sebag23

Bydgoszcz

158 postów w tym temacie

ZAPRASZAM do mojego Wirtualnego miasta Bydgoszcz !

www.bydgoszcz.jun.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg. mnie ta strona jest bez sensu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czas na inny temat - rewolucje w komunikacji miejskiej. Skrócone zostaną linię 79, 93, 94 oraz zmieniona zostanie trasa tramwajów nr:3, 8, 9, a zresztą przeczytajcie sami: http://vlep.pl/fx4pnq.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech tylko spróbują skrócić 79 , to złoże skargę ponieważ to moja ulubiona linia + 69 :E

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech tylko spróbują skrócić 79 ' date=' to złoże skargę ponieważ to moja ulubiona linia + 69 :E

[/quote']

Nikt już nie ma nic do gadania. Już jest to zatwierdzone. Chodzi tu oczywiście o to, żeby ludzie po przesiadce na tramwaj (który obecnie jeździ pusty w kier. Dworca) kasowali nowy bilet (likwidacja A+T będzie ;) ). Tylko zastanawia mnie jedno. Po co budowali taką dużą pętle dla autobusów na Rycerskiej, jeżeli będzie tam stawał 1 autobus :facepalm:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czas na inny temat - rewolucje w komunikacji miejskiej. Skrócone zostaną linię 79' date=' 93, 94 oraz zmieniona zostanie trasa tramwajów nr:3, 8, 9, a zresztą przeczytajcie sami: http://vlep.pl/fx4pnq.jpg

[/quote']

zapomniałeś że ma jeszcze być zlikwidowana 84 ? - niestety

[mod] Za dużo emotów. Tutaj było więcej w/w niż tekstu 3b/Omni[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mnie to już nic nie obchodzi bo nie przeczytałem dokładnie ja wsiadam Szubińska-Piękna więc mi to wisi 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://skroc.pl/f3cc "Nasze autobusy to złom? Najgorzej jest na linii 69"

Wicie co jest najciekawsze? Nijeździ 5 autobusów z MOBILISu. Ogólnie jest ich 25. 25 - 5 =20 Szczegółem jest to, że na linii 69 jest 21 kolejności, czyli brakuje 1 autobusu. Jak się spóźnicie do pracy, bo nie przyjechał autobus to już wiecie dlaczego ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wicie co jest najciekawsze? Nijeździ 5 autobusów z MOBILISu. Ogólnie jest ich 25. 25 - 5 =20 Szczegółem jest to' date=' że na linii 69 jest 21 kolejności, czyli brakuje 1 autobusu. Jak się spóźnicie do pracy, bo nie przyjechał autobus to już wiecie dlaczego ;)

[/quote']

Łącznie Mobilis posiada w Bydgoszczy 21 autobusów. Z wyników kontroli wynika więc, że jedna czwarta z nich jest niesprawna i nie powinna wozić ludzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu jest błąd. Przecież jeździ u nas 25 Solarisów (#201 - #225) ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sry za PpP.

Jechał ktoś wczoraj tramwajem ? Jeżdził biały i kremowy . Widziałem x2 razy białego i kremowym raz jechałem :E

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No... to pewnie był ten Herbrand zabytkowy na linii nr.10 ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie Herbrandy na linii 10 zamiast zawieszonej na ten dzień linii 1 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu jest błąd. Przecież jeździ u nas 25 Solarisów (#201 - #225) ;)

Raczej chyba 30 (MZK+PKS(B858-B862) :D .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Excellence linia 10 nie jest linią zastępczą za linię 1 tylko jest to linia wakacyjna, kursująca w weekendy, na którą puszczane są zabytkowe tramwaje :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koniec Mobilisu w Bydgoszczy ? Gdyby przychodzić po konkrety , to przecież 25 aut musieli by przemalować na Bydgoskie farby , co jest nie opłacalne. Dodatkowo przecież mają Solarisy #201-#208 z 2007 roku , a w przetargu jest do 5 lat wymagane auta , a z Krakowa albo Wa-wy nie będą sprowadzać bo to nie opłacalne, a o nowych nie ma co wspominać. Także MZK przejmie 69 ? Jak myślicie..?

Bydgoskie malowanie* sorry za błąd..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze nadal Mobilisa bez zmiany przemalować. Mobilis 69 przejdzie dalej a nie MZK.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie też lepiej Mobilis , bo od 2008 roku z domu do szkoły jeżdzę Mobem , a MZK tylko co niedziele z tatą na giełde samochodową na Fordońskiej jeżdziłem jak byłem mały. Tych czasów za bardzo nie pamiętam więc nie ocenię . Ale nie chce jeździć Conecto i Citaro , bo lepsze są Solarki. Jeszcze najgorsze że MZK teraz w weekendy puszcza na 53 solówki ... Zdmikp tak zadecydowało , boję się że było by tak z 69 . Ja jestem za mobem , tylko problem będzie z autami ( limit 5 lat) Chyba że z Krakowa wezmą , nie pomyślałem. w Krk chyba nie opłaca się kręcić biznesu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, ale 69 solarki prawie czesto sie psują "awaria" i straszny silnik i trzaska drzwiami i najlepiej solarki z MZK jest super wilgotny i cisza. I chciałbym 69 na nowe wozy lepiej być było.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MZK nigdy nie będzie na 69 wysyłać solówek, bo natężenie na tej linii jest zbyt duże. Co do autobusów to jeździłyby pewnie SU18 i MB Conecto LF. Najważniejsze, że nie podróżowalibyśmy zasyfionymi, brudnymi, śmierdzącymi autobusami, których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kuba , a co ostatnio było ? Pisali , że Mobilis miał lekkie usterki które ostatnio naprawił

Nie rozumiem tego .. :25 Not guilty:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta