sgate

A-TRAIN 9 The Train Giant

4 posty w tym temacie

Witam natknąłem się na taka gierke.

Jeśli ktos lubi gierki strategiczne i do tego komunikacje miejska itp to gra jest dla niego :)

Opis ze strony www.gry-online.pl

Galeria KLIK

The Train Giant to strategia ekonomiczna, w której naszym głównym zadaniem jest rozbudowa systemu miejskich połączeń komunikacyjnych. Gra stanowi zmodyfikowaną wersję wypuszczonego tylko w Japonii A-Train 9 i podobnie jak wszystkie odsłony tego cyklu opracowana została przez zespół Artdink. Warto dodać, że studio to jest prawdziwym weteranem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu produkcji z tego gatunku.

Wcielamy się w prezesa firmy kolejowej, którego zadaniem jest zarządzanie siecią połączeń komunikacyjnych. Nie jesteśmy jednak ograniczeni jedynie do pociągów. Zamiast tego nasze obowiązki obejmują zajmowanie się wszystkimi aspektami systemów transportowych miasta. Podstawowym celem jest zapewnienie rozwiązań ułatwiających życie mieszkańcom i usprawniających funkcjonowanie lokalnego przemysłu. Oznacza to również dbanie o rozwój gospodarczy samej metropolii, więc sporo czasu spędzimy na stawianiu budynków użyteczności publicznej, obracaniu papierami wartościowymi, czy konstruowaniu specjalnych monumentów. Istotną rolę odgrywa też postęp technologiczny oraz aspekt ekologiczny. Jak widać zakres naszej działalności jest znacznie szerszy niż większości osób zajmujących stanowiska prezesa firmy kolejowej.

Pomimo tak dużego zakresu obowiązków sercem gry pozostaje tworzenie sieci połączeń kolejowych. Zabawę rozpoczynamy od wybudowania pierwszego dworca oraz rozplanowania ułożenia torów, a kluczową rolę odgrywa tu ukształtowanie terenu. Na rozwój metropolii wpływają też zmieniające się warunki pogodowe i klimatyczne. Do naszej dyspozycji oddano ponad kilkadziesiąt modeli pociągów, a elastyczny edytor pozwala łatwo dodawać własne. Ponadto możemy tworzyć również m.in. osiedla mieszkalne, budynki biurowe i fabryki. Gdy uzbieramy już odpowiednie fundusze dobrym pomysłem jest zainwestowanie ich na giełdzie w jedno z kilkadziesiąt przedsiębiorstw, co pozwala w krótkim czasie wypracować wysokie zyski.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze w nią grałem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze w nią grałem :)

Chyba pomyliłeś gry, ta wyszła 3 tygodnie temu...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Aaa faktycos :P Grałem w tą:

https://www.google.pl/search?q=traffic%20giant&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&source=hp&channel=np

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.