całopojazdowych reklam Centrum Budowlanego BOZ (#746,#748 ).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta