Solaris557

[wydzielono]MAN Lion's City v1

209 postów w tym temacie

Ogromnym mankamentem są źle (bardzo niewygodnie) ustawione kamery z pozycji kierowcy.

Najprostsza rzecz na świecie do poprawienia sobie dla siebie. Nie wiem po co pierdyliard razy macie mówić o złym ustawieniu kamer.

Lusterka też mogłyby zostać poprawione' date=' w rzeczywistości są zupełnie inne.

[/quote']

Zależy gdzie. W Lion'sach są różne lusterka ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po odchudzeniu i poprawkach kamer (dla kamer link dla inteligentnych wolniej kilka stron wcześniej) nawet na moim 4,5 letnim już komputerze pracuje całkiem przyzwoicie nawet przy ciężkich warunkach atmosferyczno - czasowych (noc, ulewa). Ścieżki i usadowienie pasażerów do poprawienia. Bileterki brak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To przy okazji wydania tego autobusu: jest możliwość dodania go do AI? W sensie, że nie będzie żadnych bugów, jak to ostrzegali przed dodawaniem SU12. I czy ktoś wyjaśni jak go dodać do tego AI. Nie mogę się połapać w tym FAQ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako AI sprawuje sie znakomicie. Nawet nie zabiera duzo FPS-ow jako AI. (sory za pisownie z komorki pisze)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny autobus. tyle grubych miesięcy na niego czekałem i jest w końcu:D

Nie podoba mi się tylko kamera zza kierownicy, ale to sobie zaraz jakoś poprawie (chociaż nigdy jeszcze tego nie robilem)

Jedyne co mnie drażni w tym modelu to wsiadanie pasażerów tylko przodem, jakiś niedorobiony dźwięk zamykania drzwi (brak stuknięcia na końcu).

Reszta wręcz idealna 8)

A co do braku bileterki i kasy to zauważyłem, że ludzie kupują bilet w tej bileterce na poręczy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaraz dam opinię ale pierw trzeba pobrać man lion'sem mam zaszczyt jeździć codziennie na uczelnie wiec albo będzie przyzwoity albo posypią sie słowa krytyki opisze dokładnie co jest fajne a co złe;)

2 uwagi:

- ciemne szyby są w standardzie ale u mnie nie które mają ciemną szybę a inne normalne

- bileterka jest automatyczna w autobusie ale kierowcy (w real) sprzedają i nie ma tego urządzenia

zle:

textura z przodu i z tyłu

jajowata kierownica

sporo przycisków bez użytku ( są bo są )

rozdzielczość ibisa tragiczna i po rusku lub czesku ;)

wyglad radia słaby mogłoby wgl go tam nie być

kierowca w fotelu aż zbyt mocno siedzi

za duża liczba kwadratowych elementów gdzie powinny być lekko zaokraglone

dobre:

silnik ładnie bulgocze gdy stoi (jak na V12) ale na wyższych obrotach to nie ten dźwięk

hamulce dość czułe jak np u jelcza 11 gdzie w połowie dopiero łapie

skiny ładnie leża na nim

"realny" dźwiek przy zamykaniu drzwi

tak od siebie to gdyby ktoś się zaopiekował tym modelem lekko z wyczuciem dopieścił była by kolejna perełka,

jak narazie to tylko następna robota na O*******L

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy wie ktoś jak otworzyć pierwsze i drugie drzwi bo nie działają ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś dlaczego gdy otwiera się drzwi to słychać cały pełny dźwięk door open, oraz door open hit.

A jak się drzwi zamyka to dźwię door cls nagle się urywa w połowie a door cls hit w ogóle nie słychać...

Próbowałem już spowolnić zamykanie drzwi, ale nic to nie dalo -.-

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

masz 3 duże czerwone przyciski od tego mi działaja

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czasami się zastanawiam czy wam się PKS z autobusem miejskim nie pomieszał. W większych miastach w Polsce które są rozwinięte stosuje się takie coś jak biletomat a kierowca w ogóle nie sprzedaje biletów więc wrzućcie na luz i zapomnijcie o biletach bo to nie PKS.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz np w Niemczech gdzie mieszkam to bilet kupisz tylko u kierowcy no i ewentualnie na przystanku w automacie biletowym ale z reguły kupują zaraz u kierowcy bilet potem tylko kierowca daje pieczątkę ze sprawdził i można dalej iść do autobusu i wsiadanie jest tylko przodem także na gapę nie ma szans :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najprostsza rzecz na świecie do poprawienia sobie dla siebie. Nie wiem po co pierdyliard razy macie mówić o złym ustawieniu kamer.

Śmiało więc popraw sobie ;) Po co mi o tym mówisz skoro to moja opinia na temat tego modelu? Gdzieś napisałem' date=' że nie potrafię tego zrobić? :o

Jeśli modele wychodzą tak niedorobione to pierdyliard razy to za mało.

Zależy gdzie. W Lion'sach są różne lusterka ;)

Pokaż mi choć jeden z takimi...

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziś na spokojnie mu się przyjrzałem i jednak nie jest taki ciekawy.

Po RedGunnie spodziewałem się większych fajerwerków, ale i tak ciesze się, że komuś się chce coś robić.

Głownie te tekstury pulpitu bolą ;/

Nie ma się uczucia, że to wszystko waży podczas jazdy.

I ta kierownica-jajko :D To już przegięcie trochę :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Man Lion's City wg mnie wyszedł bardzo dobrze wygląda najbardziej realnie ze wszystkich, chociaż mogłoby być lepiej. RG może się nie postarał, ale "walczył" ze złodziejami jego modelu, więc można taką wersję usprawiedlić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie nie działa dźwięk do wysiadania czyli nie wiem czy ktoś wysiada czy nie bo nie mam dźwięku STOP

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie nie działają przednie i tylne drzwi o co chodzi ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie działa wszystko już tylko trzeba by poprawić kierownice i jeszcze pozmieniać widok z kabiny bo nadal nie jest za dobry mimo poprawki.

No i kosmetyczne zmiany czyli, żeby ludzie wsiadali wszystkimi drzwiami oraz koniecznie do zmiany ta tragiczna tekstura zasłony od słońca.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz podpisać tylne pod

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz podpisać tylne pod

Mi osobiście nie działało. Dopiero po zadziałało. Spróbuj i to i to może :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie nie podoba sie tylko przy hamulcu ręcznym sciana busa jak patyk wygląda lepiej jest w MANie NIEMIECKIM bo tam bardziej to urealnili :D

Tekstura rolety może byc / fajnie że boczna też jest hehe

Do zmiany według mnie to widocznośc lusterka kierowcy / trzeba mychą do góry głowę podnieść

Gdy się popatrzy w lewo podczas jazdy to przenika ściana tylna tak choćby głowa w ścianie była

Ogólnie to fajnie śmiga tylko szkoda że szyberdachy nie są otwierane .

Pozdr

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomocy Panowie. Zamiast szyb mam czarny kolor. Ktoś wie jak temu zaradzić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic to nie daje, nie mam przezroczystych szyb tylko. Reszta jest ok.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Außenschwenktüren für den MAN Lion`s City

Mit diesem Mod erhaltet ihr Außenschwenktüren für den MAN Lions City.

Wer keine anderen Addons für den Lions City installiert hat, die Änderungen in der Modelldatei machen und alle 3 Türen als Außenschwenktür haben will, muss sich einfach die Modelldatei downloaden und im Model Ordner vom Lions City entpacken: Download

Leute die schon ein Addon haben, was in der Model Datei Änderungen vorgenommen hat gehen folgendermaßen vor.

Öffnet die Modelldatei des Lions City "Model_Lion.cfg" sucht nach dem Abschnitt "///DVEØE///", kann zumindest bei mir via F3 nicht gefunden werden, wieso auch immer. Alles was dadrunter ist, sind die Türen. Wenn ihr jetzt alle 3 Türen als Außenschwenktüren haben wollt, müsst ihr einfach alles bis "///KOLA///" löschen und dazwischen diesen Eintrag reinkopieren: Klick

Möchtet ihr bestimmte Türen nur als Außenschwenktüren haben, müsst ihr die 4 Mesh Einträger jeder Tür, die ihr als Außenschwenk haben Wollt. In den Einträgen steht immer eine Zahl "Base/d3l2.o3d" die Zweite Zahl der Datei ist die Tür, also ist das dritte Tür. Wollt ihr die dritte Tür als Außenschwenk benutzen löscht ihr alle zusammenhängende Beiträger der dritten Tür und sucht euch dannHier den Eintrag der 3. Tür raus und kopiert ihn wieder an der Stelle. Das selbe kann man mit jeder Tür machen, auch mit einzelnen Türflügeln ist das möglich.

Mir ist bekannt, dass die Türen den Eingang teilweise blockieren, Menschen mit starken Übergewicht haben beim Einstieg ein Problem

Hejka

nie wiem czy dobry temat ale czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć tą instrukcję instalowania modu na drzwi w MAN-ie. Wiem że jest google translator ale chcę wiedzieć dokładnie co mam zrobić.

Z góry dziękuje

Drake07

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie, pisałem już dwa razy jaki mam problem... Nikt nie pomoże?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie model działa dobrze, nie laguje. Mam nadzieję, że wyjdzie mod na wsiadanie wszystkimi drzwiami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.