kameleon211

Autobusy KZK GOP i innych śląskich spółek.

177 postów w tym temacie

Patrykos zastanów się czy taniej puścić kobyłe która spala ze 30 l ropy na 100 km czy autobus który spala 20-25

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najpierw to trzeba mieć ten autobus co spala 20-25 :D. Więc chyba mimo wszystko bardziej opłaca się trzymać Ikarusy, niż sprowadzać jakieś używane dziadostwo. No chyba, że Ikarusy zostaną zastąpione nowymi autobusami, wtedy co innego :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba jeszcze doliczyć to co sobie kierowcy zabierają :D

Życzę powodzenia jak ktoś se coś podbiera :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie racja teraz to już chyba nie przejdzie.... EDIT: Marzenia sie spełniają do Katowic przyjedzie 25 mercedesów. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to troche im sie polepszy stan taborowy bo czasami podobno nawet rezerwy nie mają :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Off-topic

Fakt Katowice pisze że autobus linii 695 zaczął płonąć.Pożar wybuchł w kabinie kierowcy.Nikomu nic się nie stało.Straty na ok. 30 tyś.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ah szkoda uwielbiam te transgórowskie neoplany a tak swoją drogą to myślałem że na 695 busiki jeżdżą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kych0 Będę o tym pamiętał :)

Ps.Tylko ja o tym w gazecie wyczytałem ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego linię 165 obsługuje PPUH Kłosok,a nie Powichrowski?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będziesz zdziwiony Cole http://otomoto.pl/inny-maz-103-euro-3-niskopodlogowy-T2340015.html

http://otomoto.pl/inny-maz-103-automat-euro-3-T2340037.html

Ponieważ sprzedaje Mazy to już odpada z tej linii bo warunkiem jest to żeby autobusy nie były starsze niż bodajże 7 lat (oczywiście niskopodłogowe mają być) , Jeśli ktoś zna dokładne warunki , niech napisze , bo ja ich nie wszystkich nie znam. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do Ikarusów w PKM Katowice, czytając ten temat mówicie że do końca września, hm ja od kierowcy wozu chyba 117 który śmiga na 110 dowiedziałem się iż jest on wpisany na zajezdni do kasacji dopiero w roku 2014, więc jeśli to prawda to myślę żę reszta podobnych Ikarów wytrwa ;) OBY, bo aż płakać mi się chce jak widzę co raz więcej manów na ulicach :(

//edit

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będziesz zdziwiony Cole http://otomoto.pl/inny-maz-103-euro-3-niskopodlogowy-T2340015.html

Ponieważ sprzedaje Mazy to już odpada z tej linii bo warunkiem jest to żeby autobusy nie były starsze niż bodajże 7 lat (oczywiście niskopodłogowe mają być) ' date=' Jeśli ktoś zna dokładne warunki , niech napisze , bo ja ich nie wszystkich nie znam. :)

[/quote']

Poprostu nie wystartował w ponownym przetargu...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponieważ sprzedaje Mazy to już odpada z tej linii bo warunkiem jest to żeby autobusy nie były starsze niż bodajże 7 lat (oczywiście niskopodłogowe mają być) ' date=' Jeśli ktoś zna dokładne warunki , niech napisze , bo ja ich nie wszystkich nie znam. :)

[/quote']

Poprostu nie wystartował w ponownym przetargu...

Dopełniając , bo warunki były chore :D

Co do Ikarusów w PKM Katowice' date=' czytając ten temat mówicie że do końca września, hm ja od kierowcy wozu chyba 117 który śmiga na 110 dowiedziałem sie iż jest on wpisany na zajezdni do kasacji dopiero w roku 2014, więc jeśli to prawda to myśle żę reszta podobnych Ikarów wytrwa ;) OBY, bo aż płakać mi sie chce jak widze co raz więcej manów na ulicach :(

[/quote']

Z manami nie ma aż tak źle , myślę , że liony byłyby godnym następcą Ikarusa. Jednak patrząc na politykę PKM katowice to 2014 nie będzie ostateczną kaplicą dla automatów. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Many złe nie są to fakt , jednak cieszy mnie fakt że to Mercedesy przyjadą do Katowic . A teraz moje pytanie odnośnie jednej z firm działających na zlecenie KZK GOP , firma ta posiada w swojej flocie jakieś 50 autobusów (większość z krajów skandynawskich , to już powinno naprowadzić o jaką firmę mi chodzi) .Od czasu tego pożaru neoplana w Katowicach szczerze boje się jeździć autobusami tej spółki a jeszcze dwa lata temu była to moja ulubiona spółka. I pytanie :

Jakim cudem te autobusy wyjeżdżają na trasę i policja czy ITD się tych wozów nie czepia?

//edit

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Many złe nie są to fakt ' date=' jednak cieszy mnie fakt że to Mercedesy przyjadą do Katowic . A teraz moje pytanie odnośnie jednej z firm działających na zlecenie KZK GOP , firma ta posiada w swojej flocie jakieś 50 autobusów (większość z krajów skandynawskich , to już powinno naprowadzić o jaką firmę mi chodzi) .Od czasu tego pożaru neoplana w Katowicach szczerze boje się jeździć autobusami tej spółki a jeszcze dwa lata temu była to moja ulubiona spółka. I pytanie :

Jakim cudem te autobusy wyjeżdżają na trasę i policja czy ITD się tych wozów nie czepia?

//edit

A czy policja i ITD nie mają co robić tylko codziennie kontrolować autobusy ? Większość firm prywatnych nie sprawdza swoich autobusów codziennie , bo w dużej mierze brakuje zaplecza technicznego ewentualnie części zamiennych lub po prostu szuka się oszczędności i autobus wjeżdża na kanał jak stanie i nie będzie zdolny do jazdy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No mają co robić , ale przecież taki autobus to musi być sprawny , jeszcze jak mu tam wycieraczki nie działają to ok , ale jak dochodzi do pożaru autobusu to już jest coś nie tak i policja coś powinna z tym zrobić .

A tak na boku przepraszam za błąd w poprzednim moim poście.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak by nowe czy z małym rocznikiem autobusy sie same nie zapalały....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Many złe nie są to fakt ' date=' jednak cieszy mnie fakt że to Mercedesy przyjadą do Katowic . A teraz moje pytanie odnośnie jednej z firm działających na zlecenie KZK GOP , firma ta posiada w swojej flocie jakieś 50 autobusów (większość z krajów skandynawskich , to już powinno naprowadzić o jaką firmę mi chodzi) .Od czasu tego pożaru neoplana w Katowicach szczerze boje się jeździć autobusami tej spółki a jeszcze dwa lata temu była to moja ulubiona spółka. I pytanie :

//edit

A czy policja i ITD nie mają co robić tylko codziennie kontrolować autobusy ? Większość firm prywatnych nie sprawdza swoich autobusów codziennie , bo w dużej mierze brakuje zaplecza technicznego ewentualnie części zamiennych lub po prostu szuka się oszczędności i autobus wjeżdża na kanał jak stanie i nie będzie zdolny do jazdy.

Powiem tylko tyle, jakby ludzie wiedzieli czym jeżdżą to by w życiu nie przekroczyli progu drzwi w jakimkolwiek autobusie :D - wnioskuje na bazie mojej firmy ;P Autobus wjeżdża na kanał jak jest zepsuty to fakt ale jak już nie może na niego wjechać o własnych siłach :) A tak to jak to mówią byle jedzie i km lecą :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam tak samo jak jeżdżę z towarem w robocie , ale wole nie ujawniać tajników działania mojego pracodawcy. Ale dzisiaj mówili na CB radiu że się w Mysłowicach autobus palił (przeszło mi przez uszy że to linia 77) pewny nie jestem , wiem tylko , że nie był na swojej trasie z powodu objazdu , który wytyczono po wypadku drogowym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

//edit

Powiem tylko tyle, jakby ludzie wiedzieli czym jeżdżą to by w życiu nie przekroczyli progu drzwi w jakimkolwiek autobusie :D - wnioskuje na bazie mojej firmy ;P Autobus wjeżdża na kanał jak jest zepsuty to fakt ale jak już nie może na niego wjechać o własnych siłach :) A tak to jak to mówią byle jedzie i km lecą :D

Ta szczerość ]:-D

Ja mam tak samo jak jeżdżę z towarem w robocie ' date=' ale wole nie ujawniać tajników działania mojego pracodawcy. Ale dzisiaj mówili na CB radiu że się w Mysłowicach autobus palił (przeszło mi przez uszy że to linia 77) pewny nie jestem , wiem tylko , że nie był na swojej trasie z powodu objazdu , który wytyczono po wypadku drogowym.

[/quote']

Wiadomo jest że w dzisiejszych czasach aby coś zarobić na transporcie trzeba ciąć tu i uwdzie. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

//edit

Ta firma zwie się TRANSGÓR... o zgrozo :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

//edit

Ta firma zwie się TRANSGÓR... o zgrozo :P

To będzie kolejna firma która skończy jak pewien przewoźnik z rudy śląskiej. :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta