KaMiLsT

Jaka gra Ci się marzy ?

37 postów w tym temacie

Witam.

Piszmy jakie gry chcielibyśmy ujrzeć.

Ja bardzo bym chciał "Symulator Polskich Autostrad na Euro 2012"

i teraz piszmy uzasadnienie

bo mógłbym się bawić w opóźnienia i były to zarazem symulator napojenia alkoho.... wodą mineralną :).

Oraz

"Symulator taksówki" chociaż ma niedługo wyjść stworzony przez jakże mizerne studio "Świat Symulatorów".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym chciał zagrać w Red Dead Redemption na PC :/, choć wiem że ma wyjść już od roku... A tak to chyba nie ma rozsądnych gier, które nie byłyby już zrobione. Może jakaś gra o teraźniejszym Czarnobylu, Prypeciu i okolicach. Wiem, że jest CoD MW1, ale tam było o tym za mało. Co do Stalkera to nie podoba mi się wizja mutów w Czarnobylu. To chyba tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam duże wymagania .

Na początku urodzilibyśmy się w tych czasach tzn 2012 . Na początku samej gry mamy już 20 lat jesteśmy pełnoletni . Szukamy pracy . Można byłoby wybrać wszystkie kategorie pracy . Dobra wybralibyśmy kierowcę autobusu . I jak już zasiadamy za stery busów . To na początku byłyby jakieś rupiecie . Bo dobrze wykonanej jeździe otrzymalibyśmy odpowiednie XP .Za punktualność wygodę pasażerów. Po przejechaniu kursy byśmy przejeżdżali/przechodzili obok zajezdni wracając do domu . Idziemy do łóżka i spać . Np w dni wolne moglibyśmy chodzić po mieście za pracą dorywczą . Po jeździe w jakiejś firmie transportowej . Moglibyśmy jeździć autobusami dalekobieżnymi . Przez różne miasta . i wgl . No i oczywiste czekam również jak @up na grę o czasach kowbojskich . Jedynie mogłem pograć sobie na konsoli XBOX 360 . Nie pomijając super gry Uncharted na PC.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się marzy powietrzna strzelanka - czyli ogólnie gra nastawiona na walki myśliwców, "bomb runy", bliskie wsparcie ogniowe itp. Miło by było sobie polatać F-22, B-2 czy AC-130 i ponapieprzać z tego, przy dobrej grafice itp., a co dopiero powalczyć z innymi ludźmi w przestworzach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi natomiast marzy się bardzo dobry symulator komunikacji miejskiej, ale taki bardzo dobry, czyli na podobnym silniku, na jakim jest GTA IV. Można by było pobierać nowe mapki, tak jak w OMSI. Np. pobieramy mapkę, wrzucamy i otwieramy. Następnie wybieramy Nowa Gra>Mapka: Szczecin>Linia na mapie: 8>Pojazd: Pesa 120NaS>Przystanek: Gumieńce>Odjazd: 15:07. Bardzo bym się cieszył, gdyby to ktoś stworzył.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja bym się cieszył jak w omsi by były cale Kielce i wszystkie linie do wyboru co są w kiecach albo tak Kraków albo inne miasto tylko jak np w Gdyni są autobusy i trolejbusy to żeby były dostępne takie modele jak są naprawdę. i no mapa Kielce wybieram linie 4 autobus solaris urbino 12 nr394 przystanek al. na stadion i jezdzę takie coś by było super :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi marzy się gra wojenna, n.p o II wojnie światowej.

Rozpoczynamy mając 19 lat i zaczyna się wojna. Na początku bronimy jakiegoś miasta, później idziemy do wojska i wybieramy drogę Pilot, Piechota... N.p kiedy wybierzemy pilot to mamy samolot jak w symulatorze. Wsiadamy do niego, latamy... a jak wylądujemy, to możemy albo przewinąć czas, albo chodzić po okolicach n.p: mieście:D

Chodzi mi o realistykę, jak jesteśmy piechurem, to nie możemy mieć jak w GTA nie wiadomo ile broni, tylko pistolet, granat i karabin.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi marzy się gra wojenna' date=' n.p o II wojnie światowej.

Rozpoczynamy mając 19 lat i zaczyna się wojna. Na początku bronimy jakiegoś miasta, później idziemy do wojska i wybieramy drogę Pilot, Piechota... N.p kiedy wybierzemy pilot to mamy samolot jak w symulatorze. Wsiadamy do niego, latamy... a jak wylądujemy, to możemy albo przewinąć czas, albo chodzić po okolicach n.p: mieście:D

Chodzi mi o realistykę, jak jesteśmy piechurem, to nie możemy mieć jak w GTA nie wiadomo ile broni, tylko pistolet, granat i karabin.

[/quote']

II WŚ powiadasz ? Ma wyjść w tym roku gra podobna do Komandosa.Tzn Uprising '44

, ma to być obrona warszawy w czasie Powstania Warszawskiego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi sie marzy taka gra że jedziemy autobusem turystycznym a nie tylko miejskimi np z Gdańska do Paryża .Było by to bardzo ciekawe bo nie widziałem nigdy takiej gry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mazgdn

Pograj sobie w Euro Truck Simulator i wyobraź sobie, że to autobus. :D

Mi wystarczy lepsza optymalizacja gry (OMSI) i mapka mojego miasta :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi marzy się gra taka:

Połączenie gry The Sims 3 i GTA 4.

Wszystko byłoby podobnie, jak w TS3, ale by się chodziło strzałkami.

Byłaby to dobra gra!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie tak jak dla EaglE, wystarczy lepsze OMSI.

Marzeniem moim jest mapa Warszawy + MAN NG363 Lion's City G <3 mój ulubionyy autobus :) albo mobilis'owski U18 <3 no i oczywiście klasyk Ikar 280 :)

No na szczęście połowa marzenia może się spełnić jak wyjdzie NG272 ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O tak, mapa Warszawy (najlepiej całej, ze wszystkimi liniami), wykonana na poziomie Projektu_Szczecin to było by coś <3 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co tam, też trochę sobie pomarzę.

Mi się marzy taki z prawdziwego zdarzenia symulator trolejbusu (pewnie nawet OMSI po poprawieniu paru rzeczy i dopisaniu jakichś skryptów itepe itede miałoby warunki, żeby się takim symulatorem stać. Niestety jest to jednak na tyle mało popularny środek lokomocji, że raczej ciężko by było, żeby powstało coś sensownego na ten temat, albo jak powstanie, to jakaś niskobudżetówka nie mająca prawa nazywać się symulatorem.

Do tej pory spotkałem się z aż trzema grami, gdzie można było spotkać trolejbusy. Pierwsza to oczywiście SimTr, w sumie nawet nie wiem czy rozwijana, czy już dawno zapomniana. Właściwie były to nie trolejbusy, a trójwymiarowe pudełka je przypominające, którymi jeździło się po pustych mapach (otoczenie stanowiły jedynie ulice, przystanki, sieć trakcyjna i dookoła peeeeeeeeeeeeełno zielonej trawy), nie było żadnego dźwięku, nic nie było, cała zabawa ograniczała się do naciskania strzałek i ewentualnie przełączenia zwrotnicy... Druga to ruskie Trancity - nie grałem, bo mi się nawet nie uruchomiło, a szkoda... Na filmikach przypomina takiego trochę biedniejszego VBusa. No i trolejbusy są też w Bus Tram Cable Car simulator, ale... komentarz do tej gry jest chyba zbędny. ;)

Inną moją grą - marzeniem byłyby jakieś wyścigi poświęcone w całości i licznie pojazdom socjalistycznym, gdzie głównie nacisk kładziono by na realizm jazdy i jakość wykonania modeli. Jest co prawda parę dobrych ścigałek, do których można by sobie takie samochody dodać, ale wiadomo jak to jest z jakością takowych dodatków - niektóre ani trochę nie umilają gry, wręcz przeciwnie, już na wstępie zniechęcają. Fajnie by było zobaczyć coś takiego PORZĄDNIE wykonanego, a nie w kółko te tjuningowane nidforspidy z superamerykańskimi i nie tylko samochodami biorącymi bez problemu zakręt 90 stopni przy 200km/h, no ile można ciągle oglądać i grać w to samo. Hamerykańskie auta są w co drugiej (jak nie lepiej) grze, a Europejskie zabytki techniki się tego doczekać nie mogą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O tak ... symulator metra warszawskiego byłby mile widziany tak samo jak "symulator" drogówki - tak żeby można było jeździć nieoznakowanym radiowozem i wyłapywać piratów drogowych :) Fajna mogłaby być też gra która wyglądała by jak pro evolution soccer z tym że gracz wcielałby się w postać sędziego a nie zawodnika.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi marzy się Symulator Komunikacji Miejskiej w Toruniu :)

Połączenie symulatora autobuu i tramwaju. :31 In love:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi za to marzy się coś z innej pułki.

Chciałbym, aby powstał symulator, który umożliwi nam bycie sędzią w meczach piłkarskich. Może być np. na silniku FIFA13/FIFA Manager13 i oglądamy mecz z tej perspektywy kamery telewizyjnej albo z trybu zostań gwiazdą obserwujemy mecz i mamy możliwość sędziowania zaczynając od niskich lig a z poziomem reputacji dostawali byś my awanse i w końcu poprowadzić mecz finału Mistrzostw Świata lub Europy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi się marzy coś w stylu połączenia ETS2 i OMSI.

W sensie grafika i estetyka, radyjka i niektóre rozwiązania z ets2, a z omsi realizm, szczegółowość autobusów (i to że każdy przełącznik we wnątrz działa). No i żeby to były coś w stylu pksu lub międzynarodowych rejsów. Np. że bierze się autobus podjeżdża się na stanowisko/przystanek, sprzedaje się bilety i jedzie się w trasę albo krajową z przystankami na wsiach itp. albo miedzynarodowy.

No i bardzo robudowane trasy i miasta.

Podobno ma wyjść coś takiego od SCS Software.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak podzielam twoje zdanie Chemi. Ma wyjść Euro coach simulator. SCS wciąż pracuje nad nim.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym chciał pograć w połączenie kilku gier:

- Mafia II (Grafika + Fabuła)

- GTA (Rozbudowanie)

- Saints Row (Tworzenie bohatera)

- oraz jeszcze wiele, które by stworzyły grę w której można by być każdym (taki symulator życia)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja bym chciał nowe GTA Vice City i San Andreas z ich klimatami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja bym chciał grę:

-GRID 2 (Story)

-NFS SHIFT 2 (Grafika i fizyka wagi)

-GT6 (Auta i reszta fizyki)

Nazwa by była: Need Grid for Speed 6 xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta