lukcuio28

[usunięty] Problemy w grze

15 postów w tym temacie

witam jestem tutaj nowy i od razu przepraszam jesli taki temat juz byl poruszany na forum

mam taki problem: uruchomilem Omnibussimulator,wybralem mapke berlin 1989 potem autobus-SD202-D92,nastepnie stworzylem nowa linie,kiedy przenioslem sie do autobusu wybralem widok kierowcy ,wlaczylem prad i wszystko sie zalaczylo wiec ustawilem na wyswietlaczu trasy wszystko odnoisnie trasy 92 i po ustawieniu trasy kiedy mialem juz ruszac nie moge wlaczyc przycisku D jako biegu do przodu bo przycisk D zaslania mi kierownica-widze tylko przyciski N i R odnosnie biegow

dodtakowo mam poblem z dzwiekiem, chodzi o to ze slysze dziwiek silnika autobusu i nagle on zanika nic nie slychac, to znaczy jest tak jakby dzwiek sie urwal na chwile i zaraz znow wszystko slysze,lub dzwiek znika i nic juz nie slychac-mam karte dziwekowa SoundBlaster X-Fi Xtreme Gamer z najnowszymi sterownikami od windows 7

stad moje pytania: jak wylaczyc i ponownie wlaczyc widok kierownicy???

oraz co zrobic z zanikajacym dzwiekiem o czym pisalem w poscie???

dodam ze mam windows 7 home premium 32-bit

prosze o bardzo dokladne i mozliwie szybkie odpowiedzi dzieki!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do dźwięku to nie bardzo mogę ci pomóc bo skoro piszesz że masz najnowsze stery to cholera wie co może być przyczyną.

Jeśli chcesz odsłonić sobie pulpit poprzez wyłączenie widoku kierownicy to po prostu kliknij na rolkę myszki następnie przesuń sobie widok by mieć cały obraz kierownicy a potem po prostu normalnie kliknij na nią lewym przyciskiem. Przywracasz ją w ten sam sposób. Jeśli chcesz następnie powrócić do widoku całej kabiny to naciśnij spację która to resetuje.

Co do biegów to łatwiej korzystać z klawiszy. Jeśli chcesz bieg do przodu naciśnij "D" jeśli luz"N" a jeśli chcesz cofnąć autobus "R".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bieg D możesz wrzucić wciskając klawisz... D ;)

A kierownicę możesz wyłączyć klikając na jej kolumnę (tak samo ją włączasz z powrotem).

Co do dźwięku to trudno wyrokować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

teraz uruchomilem gre i nie slysze wcale dzwieku jest martwa cisza obraz mam jak nalezy to znaczy moge grac,ale dzwieku nie slychac

prosze o dokladne i szybkie odpowiedzi dzieki!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
prosze o dokladne i szybkie odpowiedzi dzieki!!!

Z księżyca Ci wezmę? Pewnie coś pogrzebałeś, to teraz masz. Albo masz pirata i Ci się sypie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ;) mam pewien problem ... na mapie gdzie jest linia 76 to ten komputer od wyświetlacza działa poprawienie wpisuje jaki ma być nr , jaka pętla ma się znajdować na wyświetlaczu i wszystko jest GIT ;) a kiedy chce na "berlinie" bądź na innej mapie wpisać pętle to wyskakuje mi na tym komputerze podajze falsch ;/ i nwm co robie nie tak ... pierw wybieram rozkład jazdy potem ustawiam ten komputer i przy tym jak chce wpisać co ma się znajdować na wyświetlaczu ( PĘTLA , numer się pojawia ) to wyskakuje ten błąd .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To musisz coś źle wpisywać, nie ma bata.

Edit: Zobacz, czy wybierając autobus, wybierasz poprawną zajezdnię. (Spandau)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do dzwieku wylacz w opcjach efekt stereo i w ogole pobawi sie suwakami. Tez mialem problem z przycinajacym dzwiekiem i mi pomoglo wylaczenie tego stereo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzwiek dziala wystarczylo w opcjach gry odpowiednio ustawic suwaki do dwieku i wylaczyc zbedne opcje dzwiekowe

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli instalowałeś nowe spolszczenie (1.3.0) na starą wersję OMSI, to zainstaluj spolszczenie w wersji 1.2.1 (jest ponownie na forum).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.