siroccoxp

Breslau.. mapa Wrocka moim okiem.

785 postów w tym temacie

Moja naprawdę ulubiona jak do tej pory mapa.

Jeździ mi się super przyjemnie, są węższe drogi, a nie tylko jak w Berlinie wielopasmówki.

Rozkład trochę chyba za bardzo napięty, za pierwszym razem przyjechałem 9 minut w plecy... :)

Gdybyś poprowadził tą linię do końca byłoby już niebo.

Wielkie Gratulacje!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kazik odnośnie uwag i sugestii ;] Odpowiadam ;)

od1. Owszem działałaby tylko każdy z osobna musiałby manipulować przy pliku global zmieniając parametry a nie wszystkim by się chciało to robić ;]

od2 To też wiem są skrzyżowania gdzie ruch z pierwszeństwem idzie w lewo np. a oni sobie z tego nic nie robią i raczej wedłóg mnie nieda się tegoo ustawić choć w tych miejscach dawałem bardzo rzadki ruch.

od3. eeee pytałem próbowałem nie potrafie tego ustawić jak wiecie jak to zrobić będę wdzięczny ;) sygnalizatory działają poprawnie lecz samochody się nie stosują.

od4. Chodzi ci o miejsce przed przejazdem tramwajowym ?? czy skrzyżowanie i za nim przystanek Fiolkowa??

od5. Nie zauważylem tego problemu gdyż wylaczylem interakcje z otoczeniem xD

od6. Tak nie wiem czemu pojazdy AI nie chca zatrzymywac sie na przystanku i jeżdżą jak połamani :/ nie do naprawienia raczej.

Knn.. rozkład się zmieni spokojnie ;) gdyż będą zmiany na trasie i w mapie przede wszystkim w końcu wstawie rondo na skrzyżowaniu pomiędzy al.pracy a inżynierską.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chciałbym tylko dodać, iż nie mamy plików na rolki... (rozmiar 256x64, format .tga, otwierać i edytować dobrze Paint.NET) ... dzięki czemu wozy SD77, -80, -81 i -83 RB jeżdżą bez kierunku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak niema jak dodałem ?? Anzeigen i rollband sa wstawione w plikach. A to ze nie maja kierunku to nawet jak jedzie autobus z elektronicznym wyswietlaczem to i tak nic na nim niema oprócz lini.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie spocząłem na laurach ;] Mapka się produkuje... Na chwilę obecną poprawiłem pierdoły jak świecące drogi piesi na FAT-cie sygnalizatory. Jeszcze nie wiem jak zrobić, żeby samochody jechały na sygnalizatorze kierunkowym ale do tego dojdę ;] Zrobiony jest już odcinek ul.Karmelkowej do Giełdowej. (2 przystanki od momentu skrętu w lewo w stronę Alejii Piastów - Jadąc na wprost mieliście znaczek "ślepa droga" ) Nie chciałem dodawać fotek na szybko prawdopodobnie dodam je jutro ;) do końca lini 107 zostały 4 przystanki (w stronę Kleciny) W drugą zaś owiele więcej [jeszcze nie liczyłem] .. linia 125 tez sie buduję xD

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbyś na Grabiszyńskim w strone al. Piastów przesunąć znak 60kph troche w prawo?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tak znaki też są przesunięte bo faktycznie były za blisko skrajni drogi ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak obiecałem i słowa dotrzymuje zdjęcia z okolicy skrzyżowania Solskiego-Wiejska, ul.Karmelkową do Do skrzyżowania Karmelkowa-Ogórkowa. (tak wiem śmieszne nazwy xD hehe)

59225367.th.jpg

47049629.th.jpg

97729247.th.jpg

47389392.th.jpg

78548923.th.jpg

29680904.th.jpg

64774329.th.jpg

22819779.th.jpg

15235960.th.jpg

51346323.th.jpg

41596180.th.jpg

38442480.th.jpg

46982783.th.jpg

19111213.th.jpg

18640232.th.jpg

I taki mały bonus w postaci ronda o którym wspominałem ;)

16avs.th.jpg

17at.th.jpg

Jakieś opinie sugestie piszcie ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No już się nie mogę doczekać bo linia 125 była kapitalna:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc dzisiaj skończyłem kolejne 2 przystanki czyli od marchewkowej do Wałbrzyskiej ;] nie dużo aczkolwiek jestem już na Klecinie :} czyli do końcówki została tylko ulica kobierzycka i nie za dużo zabudowań w okolicy. Końcówka do Klecina stacja. Czyli zarosniety i zapuszczona stacja kolejowa i róznorakie firmy transportowe budowlane itp ;] przed stacją przejeżdżamy pod Aleją Karkonoską czyli prawie pod "autostradą" no i wtedy będzie skończona jedna część zabierzemy się za drugą i gdzieś w okolicach Factory wyda się kolejną część mapy ;)

A zdjęcia z tego co zrobione jutro... może nawet filmik nakręcę ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aj Siro korcisz tą mapą żeby były na niej dalsze plany i jak ją wydasz to chyba dorobię linie 406 bo też większość trasy będzie zrobiona :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Filmiku niestety nie zdążyłem zrobić (a to nagranie i wrzucenie na YT za długo ;], ale na pewno go zrobię ;) )

Na osłodę wrzucam 24 zdjęcia z kolic ulicy Karmelkowej, Wałbrzyskiej, Kobierzyckiej i stacji Klecina ;] Czyli końcówki lini 107 ( końcówkę trzeba było zrobić po macoszemu niestety wiec nie wygląda w 100% jak w oryginale ale mam nadzieję, że trochę podobne jest ^^ Prosiłbym o jakieś komentarze, wtedy lepiej się pracuje jak wie się na czym się stoi ;)

16304681.th.jpg

33664186.th.jpg

11232454.th.jpg

21299524.th.jpg

49585813.th.jpg

59657928.th.jpg

40838496.th.jpg

37042806.th.jpg

57019943.th.jpg

40788287.th.jpg

95398113.th.jpg

65869595.th.jpg

75539855.th.jpg

53546109.th.jpg

62241130.th.jpg

21205810.th.jpg

37206323.th.jpg

65153400.th.jpg

26190496.th.jpg

96750441.th.jpg

32449807.th.jpg

42836971.th.jpg

Jakieś opinie sugestie mile widziane ( co zmienić co poprawić itp ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim Zdaniem wszystko jest ok... ;) a co zmienić i co poprawić to na zdjęciach tak nie widać jak wydasz mapkę dopiero w tedy będzie 100% wiadomo co pozmieniac i po poprawić... ale Mi i tak sie podoba życzę powodzenia..;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Że tak spytam: na jakiej trasie jeździ 107?

Nie mogę się doczekać wydania aktualizacji mapki :D

// Czy to temat od tego typu pytań? Tak ciężko sprawdzić choćby tu?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak kolega wyedytował linia 107 jeździ w kierunku Klecina-Dworzec Świebodzki.

Nie wiem czemu w rozpisce z rozkładem jazdy są przystanki , których ogolnie nie ma na trasie o.O np. Kościelna :/ z tego co wiem jeździłem i widziałem przystanki od stacji Klecina jest: Kobierzycka i potem Wałbrzyska nie wiem skąd wytrzasnęli inne

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że dawno mnie tu nie było a trochę już się zmieniło na mapie. Doszedł kolejny odcinek Czyli ul. Ostrowskiego i Krzemieniecka do przejazdu kolejowego... Nie wrzucam jeszcze zdjęć, gdyż potrzebne jest trochę kosmetyki. Mapa cały czas jest w produkcji, niestety nie poświęcam jej całego swojego czasu :P A spowodowane jest to staraniem się o prace i problemami osobistymi ;] Niedługo powinienem również zrobić filmik z lini 107 od Kleciny do obecnie budowanego fragmentu ;] Mam nadzieję, że mapka się spodoba. Na razie to tyle. Prawdopodobnie jutro podrzucę jakieś zdjęcia.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najświeższa wersja to ta pierwsza z linią 125? Mógłbyś jeszcze na 125 poprawić to, by ludzie jadący w kierunku Al. Piastów którzy chcą wysiadać na Oporowie szybciej wciskali przycisk STOP bo wciskają go oni w najpóźniejszym momencie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie. Poza tym na tej następnej mapie będą obie linie 125 i 107 :P linie będą z czasem dokładane. Może uda się naprawić ten błąd z wysiadaniem i zdaje sobie z niego sprawę bo mnie samego to irytuje :/ Zobaczymy jak to z tym będzie.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to chyba trzeba by było postawić przystanek dalej, albo wcześniej skończyć tą drogę co ma ograniczenie do 60kph

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaaaaa xD tobie chodzi o ten przystanek co jest przy pętli tramwajowej koło górki xD... A to fakt ;] to to się akurat myślę, że da radę naprawić ;]

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc tak napisałem, że dzisiaj wrzucę fotki... i wrzucę ale nie z nowych rejonów mapy tylko z modyfikacji którą stworzyłem. Kiedy miałem zamiar zacząć robić fotki z nowego rejonu niemieckie znaki strasznie mnie raziły i psuły klimat. Dlatego postanowiłem wziąć pędzelek i wszyściutkie przemalować na nasze ;] Chciałem wam je przedstawić i usłyszeć co można by poprawić. Nie wrzuciłem wszystkich tylko kilka coby zobaczyć efekt. Od razu na wstępie chciałem podkreślić, że mam włączoną słabą jakoś tekstur ;)

51402306.th.jpg

55175244.th.jpg

34389785.th.jpg

41513758.th.jpg

49205895.th.jpg

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się podobają, nie mam żadnych zastrzeżeń :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta