Logitech

Dni otwarte SPA Klonowica!

64 postów w tym temacie

@pankot O to się składa że widziałem te same autobusy... Tankowały się na stacji Shell koło osiedla Reda, później nawróciły i zjeżdżając z ronda Uniwersyteckiego kierowały się na Gumieńce. Domyślam się że na Klonowice

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie do dąbia (sorki za sarkazm). Czytajcie, przecież pisze jak byk SPAK. Pamiętać o sobocie, ktoś wie czy moderus będzie jeździł do zajezdni?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam pytanie wie ktos po co wystawili ikarusa 280 na plac w klonowica czyzby mial powrocic do eksploatacji czy tylko na dni otwarte zostal wystawiony

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupili 3 Solarisy. Widziałem je w zdrojach na krzyżówce ostatnio.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam pytanie wie ktos po co wystawili ikarusa 280 na plac w klonowica czyzby mial powrocic do eksploatacji czy tylko na dni otwarte zostal wystawiony

On już tak stoi w tym miejscu przynajmniej od roku i sobie rdzewieje

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bramek do liczenia pasażerów...

Takie coś ma być? Co to jest, po co i na jakiej zasadzie to działa?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będą liczyć pasażerów, to bez sensu, ponieważ i tak jak przegub wyjedzie na 75 to po miesiącu ta bramka zgłupieje...

A co do ikarusa to on już stoi tam od 2009 roku...

Nawet jest zdjęcie w galerii z opisem "Mam nadzieję że to nie będzie kolejny zmarnowany rok (czy coś takiego)"

Nie wiem czemu on tam jeszcze stoi, przecież zamiast od razu go zabrać do Muzeum techniki to on stoi i rdzewieje...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie będą się tłumaczyć brakiem funduszy na renowację, a szkoda bo jak tamtędy jeżdżę codziennie to tylko stoi i się patrzy na wyjazd. MKM niech zrobi zrzutę i go przejmie od SPAK'u :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz muzeum techniki nie ma funduszy unijnych tak od. Sami na siebie zbierają i to jest ten problem. A i on już jest muzealny oddany za darmo

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zdaję sobie z tego sprawę, że pieniędzy nie mają znikąd, a koszt renowacji takiego autobusu to okrągła sumka. Pozostaje tylko czekać, aż dla niego znajdą się pieniądze i będzie odnowiony, może nie nastąpi to szybko, ale za jakiś czas kto wie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No niestety... Ale nie uda mi się przybyć na dni otwarte :( Mam zbytnio zawalony weekend tzn. nauka itp. a zapomniałem, że w niedzielę jadę do Gorzowa na żużel... Życzę udanej zabawy :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mimo tego, że muszę naprawiać samochód wybiorę się do SPAK'u. Swoją drogą to będzie moja pierwsza wizyta tam, był tam już ktoś? Jakieś szczególne atrakcje są? wiadomo opróócz siedzenia za kółkiem, ustawianiem wyświetlaczy, możliwością obejrzenia wszystkiego itp.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tez bede pierwszy raz ale co do ikarusa to widzialem go zazwyczaj w hangarze ale myslalem ze przerobili go na technicznego i czasem tylko wyjezdza a tu taka niespodzianka ja dopiero go widze tam od kilku dni moze mialem jakis obled kto wie hehe ale mam nadzieje ze nie zmarnuje sie bo to przeciez jest autobus marzen a orientuje sie ktos jaki mial numer taborowy bo mu zdjeli chyba za odpowiedz wielkie dzieki sorry za bledy jak cos pisze z tel

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a on byl chyba skladany z dwoch ikarusow co nie przod wlasny a tyl od innego ikara czy sie myle wie ktos

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już wszystko się skończyło...

Ci którzy nie byli, niech żałują... ja spotkałem Drake07, Patryka jakiegoś tam, i Sebka821 (bodajże)

Wszystkie autobusy można było zwiedzać. W nowych Solariskach był włączony zapłon, co umożliwiało zamykać/otwierać drzwi, zmieniać kierunki/linie.

Najlepsze było jak ja, Drake07 i Sebek weszliśmy do Ikarusa i otworzyliśmy klapę która jest na podłodze.

My otwieramy i taki lukkk na to i patrzymy a tam zdechły ptak

Zrobiliśmy zdjęcie które powinno być nie długo na MKM Szczecin.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja także byłem, widziałem się z Danwinem i Drake07 :D Fajna sprawa takie dni otwarte, na pewno będę odwiedzał zajezdnie jak się powtórzy okazja.

A w Solarisach był włączony zapłon bo przecież prosiłeś kierowce o dopompowanie układu przez zabawy z drzwiami :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hehe spoko ciekawe co tam robił może był z nim bardzo związany dosłownie xD aż do śmierci hehe ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No w sumie zabawa drzwiami i bawienie się sterownikiem to najlepsze co może być...

Ten Patryk to on najczęściej naciskał wszystko co się dało i co chwile trzeba było odpalać żeby cokolwiek działało.

Byliście może w tym Ikarusie? Jak tak to podnosiliście klapy na podłodze? Nie to szkoda bo tak jak pisałem znaleźliśmy ptaka xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurde a ja tak chciałem iść... To może za rok sie spotkamy jeśli bd te dni otwarte :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta