Kruszonxp

Battlefield 3 Kto gra jak wam sie podoba ?

28 postów w tym temacie

Siema.

Gra ktoś z was w BF 3 ?

Jak oceniacie tą gre ?

Czego wam brakuje w niej ?

Ja osobiście uważam ze to najlepsza wersja BF w historia jaka powstała wspaniałą grafika ogromne możliwości. Jedynie czego mi brakuje to zmiany pory dnia na mapkach na tym silniku graficznym jest to w pełni możliwe (wtedy przydatna była by noktowizja ) I myślę ze fajnym pomysłem bylo by gdyby za zabicia nożem bylo więcej animacji chwytania przeciwnika i dźgania go nożem np za 100 zabić nożem dodawała by sie animacja walenia kolbą gnata w łeb przeciwnika :D

Zapraszam również do znajomych (kruszon92) do wspólnej gry gram tylko na hardcore

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BF3 Super !! 9/10 (byłoby 10 gdyby był KTO Rosomak :( )

Osobiście bardzo mi się podoba dodatek "Powrót do Karkand" gdyż grałem w BF2, ale mapki są trochę pozmieniane i ubogacone więc trudno zauważyć podobieństwa :P

Czekam również na następne dodatki, aczkolwiek mogły by być tańsze niż w/w dodatek

Ja gram: KaJot_Team zapraszam do znajomych oraz mojego plutonu Star Gate Force

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up Jak kupię to do Ciebie dołączę.

Ja planuję kupić. Gra wydaje się być super, ale jest tylko na mocne kompy.

Ps. Przyda mi się wasza opinia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra jest bardzo fajna. Dużo to mówi. Fakt wymaga dobrego kompa, ma trochę nie dociągnięć ale feeling gry jest super. Może potem się rozpisze bo nie mam warunków. Moja ocena 11/10 i moja nazwa żołnierza to Blendzior jak widać na dole ;) 45 lvl f**k Jea

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam naprawdę gra warta uwagi. Sam singiel jest po prostu wyśmienity jest to kilka godzin wyśmienitej rozgrywki. Multi po prostu cud miód i orzeszki wojny myśliwcami na ogromnych mapach coś niesamowitego. BF to połączenie CoD oraz bardzo dobrego symulatora walki. mam juz 300h przegrane i nadal mam ochotę na gre nigdy sie nie znudzi ponieważ nadal mam bardzo duzo bajerów do odblokowania.

Gram na grafa GTS 250 procek Athlon x2 2.9Mhz i śmiga płynnie na średnich

Jedynie co mnie nurtuje to nie dokładnie hit pointy nie raz schowa się człowiek za ścianę i ded..

Dodatek karakand tez fajny z tym ze tak jak kolega mówi nie bardzo podobny do starych mapek z BF 2 jakoś nie mogę sie połapać :P

Aktualnie nie mogę sie doczekać dodatku "bitwy pancerne" powstanie tam największa mapa w historii BF będzie miazga patrząc na wielkość aktualnych mapek

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna gra, piękna grafika, przecudne dźwięki. Podoba mi się duży wybór broni i walka zarówno w zwarciu jak i na dystans. Jedyne czego mi brakuje, to te dwuosobowe samoloty z BF2. Cena trochę przeraża, ale naprawdę warto kupić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gram od premiery.. Ostatni patch R3 to zwalił sprawę ; /

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu zwalił ? Wydajność poprawili grafika tez poprawiona dodali komendy lepsze. Wedłog mnie jak najbardziej na plus byl ten patch

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie BF3 to bardzo ciekawa gra. Co do grafiki to jest bardzo ładna, a fizyka miażdży wszystko (chociaż nie jest tak jak w BC2 kiedy można było zawalać budynki czołgiem). Mamy są różnorodne lecz za mało jest małych mapek ale już w czerwcu wychodzi "Close Quaters" :D Mapy podstawowe są gorsze od tych z "Powrót do Karkand". Dźwięk i polski dubbing są zaj****** - czuć że jest się na polu walki. Nie wiem jak wam ale mi się nie podoba odpalanie przez przeglądarkę - więcej brak odpowiedzi i w ogóle. Ja kupiłem BF'a za 80 zł myślę, że tyle powinna kosztować gra - dla porównania Sral of Duty MW3 kosztuje 129 - 159 zł. Wiem gra wymaga trochę zasobów, lecz fanatycy COD'a przesadzają, że trzeba mieć kompa z NASA - mam kompa z 2010 roku i na średnio-wysokich mam 30-50 FPS. Single jest fajny, lecz ja (jako długoletni gracz Call of Duty) nie czuję go. Multi jest przebajeczne (rzygam tęczą), w coopie trochę za mało misji. Trzeba pamiętać, że jeśli przesiadasz się z COD'a na BF'a będzie ci się trudno zaklimatyzować.

Polecam gorąco tą grę, broń Boże nie kupujcie MW3 - zmarnowane pieniądze.

Plusy:

- przyjemny multiplayer

- bardzo dobra fizyka

- dźwięk

- elastyczne statystyki i elementy urozmaicające grę (nieśmiertelniki, baretki, medale itp.)

- duży wybór broni i uzbrojenia

- pojazdy (to czego brakowało w Call of Duty)

- wysoka realistyka

Minusy:

- CO-OP

- start gry przez przeglądarkę

- wymaga dobrego kompa

Oceny:

Grafika - 10/10

Dźwięk - 10/10

Grywalność - 9/10

Ogólna ocena

9,5/10

PS. Na Battlelog'u nazywam się dzem_jagodowy. Zapraszam wszystkich do wspólnej gry i dołączania do plutonu SharpRazors :D

[adm]W poście nie należy używać koloru czerwonego ani zielonego. Są one zarezerwowane dla Ekipy Forum.[/adm]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na allegro cd-keye i z tego co pamietam byly promocje w sklpach . Po premierze sie wkurzylem bo kosztowala 99 a ja kupilem pre order na gram.pl edycje limitowana za 129 + wysylka bo tydzien przed odbiorem zlikwidoqwali odbior osobisty u mnie w miescie....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam, nie gram bo mam zbyt słabego kompa do płynnej gry, ale jak dokupię 2Gb RAMu to będę śmigał na Multi. Według mnie takie gry jak CoD i BF nadają się tylko do Multi, bo kampanie są, prawie zawsze, o tym samym :/. A najlepszą częścią BF to był Battlefield 1942. Super gierca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na allegro cd-keye i z tego co pamietam byly promocje w sklpach . Po premierze sie wkurzylem bo kosztowala 99 a ja kupilem pre order na gram.pl edycje limitowana za 129 + wysylka bo tydzien przed odbiorem zlikwidoqwali odbior osobisty u mnie w miescie....

A co sądzić o tych ruskich kluczach?

[mod]Rosyjskich...[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam BFa z ruskim kluczem i na necie jest dużo stron z instrukcjami jak zmienić na inny język lub osoba od której klucz kupujesz przesyła ci taką instrukcję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co sądzić o tych ruskich kluczach?

Jedni maja problemy, jedni nie. Ale można spróbować bo są na to rozwiązania problemów (najczęściej). Występują one często po aktualizacji, ale można grać po np. usunięciu nazwie TM :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bijcie mnie za odkopanie! :D

Co wy na to, żeby stworzyć nasz pluton i od czasu do czasu razem pograć? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No pomysł dobry tylko, że ja jak na razie Premium nie kupuje ponieważ szkoda mi kasy.. Gram coraz to mniej więc jak na razie ja nie kupuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to obywatele, zbierajcie się :) Założę pluton, potrzebuję tylko jakiejś fajnej nazwy :)

Tak na marginesie, Desert - to idź sam graj na premium. Sorry ale nie każdy może wywalić 150 zł na dodatki do gry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak btw. polecam premium (close qurtes) naprawdę fajny pacz. No może oprócz tego pierwszeństwa na serwy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BF3 w tym momencie bez premium jest nic nie warty. Tak samo było jak ktoś nie kupił pre-order czyli nie dostał w pakiecie Back 2 Karkand.

Podsumowując, albo Premium albo można sobie darować ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BF 3 mam od premiery, grałem w tamtym roku, ale mam z pół roku przerwy :)

Oczywiście dla mnie only Snajper (+ L96 <3) & Technik/Mechanik

Jak grałem to nie było jeszcze tego jakiegoś Premium ;) może kupię i powrócę do gry :)

Ale grę polecam, zwłaszcza Multi + CO-OP (tylko trochę mało misji), MW3 nie mam i nie grałem, ale w MW2 w co-opie były zawaliste misje i było ich baaardzo dużo :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta