sekenuw

Białystok

36 postów w tym temacie

13 Stycznia 2013 r. na WOŚP-ie będzie można przejechać się Jelczem 120M #072 należącym do KMKM BIAŁYSTOK. Autobus będzie jeździł na trasie Rynek Kościuszki - Legionowa - Kaczorowskiego - Kopernika - Hetmańska - Zwycięstwa - Kolejowa - Dąbrowskiego - Lipowa - Rynek Kościuszki. Będzie też wycieczka po mieście. PRZEJAZD BĘDZIE DARMOWY.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z, Anglii do Polski nie przyjadę w ciągu 8 dni. A, urodziłem się w Suwałkach, więc gdy bym tam nadal mieszkał to bym przyjechał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam was ja też jestem z Białego i mogę pomóc kolegom jak potrzeba w czym kolwiek

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie. Nasz wątek regionalny trochę stoi, a więc czas go rozruszać. Wobec tego mam kilka pytań. Pierwsze, może trochę do starszych użytkowników. Mianowicie, gdy byłem mały, było to ok. 2000 roku jeździł w Białymstoku autobus przegubowy, na który mówiłem "Diżą". Nie wiem jak to się piszę dokładnie, ale może ktoś wie, co to za model autobusu? I nareszcie drugie pytanie. Co wiecie na temat Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku? Może ktoś z Was do niego należy, może podzielić się wrażeniami, etc.

Jeszcze jedno pytanie. Jak jest ze wstępem na zajezdnię autobusową. Czy w ogóle da się obejrzeć autobus, który już nie jeździ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jelczem po Narwiańskim Parku Narodowym

Mam przyjemność ogłosić, że Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku w dniu 6 kwietnia 2013 roku (sobota) organizuje drugą imprezę autobusową o nazwie "Jelczem po Narwiańskim Parku Narodowym". Pojedziemy po malowniczych zakątkach doliny Narwi, co zaowocuje zdjęciami z niesamowitym krajobrazem w tle. W miejscowości Śliwno przewidziana jest mała niespodzianka. Na koniec nie zabraknie ogniska z kiełbaskami (prowiant we własnym zakresie). Długość trasy to blisko 110 km.

Pojazd bojowy - Jelcz 120M (072) z 1992 roku.

Koszt: 25 zł cegiełka na remont autobusu.

Wstępna godzina rozpoczęcia imprezy to 10:30 na pętli linii 22, 100 i 107 przy dworcu PKS. Zakończenie przewidujemy na godzinę 18.

Dogodne połączenia:

- PolskiBus z Warszawy do Białegostoku: 9:00 przyjazd

- PKP z Warszawy do Białegostoku: 10:10 przyjazd

- PolskiBus z Białegostoku do Warszawy: 18:40 odjazd

- PKP z Białegostoku do Warszawy: 19:30 odjazd

Jeżeli komuś nie pasuje godzina odjazdu, prosimy o informację. Postaramy się dostosować w miarę możliwości, aby wszyscy do nas dotarli na czas Smile

Czekamy na Wasze zgłoszenia na adres kmkm@kmkmbialystok.pl do 5.04.2013.

Link do mapy:

https://maps.google.pl/maps/ms?msid=2102...2C0.363579

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem z białego, mogę pomóc

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta