Richard Hammond

Komunikacja miejska w Szczecinie

334 postów w tym temacie

Jak wygląda sprawa o dbanie autobusów w Szczecinie?

Mam na myśli

- Czy autobusy są naprawiane przez Mechaników?

- Czy autobusy są sprzątane codziennie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby nie były naprawiane, prawdopodobnie by teraz nie jeździły po Szczecinie.

Gdyby nie były sprzątane codziennie, podejrzewam że te autobusy zarosły by brudem.

Trochę bezsensowne pytania zadajesz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie naprawiane są, ale stan niektórych z nich świadczy o tym, że powinny być tylko w jednym Miejscu - u Tkaczyka

-Czy są czyszczone codziennie? pewnie, że nie. Chyba, że w zimę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wygląda sprawa o dbanie autobusów w Szczecinie?

Mam na myśli

- Czy autobusy są naprawiane przez Mechaników?

- Czy autobusy są sprzątane codziennie

Są naprawiane... miałem praktyki w SPAKu na stanowisku kierowcy, ale miesiąc spędziłem w warsztacie i... aj może nie będę tak oficjalnie mówił jak to wygląda (oczywiście, nie zawsze... :) )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powie mi ktoś, czemu pani z Kurów na Klifie I nż i Elektrownii Pomorzany oraz Hryniewieckiego jest tak sciszona, że na niektórych przystankach jej nie słychać (np Kołbaskowo lub Admiralska nż itp)?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musiałbym sprawdzić ale te zapowiedzi chyba są dogrywane przez pracownicę SPAKu. W ciągu tygodnia mają dotrzeć dwa SU18 już z Asterixami i podobno ma być wszystko poprawione (zapowiedzi itp). Nie da się za bardzo ściszyć pojedynczych zapowiedzi, nawet w Pixelu Pro. Weź też pod uwagę to, że od 20 do 6 zapowiedzi są ściszone, dodatkowo każdy wóz ma pokrętła od pogłaśniania zapowiedzi oraz mikrofonu, w jednych wozach jest przyciszone a w innych podgłośnione.  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko, że wczoraj np jechałem ok 14 przez Kołbaskowo SPAKiem, był gong, nast.przyst. i jedynie przy głośniku cichutko skrzeczyła pani *****.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musiałbym sprawdzić ale te zapowiedzi chyba są dogrywane przez pracownicę SPAKu. W ciągu tygodnia mają dotrzeć dwa SU18 już z Asterixami i podobno ma być wszystko poprawione (zapowiedzi itp). Nie da się za bardzo ściszyć pojedynczych zapowiedzi' date=' nawet w Pixelu Pro. Weź też pod uwagę to, że od 20 do 6 zapowiedzi są ściszone, dodatkowo każdy wóz ma pokrętła od pogłaśniania zapowiedzi oraz mikrofonu, w jednych wozach jest przyciszone a w innych podgłośnione.  

[/quote']

No z tym, że większość będzie zmieniona to jeszcze zobaczymy :P, ale już pomału jest to wdrażane, ponieważ następne zapowiedzi nie są już dogrywane przez Panią pracownice (np. cała linia 86), która najprawdopodobniej pozostanie jeżeli chodzi o zapowiedzi, które jest trudno dorobić. Zmienić głośność pojedynczych plików... no jest taka opcja w Eksploatorze Pixel Pro, jest ona wykorzystywana np. w gorzowskich autobusach, przy niektórych plikach, które są nagrane głośniej od pozostałych, a niektóre przygłaśniane, bo są za cicho nagrane. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta