siroccoxp

Breslau.. mapa Wrocka moim okiem.

786 postów w tym temacie

Witam. Zabrałem się w wolnej chwili za malowania na autobusy., Jak mówiłem będę się starał robić je na foto teksturach. Na pierwszy rzut idzie Su12. Mam niestety problem z jednym wpisem. 
repaint_haupttextur
5431\03.png

Nie wiem czemu ale owy wpis odpowiada tylko za rejestrację a koła dalej jak były brudne tak dalej są. Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedź naprowadzającą jaki wpis w cti odpowiada za koła.

Co do mapy udało mi się zrobić malowania do bloków na Nowym Dworze tak więc w końcu pozbyłem się niemieckich bloków służących za szablony. 

Podrzucam kilka fotek samego Su12 oraz okolic Rogowskiej z nowymi bokami.
4sA9yKW.jpg
KaQTXem.jpg
BwiIgrc.jpg
y913PJa.jpg
8RBp7Zg.jpg
3guxWH4.jpg
vt0HSJ2.jpg
WOwkUqF.jpg
R83RIsG.jpg

PZDR siroccoxp

5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Porównywałem z GSV i powiem szczerze że odwzorowanie niemal 1:1.Budynek na pętli Identyczny jak tutaj,nic zatem dziwnego że budowa tej mapy trwa tyle czasu,lecz efekt jest piorunujący.Co tu dużo pisać fantastycznie,powodzenia w dalszych pracach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dedyki do mapy to zasługa Lions'a ;-) Inne obiekty albo bloki po prostu "przemalowuje" stosując GSV albo własne zdjęcia. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji tego, że zostałem od samego rana odłączony od internetu  |( postanowiłem zrobić kolejnego busa. Tym razem na odstrzał poszedł o530 fl. 
Oprócz tego zmieniła się tekstura kostki przy jezdni i tekstura samych przystanków. Wydaję mi się, że wygląda to 100razy lepiej ;)

x6cYayQ.jpg
(obecna akcja w taborze MPK "wygłodniałe kasowniki")
prhHfCw.jpg
BR9XTlO.jpg
pfNWaQR.jpg
iTr0XrB.jpg

PZDR siroccoxp

4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Porobiłem zdjęcia na porównanie. udało mi się znaleźć jakieś zdjęcia z mojego archiwum nad mapą. Nie wiedzieć czemu zapomniałem porobić zdjęć przed początkiem prac dlatego są to fotki bodajże z 2012. Plus odświeżone okolice do pętli Oporów. Pyt czy widać różnicę według osób, które jeszcze jeżdżą na mojej mapie. Pozdrawiam ;)

yoFMPs2.jpg
po
vJUnCDV.jpg

6YLsZpS.jpg
po
od08Gaa.jpg

i reszta fot z okolic ;)

VWlhrHa.jpg
Nz2pXGP.jpg
kNOv9gg.jpg
CeePGJB.jpg
uUYm11R.jpg
4cxJn0J.jpg
gvLIZaS.jpg

PZDR siroccoxp

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Różnica jest ogromna. Już w pierwszej wersji Twoja mapa wyglądała bardzo fajnie jak na tamte czasy, ale teraz to już jest po prostu genialnie. :D Zdecydowanie najładniejsza mapa, jaka teraz się tworzy.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, ostatnio miałem kilka problemów osobistych i musiałem zająć się ważniejszymi rzeczami niż Omsi dlatego przez spory okres czasu nie było nic nowego. Nie mniej jednak czas się znalazł i udało mi się zrewitalizować cały odcinek do Alei Piastów (wiem, że te widoki się już obył, ale nareszcie nie będę musiał grzebać już w tym rejonie xD) 

aypjQHw.jpg
oUqmJ28.jpg
rP6kTbT.jpg
DCsUhcb.jpg
WkX6kVG.jpg
llvA4Q8.jpg
0TchMZ4.jpg
VSuicRr.jpg
LoPUedM.jpg
udG6dGH.jpg
3bfwDtw.jpg

Oprócz Alei Piastów pracowałem jeszcze nad Ruchem ulicznym i myślę, że udało mi się go okiełznać ;)
W sumie z rzeczy które jeszce zostały, to odświeżenie odcinka od Kruczej do PKS-u (podmiana splinów-więcej nie potrzeba robić) kiedy wszsytko będzie ogarnięte mapa idzie na tworzenie rozkładów i testy.

PZDR siroccoxp

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Ostatnio kilka osób przytoczyło mi, że wiaty przystankowe są słabe, tak więc wymieniłem je na te Marka plus dodałem "zmienialne" bilbordy reklamowe, same reklamy mogą jeszcze ulec zmianie aczkolwiek z racji tego, że miałem na dysku zdjęcia tamtych,  skorzystałem z nich ;)

Xqj1C1m.jpg
02eEziU.jpg
GebwsCp.jpg

Drobnica, ale dużo jest takich rzeczy na mapie, tak więc do następnej aktualizacji pozdrawiam.

Edytowane przez siroccoxp
2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam użytkowników. 
Mam małą "zagwostkę" gdyż nie wiem jakiej tekstury kostki (bruku) użyć na jezdni. Jedną teksturę stworzyłem od nowa, druga jest oryginalna MR. Która według was wygląda lepiej. ?
Co do spraw organizacyjnych. Jak widać obecnie pracuję na odcinkiem Kruczej. Tak więc stary teren został tylko do PKS. cała reszta jest już skończona. 8)

XrikbQy.jpg
O7LQuEe.jpg

HL73EYL.jpg
HL73EYL.jpg

4oSQl72.jpg
JqlrkOO.jpg

PZDR siroccoxp

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Obecny stan prac to skończona ulica wielka oraz jego otoczenie. Trochę zabawy było ze skrzyżowaniem Powstańców Wielka koło Sky-Tower ale auta w końcu się nie blokują. A obecnie ruch mam ustawiony na 200 aut i natężenie 150%
Otoczenie zostało podmieniona i zoptymalizowane. Przejechałem się po mapie i stwierdzam, że moja druga teoria optymalizacji zaczyna się sprawdzie obecnie na sky tower mam 56fps-ów. Przy 2 segmentach mapy i rysowaniu 700m oraz wszystkie refleksy i inne bzdety. Sam Fat również wypada dobrze. Ogólnie jestem zadowolony. :) Myślę, że jedynym cięższym miejscem będzie skręt z Alei Pracy w stronę FAT-u (24Fps-y) reszta jak najbardziej in plus a myślę, że jeszcze uda mi się coś wykrzesać. Jak wspomniałem powoli zbliżam się do PKS-u czyli po ukończeniu wszystkich ścieżek mapa idzie do Marka na rozkłady. 

M16PAkv.jpg
be0NQRm.jpg
km92tMm.jpg
7140ymq.jpg
Korki robią się przed Aleją Piastów :}
IPbHuez.jpg

PZDR siroccoxp

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Siroccoxp ;) Cały czas obserwuję temat z twoją mapą i nie mogę doczekać się aż wyjdzie. Szczególnie ciekaw jestem okolic osiedla Muchobór Wielki - gdzie nieopodal mieszkam  . Wygląda rewelacyjnie i mam nadzieję że już niebawem wszyscy będziemy mogli nareszcie na niej pośmigać ;) Czy jest jakiś już mniej więcej przewidziany termin udostępnienia mapki ? Fajnie byłoby chociaż ujrzeć filmik z przejazdu o relacji  Pętla Nowy dwór - Blacharska lub chociaż do Fat-u , dzięki czemu zobaczyć można będzie jak mapa sprawuje sie z fps-ami ;) , czy przewidujesz możliwość nagrania takowego ,,trailera " ?  Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta