oktix7x

Zdjęcia autobusów z wielkopolski.

20 postów w tym temacie

Tutaj możecie wrzucać zdjęcia (i opisy, jak ktoś chce również) autobusów i tramwajów z terenu całego Województwa Wielkopolskiego.;)

Więc ja zacznę od kilku fotek:

1) Konin, ul. Popiełuszki, Solaris urbino 18#289 MZK KONIN

http://zapodaj.net/88fec94f930e.jpg.html

2)Też konin, i jedna ulica dalej (bądz wcześniej) tj. Jana pawła II - Hala Sportowa.,

Scania n113cll, #226 MZK KONIN

http://zapodaj.net/c19f74f8c007.jpg.html

Pozdrawiam. Oktawian M. (tj. Oktix7x).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

postaraj się to trochę bardziej rozbudować ;)

No właśnie. Zdjęcia mamy sami robić czy z neta brać? :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie chodzi mu o robienie własnych zdjęć. Szczerze sam kiedyś chciałem robić takie coś, albo filmiki nagrywać, ale dziwne mi się to wydaje wszyscy z autobusu Cię widzą, a ty czasami nikogo bo reklama na całym pojeździe. Trzeba by twarz kamuflować, bo po co mają wiedzieć że to właśnie ty bawisz się w takie coś. Osobiście, może kiedyś wrócę do tego pomysłu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze sam kiedyś chciałem robić takie coś' date=' albo filmiki nagrywać, ale dziwne mi się to wydaje wszyscy z autobusu Cię widzą, a ty czasami nikogo bo reklama na całym pojeździe. Trzeba by twarz kamuflować, bo po co mają wiedzieć że to właśnie ty bawisz się w takie coś.

[/quote']

Czemu boisz się robić zdjęcia autobusom?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podoba mi się bardzo wasze malowanie w Kaliszu, poza tym do Leszna daleko nie jest. Widzę że u Was można wejść na zajezdnię, bo u mnie to monitoringi i takie sprawy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podoba mi się bardzo wasze malowanie w Kaliszu' date=' poza tym do Leszna daleko nie jest. Widzę że u Was można wejść na zajezdnię, bo u mnie to monitoringi i takie sprawy.

[/quote']

U nas też nie można wejść na zajezdnie. Te zdjęcia były na stronie KLA (tylko te na zajezdni) http://www.kla.com.pl/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba, ze wjedziesz na myjnie... Może uda Ci się zrobić jakieś zdjęcie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

E tam głupoty gadacie ja w Kaliszu na zajezdnie to wchodzę jak do siebie do domu wszystkich znam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem w MZK, porozmawiać o paru rzeczach i najważniejsze czy mogę wejść zrobić zdjęcia na zajezdni. Zgodny brak nie ma takiej możliwości. Zdjęcie której jest niżej zostało zrobione przez dziurkę od płotu, są na nim Jelcz Supero czyli M120I z silnikiem Iveco oraz Solaris Urbino 12:

d47837f3f2a9b319m.jpg

Poza tym przełamałem się i nakręciłem filmiki z Udziałem niestety jednego rodzaju autobusu, na takie natrafiłem w weekend. Kiedyś postaram się jeszcze do tego wrócić:

http://www.youtube.com/watch?v=l20sx3X930Y&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=eNDZ5-ldIew&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=8xRmYt3RhLg&feature=plcp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten pierwszy film o ile się nie myle jest z Lasocic,moja ciotka tam mieszka zawsze wsiadałem tam w autobus do miasta kiedy psiukacze były w ruchu.Się pochwale od 1 Czerwca zaczynam pracę w KLA jako kierowca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam niewiem pewno troszkę na skoczka z wozu na wóz,a potem może jakieś Volvo,z tego co wiem to jest wolne Volvo B10BLE #100 jedyne takie w KLA może na nie pójdę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten pierwszy film o ile się nie myle jest z Lasocic' date='moja ciotka tam mieszka zawsze wsiadałem tam w autobus do miasta kiedy psiukacze były w ruchu.Się pochwale od 1 Czerwca zaczynam pracę w KLA jako kierowca.

[/quote']

To jest Leszno, jest opis pod filmem. KLA Kalisz, fajnie ja marzę o tym by być kierowcą, ale jeszcze prawka brak. Jakie koszty ci wyszło zrobienie prawka Kat. D ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam niewiem pewno troszkę na skoczka z wozu na wóz' date='a potem może jakieś Volvo,z tego co wiem to jest wolne Volvo B10BLE #100 jedyne takie w KLA może na nie pójdę.

[/quote'] Jechałem ostatni nim na pętli w Tłokini kolega dał mi się przejechać super wóz wysoko się siedzi jak królewicz,ale myślę że będę dostawał Solarisy i inne auta.

Podobna okolica do Lasoscic ten przejazd,Mnie samo prawo jazdy Kat.D kosztowało 1900zł,wiem drogo ale był w tym lekarz i inne badania,ale do tego 1900 doszedł kurs na przewóz osób czyli 2000 zł,więc razem ze wszystkim by być kierowcą trzeba mieć to 4tysiące lepiej mieć przed kat.D prawo jazdy kat.C lub C+E w moim wypadku ja miałem już nabyte C+E.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

_.html'>JLA

Takim czymś wożą nas po Jarocinie:) Jelcz jeszcze jeden jest na phototrans ale on także został zezłomowany/sprzedany:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tego starucha.

Owszem, jest to najstarszy bodajże autobus w KLA, ale jest najwygodniejszy!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W załączniku moje zdjęcia Iveco

Data: 07.02.2014

Miejsce: Poznań Dw.Sobieskiego

Przewoźnik: EURO-BUS

Busik od 20.12.2013r. kursuje na trasie Oborniki-Poznań, szybka linia.

O linii można poczytać na moim blogu www.blog.lubel.cba.pl

post-12261-1461608732,763_thumb.jpg

post-12261-1461608732,8058_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta