Solaris557

Powrót Deserta

17 postów w tym temacie

Jak wszyscy wiedzą Desert juz nie jest moderatorem na naszym forum, ponieważ było na niego dużo skarg za jego "ostrość", lecz znam dużo osób którym podobała się jego konsekwentność (mi też). Desert szybko reagował i był konsekwentny i powinien nadal być moderatorem na naszym forum. Proponuję aby osoby które popierają go wpisywały się do tego tematu.

Ja się wpisuję i chcę żeby wrócił.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aż tak nie wiem czy to dobry pomysł z taką petycją, ale skoro były anty-petycje na niego, to niech będą i petycje poparcia. Tak więc erm, no chce by Desert powrócił na poprzednie stanowisko. Się zgadzam że był ostry, ale to głownie dlatego że pewne osoby bardzo nie chciały się zmienić, bo myślały że "mogę wszystko" Nie wiem dokładnie które to osoby, bo mam do takich pierdół za krótką pamięć. A także popieram to co napisał kolega powyżej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja jestem przeciw, ponieważ było strasznie dużo zamieszania przez niego, banów, ostrzeżeń itp. A na dodatek zobaczycie że tyle ostrzeżeń, banów, kłótni itp. nie będzie, ale nie zaczynajmy tego tematu od nowa, stracił stanowisko i koniec sprawy dla mnie nie wiem, po co jeszcze go wspominać -,-

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za. Nie którym się nie podoba jego ostrość ale prawda jest taka że nikt na forum już nie "kozaczy"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za. Nie którym się nie podoba jego ostrość ale prawda jest taka że nikt na forum już nie "kozaczy"

Czyli uważasz że obecna ekipa nie wykonuje dobrze swoich obowiązków? Na to wygląda jak piszesz że Desert był tylko tutaj "strażnikiem texasu".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Rudy

Wcale tak nie twierdzę. Ale kiedy pewien użytkownik nazwał mnie ch*em to Desert zareagował najprędzej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za. Desert jest dobrym modem. Rzeczą jasną jest, zwolennicy się nie odzywają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy by potrafił by być taki jak on -,- No może nie każdy, ale większość .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najpierw chcą usunięcie, a potem przywrócenia, wy się kur** zdecydujcie!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

On dużo zrobił dla forum...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że zostałem wywołany do tablicy.

Wpierw zacznę od mojego ulubieńca Dawidosa. Zatem przypomnijmy ogółowi forum że został on poszkodowany przeze mnie w postaci ostrzeżeń za łamanie regulaminu także w tym momencie jego posty nie są obiektywne. Żal czuje do mnie nadal. Przykro mi troszkę że woli pokrzyczeć niżeli się pogodzić i żyć w spokoju.

Panowie i Panie,

Decyzją administracji zostałem wysłany na nazwijmy to bezterminowy urlop ze względu na wygórowaną liczbę skarg - niestety nie wiem w jakich ilościach i jakiej treści natomiast mogę jedynie domniemywać że w dużej części są nieuzasadnione, mówię to z doświadczenia jakie nabrałem tutaj przez dwa miesiące.

Osoby które nie mogą się pogodzić z porażką o stołek w dalszym ciągu żywią do mnie urazę i na każdym kroku próbują mi dopiec, cóż taka natura naszego narodu. Trzeba to przeboleć.

Dodając po krótce, uważam że śmieszne są tłumaczenia osób jaki to Desert jest zły , które nigdy nie miały ze mną styczności czy w sytuacji pozytywnej dla niej czy też negatywnej.

Najbardziej ucieszyłbym się z konstruktywnych, obszernych wypowiedzi na mój temat jak już go poruszono.

O sobie powiedzieć mogę niewiele.

Jestem osoba specyficzną na swój sposób, konsekwentnie dążącą do celu. Po dwóch miesiącach ciągłej batalii z użytkownikami w końcu udało się konflikt załagodzić, szkoda tylko że dwa dni później zostałem zaskoczony decyzją taką a nie inną a szkoda. Przyznaję, mam cięty język i jestem niereformowalny pod tym względem ale czy w ten sposób forum nie jest prowadzone ciekawiej i lepiej? Z tego co się zdążyłem zorientować i rozejrzeć to jestem jedyną osobą w ekipie a właściwie byłem która pozwoliła sobie na takie zagrania, cóż nie będę nikogo krytykował , nie mój cel w tym. Mając wielkie doświadczenie z innego forum komunikacyjnego gdzie jest ponad 720 000 postów myślę że po prostu tak jest lepiej.

Nigdy nie zadziałałem na szkodę forum. Osoby które zachowują się w porządku, pilnują netykiety i działają na korzyść - nigdy nie zostały przeze mnie skarcone, ukąszone czy zrównane z błotem jak to ktoś trafnie zauważył. Gorzej z tymi drugimi, aczkolwiek jestem cholernie zadowolony z tego że wiele toporów wojennych zostało zakopanych, chociaż było ciężko. Dwa miesiące mi to zajęło.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim osobom które wstawiają się teraz za mną, jesteście wielcy! Nie sądziłem że po dwóch miesiącach znajdą się takie osoby.

Ale również trzeba uszanować decyzję ekipy, ona tutaj rządzi choć jak pewna osoba powiedziała - wy też macie tutaj swój wielki głos.

Czy chciałbym wrócić na stanowisko? Tak chciałbym. W piątek po zażegnanym konflikcie , cieszyłem się jak dziecko z sukcesu, że w końcu duża część z Was - zaakceptowała mnie.

Powiem więcej ! Aż miło mi się zrobiło w środku.

Czy podczas urlopu będę kontynuował działalność na forum?

Pomimo decyzji takiej a nie innej, postaram się dokończyć to co udało mi się zrobić w czasie wolnym czyli zresocjalizować FAQ oraz rozpisać konkurs o którym powinniście się dowiedzieć niebawem za zgodą administracji. Gorąco polecam do wzięcia udziału, będą drobne nagrody i upominki za najciekawsze prace.

Także dziękuje wam jeszcze raz, Wam użytkownikom , zwolennikom, przeciwnikom oraz administracji za dwa trudne miesiące tutaj.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba było wcześniej reagować i go bronić. A nie teraz płakać za rozlanym mlekiem. Według mnie desert nie był dobrym wyborem na moderatora. Nie mówię, że ja bym był lepszym. Ale wystarczyło go w czymś poprawić, albo zwrócić uwaga, a 20% czekało na cb. Każdy za byle gówno potrafi wyrzucić, ale pomoc tym nowym to przecież nie grzech. Ile ludzi zrezygnowało po tym jak desert wywalał wszystko, co z pomocą związane. Rozumiem pytania typu "help", "pomocy nowe tematy, ale pełna składna wypowiedź o pomoc? Pozdrawiam Deserta, życzę mu jak najlepiej, ale nie powrotu na to stanowisko. By być modem trzeba mieć coś więcej, 5 z polskiego i 12h czasu na przebywanie na forum...

Odpowiedź dla Deserta:

Drogi desercie twój cięty język nie zawsze był potrzebny. Nie lepiej poprostu było dać te 20% a nie odgrzewać kotleta i wszczynać kłótnie? Jest przysłowie "nie ruszaj gówna, bo śmierdzi". Czy nie zadziałałeś na szkodę forum. Tu mam jeden dosadny przypadek a mianowicie patrykos... Może niektórych argumenty typu "deser jest zły" sensu nie miały, ale niektórzy wypowiadali się obszernie (w tym teraz ja). Nie byłeś do dupy, ale twój cięty język wszystko psuł. Po tym jak byłeś moderatorem wziąłem cię za osobę bardzo ambitną lecz ciutke zarozumiałą. Teraz po tym jak się zachowałeś, nie powyzywałeś nas od "h..." mam dla ciebie szacunek ale co do mojego zdania, nie zmienię go nie pasujesz tutaj jako moderator...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwólcie że jeszcze raz zabiorę głos.

Ile ludzi zrezygnowało po tym jak desert wywalał wszystko, co z pomocą związane.

Drake'u , sugerujesz może że powinna zapanować anarchia a regulamin powinien być wyrzucony do śmieci?

Na Boga! Po coś ten regulamin został napisany i trzeba się do niego stosować bez względu na to czy jesteś użytkownikiem forum od dwóch lat czy dwóch minut.

Każdy nowy użytkownik potwierdza że zapoznał się z regulaminem więc powinien się do niego stosować, mylę się?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Desercie odpisałem ci, jednak dodało to do poprzedniego posta, przeczytaj proszę to...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie narzekałem na moderatora, w sumie on był bardzo dobry jak na początkującego. Nie każdy wie, że są różne "typy" modów. Desert był konsekwentnym moderatorem.

"Bo po co patrzeć na poprzednie strony? To za dużo czasu lepiej jak napiszę" - tak myślą niektórzy nie czytający regulaminu. I tak dochodzi do odpowiedzi-pułapek przez które można było dostać ostrzeżenie(dobra też otrzymałem ostrzeżenie od admina i jakoś się nie denerwuje). A moim zdaniem to nabijanie postów. Desert próbował zapobiec takiemu nabijaniu i nieczytaniu regulaminu, nie dla obrażania użytkowników, tylko dla czystszego forum. Jak wy widzicie forum z przekleństwami i powtarzającymi się pytaniami o to i tamto?

Jeszcze OT - po co go kontynuujecie? Nic wam nie daje oprócz ostrzeżenia.

Jestem za przywróceniem Deserta na moda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moderowanie konsekwentne, a "nad" moderowanie to dwie różne sprawy. Przyznawanie ostrzeżeń za coś co nie dotyka nawet regulaminu nie powinno być tolerowane. Pozatym "cwaniakowanie" również nie jest zbyt dobrą formą moderowania, według mnie moderator powinien mieć dystans i swój własny rozum, a przed decyzją powinien się dwa razy zastanowić...

...z drugiej strony...

...ano z drugiej strony zalew wszelkiego rodzaju upierdliwej i niedoedukowanej w czytaniu ze zrozumieniem (nie mówiąc o logicznym myśleniu czy dostrzeganiu związków przyczynowo skutkowych) podstawówko/gim/liceo-bazy prowokuje do takich zachowań. Tu mogę się podpisać "dwiema rencami" pod takim działaniem jednak tutaj z miłą chęcią zobaczyłbym solidne i niezbite argumenty w miarę możliwości. Albo chociaż solidny argument, którego moderator byłby pewien.

Ergo ? Wyciągnąć wnioski i po stresie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak samo jak Ekipa mianowała Deserta na stanowisko, tak teraz go odwołała. Nie jest to decyzja jednego czy dwóch osób, lecz całkowicie wspólna. Obie strony wiedzą dlaczego, obie strony sobie podziękowały i myślę, że mimo wszystko odbyło się to w dobrej atmosferze. Żadne naciski tudzież bezpodstawne skargi ze strony niektórych użytkowników nie są powodem. O co dokładnie chodzi? - zapytacie pewnie. Pozwólcie, że to już pozostanie wśród nas. Bez żadnych spekulacji proszę, bo oprócz siedmiu osób nikt tego nie wie i nie powinien się wypowiadać. Nikt nie powiedział też, że nie ma możliwości powrotu Deserta na stanowisko.

Wasze zdanie się liczy, ale nie jest decydujące. Gdyby było inaczej zapanowałby totalny chaos a Desert byłby odwołany po pierwszym dniu, bo pragnęła tego znaczna większość. Tak się jak wiemy nie stało. Jest to pierwsza tego typu sytuacja na Forum i zarówno odwołany moderator jak i my wyciągniemy wnioski. Nic nie jest przesądzone, ale nie będziemy równocześnie reagować pochopnie. Na razie proponuję wstrzymanie się z komentarzami na ten temat, bo nikomu to nie służy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.