skawa92krzycho

[usunięty] Projekty w przygotowaniu II - filmy i zdjęcia

1035 postów w tym temacie

Naturalna kontynuacja wątku: http://omnibussimulator.pl/Temat-Projekty-w-przygotowaniu-filmy-i-zdjecia

Tamten historyczny temat zamknąłem z powodów czysto technicznych i estetycznych. Oczywiście pozostanie na Forum w Archiwum.

Przy okazji przypominam, że istotą tegoż są filmy i zdjęcia. Jeśli chcecie umieszczać opinie, to proszę, żeby były to bardziej merytoryczne i dłuższe wnioskowania niż "super", "fajne", "niefajne", "do kitu".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

taka stłuczona szyba w tym Lionsie to pomysł autora czy to jest oryginalnie w grze ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

taka stłuczona szyba w tym Lionsie to pomysł autora czy to jest oryginalnie w grze ?

Pomysł autora oryginalnie tego nie ma.

Ta stłuczona szyba to piękne urozmaicenie gry i jeszcze ten dźwięk :31 In love:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To pomysł autora. Całkiem fajny, bo autorzy gry o tym nie pomyśleli...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tekstura zbitej szyby jeszcze do dopracowania (na środku widoku kierowcy jest widoczny pasek), ale to szczecińskie malowanie mnie zaintrygowało :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autorzy o tym nie pomyśleli bo ogólnym celem gry jest właśnie doskonalenie jazdy autobusem i nie robienie wypadków.... A zwłaszcza takich paskudnych.... autobusem miejskim.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pięknie wygląda ta Setra, osobiście nie dopatrzyłem się błędów więc zapowiada się bardzo ciekawie;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy mi się wydaje? Ten przegub to nie jest tekstura, nie? Czyli ktoś rozwiązał problem z samą fizyką?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fizyka jak na "przyczepkę' fajna, aczkolwiek przegub jako element pojazdu wogóle taki nie pasuje, może jakby miał z 10 części to by był względnie realny :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W linku niżej Kosak pokazuje screeny autobusu i to już nadgryzionego czasem. Czy autobus Kosaka będzie miał otwierane szyberdachy, bardzo mnie to zastanawia, a nigdzie nie było takowych screenów pokazanych.

http://www.usti.omsi.cz/

oficjalny temat Renault Citybus 12M http://forum.omsi.cz/subdom/forum/viewtopic.php?f=8&t=184&sid=463467fe322e87dc6ba863b576acdf50&start=1380

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Emm.... fizyka tego przegubu mnie zaciekawia. skąd on ją wziął? Wygląda nienajgorzej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Renault Kosaka to po prostu miodzio:31 In love: gdy go zobaczyłem to mi szczena opadła:O Nie mogę się już doczekać wydania ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Credo IC 12

Ciekawie zapowiadający się model, ale jak dla mnie to za wcześnie na głębszą ocenę ;)

Drugi model

Co to za bryła na początku filmu o_o , drugi autobus również ciekawy, ale ma coś nie zgrane dźwięki przy otwieraniu drzwi.

Dennis Dragon 11M

Ech co tu komentować zwykłe zapowiedzi przystanków nic ciekawego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0:00-0:07 - Neoplan N4016, z przez dalszą część filmu to jest Caio, na Mercedesie robione, ale modelu jego nie pomnę, bo nie wiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem że ten screen nic nie pokazuje ale co ten Anglik robi to mi się w głowie nie mieści, zaczął modelować Volvo 7700 na początku maja a już skończył i to bryłę na wysokim poziomie. Teraz to przerzuca do OMSI

http://i.imgur.com/pNXM2.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up Zapodaj linka do tematu, gdzie prezentuje swoje prace, każdy chętnie zobaczy co tam wymodelował ;)

EDIT: Żeby nie spamować postami dopiszę tu: to Volvo jaja urywa :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.