uszatekh13

[usunięty] Volvo 7000

82 postów w tym temacie

Bardzo ładnie to wygląda:O

Swoja drogą szybko ci ten model idzie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie, bardzo szybko:) Czekam dalej warto.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Model prezentuje się świetnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:o :O :o

To jest mój wystarczający komentarz do powyższego obrazka:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Model ładny tylko zastanawiam się czy bd jak z 99% modeli że na początku dużo ss i duży postęp prac a pod koniec cicho, tak jak np. z MA3 z naszego forum, nie mówię żeby ktoś wstawiał ss codziennie ale raz na tydzień chociaż mógłby być życzę powodzenie w modelu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego MA3 jest projektem FORUM, a nie moim i paru innych osób. Ja go specjalnie nie kontynuuje ,aby inny forumowicze mogli się wykazać i aby można było powiedzieć z ręką na sercu że model jest ,,Projektem forum''. Ja zacząłem, sporo zrobiłem i teraz pole do popisu zostawiam dla każdego, wystarczy się zgłosić do Lions'a albo do Siwego (siwy_SNK).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwisy nadal są do czterech liter, szczególnie przód.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Typowy polak ... Sam nic nie zrobi,i narzeka że mu źle. Proszę cię pobierz Blender, wymodeluj model, wstaw do Omsi i pochwal się nam jak ci to wyszło. Będzie ładnie to może wtedy zacznę się liczyć z twoim zdaniem i poprawię przód albo całkowicie nowy zrobię.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Typowy polak ... Sam nic nie zrobi' date='i narzeka że mu źle. Proszę cię pobierz Blender, wymodeluj model, wstaw do Omsi i pochwal się nam jak ci to wyszło. Będzie ładnie to może wtedy zacznę się liczyć z twoim zdaniem i poprawię przód albo całkowicie nowy zrobię.

[/quote']

Uszatku nie rozpędzaj się 8D

render05.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Typowy polak ... Sam nic nie zrobi' date='i narzeka że mu źle. Proszę cię pobierz Blender, wymodeluj model, wstaw do Omsi i pochwal się nam jak ci to wyszło. Będzie ładnie to może wtedy zacznę się liczyć z twoim zdaniem i poprawię przód albo całkowicie nowy zrobię.

[/quote']

Uszatku nie rozpędzaj się 8D

render05.jpg

No ten dużo realniejszy oraz lepiej zwymiarowany :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No więc do dzieła mistrzu ,ja się odsuwam w cień z moim niezwymiarowanym g....m i pozostawiam pole do popisu :). Mam nadzieję na idealny autobus bo ten przód mówi sam za siebie.

Jak możesz to proszę popraw troszeczkę model bo nie widzę tam miejsca na tablice ani miejsc na światła, jeśli chodzi o klapy to właśnie brakuje mi trochę tej przy tylnym kole po stronie drzwi, i czy aby nie za cienkie te słupki w oknach ?

[adm]Słownictwo...[/adm]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, bo mnie jasny szlag trafi. Co usunę jakiś "spamujący" post, to zaraz ktoś inny wpadnie na świetny pomysł, aby dołożyć coś od siebie. Obiecuję, że KAŻDY KOLEJNY post nietraktujący o modelu, tylko o zachowaniu poszczególnych osób lub nie wnoszący nic do tematu będzie nagrodzony 40% za spam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja mam takie pytanie, nie możecie połączyć swoich sił i zrobić go wspólnie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponowałem taki układ, lecz Uszatek woli tworzyć na własną rękę, a ja zamierzam możliwie najdokładniej odwzorować wrocławskie siedmiotysięczniki ;) Co prawda praca nie idzie mi (a właściwie nam, bo przyłączył się @Lion's) tak szybko jak @Uszatkowi, ale chyba nie szybkość się liczy, przyznacie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie tam się podoba autobus :) A to że ma parę niedociągnięć to nie znaczy że jest do dupy itp.... Będzie robił kolejne modele to będą lepsze :) Uszatek ładnie idziesz z tym modelem :) Tylko tak jakoś smutno w środku w nim... Te rurki fajne by były jak by miały połysk ale nie wiem czy w tej grze jest coś takiego....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet nie patrząc na zdjęcia prawdziwego 7000 widać po twoich fotografiach uszatekh, że masz dużo za duży przedni zwis ale nie dasz se powiedzieć. Tak samo twój Solaris jest źle zwymiarowany. Weź sobie to do serca i przestań się dąsać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze ja również miałem takie zdanie na początku odnośnie tego przodu. Osobiście na oczy nigdy tego modelu nie widziałem. Sprawdzałem i poprawiałem wiele razy tą karoserię na początku. Proszę bardzo jak model się ma na planach :

111dys.th.jpg

http://img804.imageshack.us/img804/6522/111dys.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.