siroccoxp

Breslau.. mapa Wrocka moim okiem.

783 postów w tym temacie

Witam ;) Chicałem wam przedstawić mapke którą tworzę ;] Teoretycznie mapka Wrocławia aczkolwiek jest to tylko układ lini wraz z nazwami przystanków ;] Na chwilę obecną tworzę linie 125 która początek będzie mieć na Al.Piastów a koniec na Kruczej ;] możliwe, że wrzucę jeszcze jakiś odcinek lini 107 ;)

Kilka fotek z mapy kawałek ul. Solskiego i skrzyżowanie Wijska al. Piastów ;)

18908245.th.jpg

94042741.th.jpg

57478688.th.jpg

50818388.th.jpg

72411638.th.jpg

Zdjęcia w nocy bo przed chwilą robione ;) następne będą w dzień ;) macie jakieś uwagi piszcie.

PZDR siroccoxp

EDIT:

Chciałem dać przysługujące mi 10 obrazków a portal przypisał mi 15 ??? WTF dlatego 2 posty ;)

96064536.th.jpg

79492845.th.jpg

72916386.th.jpg

18063833.th.jpg

87617717.th.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak zostało to podzielone, grunt że zrobiłeś miniaturki ;) więc jest ok.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie się prezentuje, trzymam kciuki .

Masz ogromny talent, zrobiłeś bardzo dobrą mapkę Wrocławia do TRS.

Jak będziesz coś potrzebował to pisz na PW, chętnie pomogę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No no, dotychczas znałem cię tylko z twojego wkurzającego dopisku pod każdym postem na forum ps3, hts, omsi itp, ale teraz widzę, że coś pokazujesz :D Gr, podoba mi się i życze powodzenia i ukończenia projektu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj David David xD na każdym forum coś pokazywałem xD na HTS też ze swoimi stacjami benzynowymi ;] (Eurostation) a o wkurzający podpis to chodzi ci sygnaturke ??:P a odnośnie mapy dzisiaj powinienem coś jeszcze wrzucić... aczkolwiek na razie to same podstawy. Sprawy bardziej techniczne pliki hof. przepisy itp. zostawiam na koniec ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że mi konkurencja rośnie choć mam tylko zrobiony układ 712 a poza tym nic, moja tylko ma podobne otoczenie i nazwy przystanków xD

Mapa jak zwykle trzyma poziom nieważne czy do TRS czy do OMSI zawsze jest fajna :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok jak napisałem fotki w dzień i skończony kawałek do Mostu Oporowskiego ;) teraz długi kawałek przez park i cmentarz i dojedziemy do cywilizacji xD haha

Kilka fotek.

20203775.th.jpg

90976114.th.jpg

64231287.th.jpg

48664462.th.jpg

54398558.th.jpg

59689717.th.jpg

46430624.th.jpg

30341792.th.jpg

67609687.th.jpg

95743479.th.jpg

99971978.th.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawi mnie jak FAT wykonasz.

Jeszcze jedno, będą tory tramwajowe?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie dlatego napisałem, że nie jest to mapa realna ;) są rzeczy, których na razie zrobić się niestety nie da.. więc torów pewnie nie będzie. ale jeszcze zobacze.

Z Fat-em sie coś skombinuje.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otoczenie nie musi być idealne tak samo jak w realu, wystarczy że podobne zrobisz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

FPS-y bez zacinek bo robię tylko otoczenie które widać z za kierownicy czyt po co jakoś rewelacyjnie robić boczne uliczki skoro sie tam nie wjeżdża ?? na razie jest ok czy w dzień czy w nocy ;) ... a otoczenie nie bedzie jakoś super odwzorowane tylko podobne ;) tak jak Rudy sugeruje.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ponownie!

Skoro kolega zaczął robić Wrocław, myślę że się przyłączone ostatnio zacząłem robić linie 130 Pawłowice<->Krzyżanowice. Niestety trasa jest trochę długa więc proszę o cierpliwość, ale myślę że szybciej uruchomię linie 102 Pawłowice<->Kromera, trasa jest krótsza, w 98% trasa jak linia 130.

POZDRAWIAM

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siro jak nie znasz dobrze trasy to wejdź na www.wroclaw.jakdojade.pl tam możesz zobaczyć przebieg trasy.

Jedynie co mnie gryzie to ten trawnik pomiędzy jezdniami na Al. Piastów ale rozumiem to bo obiektów nie ma żeby to lepiej zrobić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna mapka będzie ;)

Czemu Ci lusterka nie działają?:>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rudy musiałem te donice postawić bo tak te skrzyżowania na 3 pasy by dziwnie wyglądały a nie ma takiej opcji jak w TRS że mogę je zasłonić czymś lepszym ;] ... Lusterka mi nie działają gdyż je wyłączyłem bo zjadają mi płynność gry na większych mapach. Na swojej zapomniałem włączyć, zwykłe niedopatrzenie :D

A trasę 125 rudy znam ;) bo często nią jeżdżę ;)

PZDR siroccoxp

EDIT:

Jednak powiem ci Rudy, że to dobre jest bo mogę zrobić zrzut ekranu :} i pokazać jak linia przebiega dzięki wielkie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetnie!

Jak na razie jest bardzo dobrze, mam nadzieję, że ukończysz ją jak najszybciej, to z chęcią przerzucę się z Berlina na Wrocław właśnie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak dzisiejszy dzień rozpoczął się pięknie bawiłem się edytorem i batalion checi napotkał na przeszkodę :/ mianowicie na skrzyżowanie Hallera/Grabiszyńska śmieszne jest to, że żadne z wbudowanych skrzyżowań nie pasuje albo ma za dużo pasów albo kończy się 1 pasem :/ jestem w dołku nie wiem czym mogę je zastąpić. :(

Oczywiście gdyby stworzyło się takowe od podstaw to byłby banał i kto wie może skończyłbym mapę szybciej. A tak musze się pier..... z dopasowaniem tych co już są ... Trudno od razu mogę powiedzieć, że ten odcinek nie będzie w ogóle podobny do oryginału. Dopiero od Al.Pracy będą jakieś podobieństwa... dlatego prace zostaną chwilowo wstrzymane.

PZDR siroccoxp

P.S. To nie prima aprilis :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No no' date=' dotychczas znałem cię tylko z twojego wkurzającego dopisku pod każdym postem na forum ps3, hts, omsi itp, ale teraz widzę, że coś pokazujesz :D Gr, podoba mi się i życze powodzenia i ukończenia projektu

[/quote']

na pirackim forum ps3 grrrrr...

a co do mapy to sam chciałem zrobić warszawy i legionowa bardzo dużą większą od berlina spandau!

lecz najpierw jakiś autobusów potrzebujemy i na forum tylko ja wiem co to skryptowanie?

// Ogarnij się, bo zgarniesz kolejne ostrzeżenie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak chcesz zrobić zajezdnie 7 przy Grabiszyńskiej?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie da się inaczej jak postawić tą z Berlina.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak powiedział Rudy ;] Innej możliwości niema ;] Aczkolwiek zastanawiałem się czy dac zajezdnie czy nie ... bo prawdę mówiąc skrzyżowanie Hallera Hrabiszyńska nie wyszło najlepiej xD No ale cóż nie była to z zasady ful realna mapa tak więc jest to co jest a efekt i tak mi się podoba ;]

A na marginesie kilka fotek na zachętę ;)

62357049.th.jpg

27541601.th.jpg

24845576.th.jpg

94651944.th.jpg

71473482.th.jpg

26091120.th.jpg

17047737.th.jpg

62017738.th.jpg

67245372.th.jpg

76413328.th.jpg

A tu jest pseudo Biały Pawilon xD lol

86574552.th.jpg

55124011.th.jpg

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko mi się podoba tylko mam jedno ale co do tego screena:

94651944.th.jpg

Na tym placyku obok autobusu mógł byś dać samochody tak jak jest w realu, myślę że wyglądało by to trochę lepiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydawaj i to jak najszybciej :)

Zapowiada się świetnie, naprawdę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta