Rudy

Screeny z gry OMSI

3071 postów w tym temacie

Zakończcie lepiej ten offtop, to nie jest temat o teksturach!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli zamierzasz robić i udostępniać tekstury to zapraszam do Działu Rozwoju Symulatora.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej CraXa ta twoja tekstura z PKM Sosnowiec nie ma znaczku KZK Gop,Pkm sosnowiec i numeru taboru.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, teraz 3 naraz, a później przez pół godziny nic... :)

omsi6.th.png

A tutaj po zamianie na 137.

omsi7.th.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chwila przerwy na papieroska po najgorszym kursie tego dnia... Po przejechaniu jakichś 10 metrów po zrobieniu zdjęcia, autobus odmówił posłuszeństwa...

dzienpracy.th.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po dwóch miesiącach pracy dostałem stały wóz i stały przydział na linię nr 13. :) Uff ciepło dzisiaj. O godzinie 11 miałem w autobusie już prawie 30 stopni...

5799745948_11ba73141b_m.jpg

bez tytułu by Bioły;s, on Flickr

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[OT]

No co, inflacja znowu, jak w '23. Nie dziw się.

[/OT]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z historii "Pod przykrywką"...

S01E01

Ostatnio pracowałem w Hamburger Hochbahn, znanym z metra hamburskiego i VanHooli AGG330 na piątce. Wyrzucono mnie na 173 - okolice lotniska hamburskiego wręcz - ale po paru tygodniach, z Waszyngtonu dostałem nowe polecenia. Ucieszyłem się - miałem już dość HH...

hh1l.th.png

Do Miniatur Wunderlandu zajrzałem jednak. Lotnisko super.

Dyrektor wysłał mnie w znane mi już dobrze strony - Zażnicję - i wyrzucił do MZA (znana jest dysputa nad prawidłowym skrótem i nazwą - ludzie klasyków ala Büssing chcą, i twierdzą, iż poprawnie jest Mejskee Zeklede Omnebusewe S/O/O - czyli MZO. Dziękuję, mam dosyć Milicji).

Zacząłem na 175 - NB na lotnisko jeżdżącą...

hh2.th.png

Malowanie nie wiem, skąd wzięli - wiem natomiast, iż ten pojazd jest o 7 lat za stary.

hh3r.th.png

Kocham te wozy - ZF 6-biegowy (specjalnie na linie pośpieszne - lub lotniskowe - z racji dobrego przyśpieszenia - porównywalnego z pociągami nawet). Na 175 ideał.

hh4.th.png

Po kółeczku (aha, lotniska jeszcze nie ma zrobionego... daleko mi do niego. To 1. A 2 - 175 autostradą nie pojedzie - sorry - 801 jak najbardziej) zawróciłem na "terminal omnebusewotny Czerusniewa", gdzie mamy taką fajną zatoczkę, w którą AI się nie pcha. Z drugiej strony "aerlotnia nema Tetmajera" będzie dwupoziomowa, z "terminale omnebusewotnem Aerlotnia nema Tetmajera" na poziomie górnym. Zawsze coś dla kogoś.

Ciąg dalszy akcji agenta NCIS nastąpi :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stały przydział na stałej linii czyli Liaz na 69.

Clipboard01.jpg

Na przerwie przy zajezdni, trzeba było silnik ostudzić :E

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez-nazwy-1.jpg

Stały przydział na Mana. Ogólnie jest mocny, dużo jeszcze wytrzyma. Przygotowania na linie 34.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Man SD200 - SD80 na przystanku Fankenseer Damm po ciężkiej nocy. Wpierw na trasie 137 potem właśnie na M37. W nocy było nudnoooooo.. Chociaż widziałem jak jakiś dresik klepał jakąś kobitę. Na milicje zadzwnoniłem, powiadomiłem o napadzie. Czy przyjechali, to już nie moja sprawa.

SD80_01.jpg

SD80_02.jpg

Autobus numer 1701. Dość stary, ale jakże wytrzymały. Trzeba uchylać okna bo jest pieruńsko gorąco.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pod przykrywką

S01E02

(Krótki screenowo odcinek)

Niestety, agencja nic dla mnie nie miała do roboty w Rażniku (Służba Śledcza Marynarki Wojennej załatwiła sprawę :/ ), więc mnie wysłano w inne miejsce. Dziękuję im za bukowanie miejsc w samolocie - z własnego budżetu nigdy bym tego latania nie utrzymał.

Po mniej lub bardziej ciekawym locie ZE063 z Raznic Nowe Aerlotna (RNE) do Dublina - Terminal 2 (ten nowy) (DUB) na pokładzie Boeninga 767 linii ZazniceeAeroflot, wsiadłem w X20 i zasunąłem... do domu :o

Czyli do Galway - oddalonego o 220km od Dublina miasta. Do domu zajechałem, gdzie czekała na mnie poczta. Prosto z Londynu - nowa sprawa. Marynarka nie ma nic innego do roboty chyba.

Zajżałem na stary "garadż" przy dworcu autobusowo-kolejowym, tuż nieopodal węzła komunikacyjnego (wszystkie linie miejskie w Galway się tutaj spotykają i rozjeżdżają jak gwiazda)... I kaboom. Niemieckie perełki - D86, D88, D89 oraz D92.

post-2-1461608377,2953_thumb.png

No i tutaj była nieciekawa niespodzianka.

Ciąg dalszy nastąpi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wstawiajcie screeny w załącznikach, bo strasznie się post rozciąga. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta