sebag23

Bydgoszcz

158 postów w tym temacie

Jak myślicie? Pulpit VDO czy ACTIA ? A może dotykowy (na co wcale nie liczę). :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak ja jestem z bdg

dokladnie mam nie daleko do pentli tramwajowej babia wies ale mieszkam w hagen niemcy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś 2 tygodnie temu zostały dostarczone na Oś.Błonie nowe autobusy czyli Mercedes-Benz Conecto na linie 62 bo zawsze na tej linii jeździły Man'y. Ja się bardzo cieszę bo jak jadę na dworzec PKP to o wiele przyjemniej się jedzie :)

PS: MZK dostało od firmy Pesa S.A dwa nowe tramwaje na linie 8 więc na osiedlu gdzie ja mieszkam czyli Wilczak to one będą jeździły na pętle koło dworca PKP! supcio : DD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

teksturka lepsza na pewno od Nicka (bez obrazy ale te ma grubsze paski i przypomina Merca LF ale i tak teksturka spoko;)) i ma do tego nr. Taboru :)

a po za tym też jestem z Bydgoszczy :P i mieszkam niedaleko Morskiej

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć Bydgoszczanie, pomysł z mapką Bydgoszczy jest bardzo fajny. Chętnie bym sobie w omsi po naszym mieście pojeździł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kto podjął by się zrobienia Mercedesa Benz Citaro? Wiem że już jest ale kto by go dokończył???

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też Bydziaa... ^^

Cześć Bydgoszczanie' date=' pomysł z mapką Bydgoszczy jest bardzo fajny. Chętnie bym sobie w omsi po naszym mieście pojeździł.

[/quote']

chciałem się poddać temy zadaniu ale nie mam omsi editor ;/ nie wiem dlaczego ale za to zrobiłem malowania autobusu moze nie najlepsze ale to moje 1 malowania dopiero oceniajcie w dziale tekstury ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kto podjął by się zrobienia Mercedesa Benz Citaro? Wiem że już jest ale kto by go dokończył???

Znam kolegę co robi (chociaż próbuje) :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć Bydgoszczanie' date=' pomysł z mapką Bydgoszczy jest bardzo fajny. Chętnie bym sobie w omsi po naszym mieście pojeździł.

[/quote']

Ja też tak myślę nad tym ale sam tego nie zrobię!!:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solarisy powinny dotrzeć już w przyszłym tygodniu !! Już nie mogę się doczekać :31 In love:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już dłuższy czas temu na forum wrzuciłem malowania Solarisa Urbino 15 z Bydgoskimi malowaniami wiem że takie u nas nie jeżdżą ale upiększyło mi to grę mam nadzieje że i wam on ją upiększy jak byście nie widzieli to daje linka :

http://omnibussimulator.pl/Temat-Solaris-Urbino-15-MZK-Bydgoszcz-by-matipa

Komentować !

a i pomysł z mapką nie jest zły :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Zawiadamiam wszystkich, że wczoraj przyjechał pierwszy krótki (U12) Solaris :o:31 In love::D

Edit. Właśnie się dowiedziałem, że mnie na forum nabrali xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mieszkam w bydgoskim Fordonie i czekam tylko, aż mi tramwaj zbudują...

A solarek się już doczekać nie mogę... :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj jadąc autobusem linii 93, pewien dziadek nakrzyczał na kierowcę, że "ma rozkład jazdy i ma jeździć planowo, a jak mu się nie chce, to niech nie jeździ". Po czym dodał "Mobilis jeździ planowo"...

A ja się pytam, o czym to zdjęcie świadczy. Jest to szczyt autobusy linii 69 jeżdżą co 6 minut... a jak widać 3 pod rząd.

z10636672Q,Autobusy-linii-69-na-ul--Fordonskiej.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak mamy korek (przykładowo na zdjęciu Fordońska), to autobusy się gdzieś spotkają jak częstotliwość pomiędzy nimi jest tak mała. To nie wina kierowców tylko korków. A korki przez to, że bilety są drogie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj jechałem linią 93 na trasie Tatrzańskie - > Dworzec Główny 1 godzinę i 17 minut, a do samej Wiślanej 43 minuty. Takie korki były na Kaliskiego, Fordońskiej i Kamiennej.[/align]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miejscówka znajoma - po drugiej stronie mam uczelnię. Bywały i takie dni jak w przeciągu 5 minut 6x69 jechało w stronę Błonia.

Jeżdżenie na Fordon w godzinach szczytu uważam za irracjonalne. Autobus wypchany po brzegi, jeszcze trafiam tylko na "p. Centrum Onkologii", stoję wygięty jak struna, trzymam cudem torbę podróżniczą, a połączenie wybitego zawieszenia z niezbyt ciekawym stanem infrastruktury ulic Bydgoszczy (od R. Fordońskiego do Fordonu) powoduje dość mało przyjemne we wcześniej wymienionej pozycji podskoki.

Wolę tramwaj, choć pomijając bujające dwie Pesy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na 100% SU12 będzie jeździł na 74, SU18 na 93, 94. Resztę się dowiemy jak przyjedzie całość ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta