KaMiLsT

Jaka gra Ci się marzy ?

37 postów w tym temacie

Marzy mi się strzelanka "Czas Honoru", bo chciałbym pograć bohaterami występującymi w seriu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OMSI 2

bo chciałby pojeździć przegubami i rozszerzoną mapą berlina

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi się marzy Hybryda OMSI 2 i ETS 2 (tzn. grafika z ETS 2 do OMSI, a Fizyka z OMSI do ETS 2)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MMO z budowaniem, rozwiniętym handlem i dyplomacją oczywiście z 1-szej osoby :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się marzy coś w rodzaju real life:

Akcja zaczynałaby się po gimnazjum i wpisywaliśmy nazwę naszej pasji bądź zawodu po jaki chcemy się kształcić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja marze o symulatorze MZA Warszawa ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się marzy tak gra mniej więcej jak simsy ale bardziej rozbudowana że można dosłownie wszystko i jeszcze najlepiej jak by można grać w nią na tych specjalnych okularach że się zakłada i wszystko, to by dopiero było.

P.S Brzmi to trochę jak prawdziwe życie ale dzięki niej ludzie by mogli zrozumieć więcej niż w realu  :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdrastwujtie drugi :X 

Mnie marzy się mapka rosyjskiego miasta (może fikcyjne, może realne, wsio ryba :X ), ale napisana na nasze Windki, bez cyrylicy w plikach. Natomiast powinna oprócz tego być totalnie wszędzie !! .

Zatem: napisy na budynkach, drogowskazy, wyświetlacze.

Dziadek grający na harmoszce, babuszki w chusteczkach na głowach, matrioszki na wystawach sklepowych, cerkwie itp. itd, po prostu cały ten specyficzny klimacik... .

I oczywiście także trolejbusy (wreszcie !!xD ) jako główne i jako AI.

Rosyjskie auta AI, a więc: Moskwicze, Łady, Wołgi, Liazy, Kamazy itd., zarówno nowsze, jak i starsze (sporo tego). 

Rosyjskie pociągi (Elektriczki, Gagariny i Tamary), tramwaje

Duży mróz, brudny lub dla odmiany czysty, skrzący i dający tym samym po oczach śnieg (po włączeniu zimy w pogodzie),

Białe noce (jeżeli byłby to Sankt Petersburg)

Zapowiedzi i głosy pasażerów po rosyjsku (z tłumaczeniem, ale i z oryginalną pisownią w podpowiedziach 

(tak jest w Dél-Peszcie, więc to realne).

Z kilkoma liniami: miejską - bulwary i osiedlowe uliczki, podmiejską - bulwar, osiedle i przedmieścia. W wariantach dziennych i nocnych (nocna to chyba tylko miejska)

Bajeczka dla mnie, ja osobiście po prostu lubię ten klimat (nie każdy musi). 

Czeski i węgierski jest dużo bardziej dostępny (i całe szczęście, że chociaż tyle mamy tego słowiańskiego klimatu).

Włączyłbym do tego Disco by Jurij Szatunow (bo lubię tego zapomnianego nieco piosenkarza znanego najwięcej chyba z piosenek "Biełyje Rozy " i "Dożd" ), czy Bułata Okudżawę albo Włodzimierza Wysockiego i jazda :P .... Rozmarzyłem się, bo tu wolno... :X .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marzy mi się Symulator człowieka (Podobne do majkrafta) tylko nie kwadratowe) realistyczna grafika itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta