skawa92krzycho

[usunięty] Projekty w przygotowaniu II - filmy i zdjęcia

1035 postów w tym temacie

A mi ta tylna oś vBusem zalatuje. W rzeczywistości oś tylna (skrętna) nie jest zsynchronizowana z przednią.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nieeee.... Mercedes Juliana będzie fpsożerny. Wnioskuję po bileterce z mańka. Wersja trzydrzwiowa!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadza się, ostatnie trzy filmy są z udziałem merca przerabianego przez Kamaza, sam Julian o tym pisał w komentarzach ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak :P Tylko żeby nikt nie miał przybliżenia na ten ekranik , bo pomyśli że to u niego :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co ludzie robią jakieś ciężarówki terenowe do OMSI, to jest przecież Symulator autobusu, a nie jakieś ETS/GTS. :facepalm:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie Ikarusa jeżeli mam być szczery to dźwięki są beznadziejne .... Bardziej sztucznie się chyba nie da i pierwszą czynnością przez wszystkich będzie ich wymiana. Nie brzmi to wcale jak Ikarus. (poza dzwonkiem)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie Ikarusa jeżeli mam być szczery to dźwięki są beznadziejne .... Bardziej sztucznie się chyba nie da i pierwszą czynnością przez wszystkich będzie ich wymiana. Nie brzmi to wcale jak Ikarus. (poza dzwonkiem)

PZDR siroccoxp

Wybaczcie za OT - jak zrobisz lepsze, sam je nagrasz to możemy rozmawiać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PZDR siroccoxp

Z całym szacunkiem, nie wiem jakie u Ciebie Ikarusy jeździły/jeżdżą, ale w porównaniu do krakowskich dźwięk jest w pełni zgodny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to miazga czekałem na ten model ;d

Wiadomo za co Tatiana sie wezmie to skończy ;d

Coś mi sie wydaje że nie długo premiera bo tatiana nie ma w zwyczaju pokazywać postępow z prac ale moge sie mylić

z tego co zauważyłem to przeważnie jego filmiki zgadzają sie z datą wydania :D może to dziś ? :D kto wie po nim można sie wszystkiego spodziewać :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PZDR siroccoxp

Z całym szacunkiem' date=' nie wiem jakie u Ciebie Ikarusy jeździły/jeżdżą, ale w porównaniu do krakowskich dźwięk jest w pełni zgodny.

[/quote']

Z całym szacunkiem .. nie nie zrobiłem lepszych dźwięków ale juz ktoś zrobił takowe do wcześniej wydanych 260... a jedyny słuszne dźwięki powinny brzmieć tak jak na tym filmie ...

I zaś jak ktoś powie bee to od razu wielkie hallo się robi i wielkie "fopa" model jest spoko ale ogólny montaż jest skopany wsłuchajcie się lepiej bo naprawdę chyba ktoś wam oczy i uszy przesłonił....

Coby OT nie robić do bardzo fajnie prezentuje się model karosy ;] "odświeżony"

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PZDR siroccoxp

Z całym szacunkiem' date=' nie wiem jakie u Ciebie Ikarusy jeździły/jeżdżą, ale w porównaniu do krakowskich dźwięk jest w pełni zgodny.

[/quote']

Z całym szacunkiem .. nie nie zrobiłem lepszych dźwięków ale juz ktoś zrobił takowe do wcześniej wydanych 260... a jedyny słuszne dźwięki powinny brzmieć tak jak na tym filmie ...

I zaś jak ktoś powie bee to od razu wielkie hallo się robi i wielkie "fopa" model jest spoko ale ogólny montaż jest skopany wsłuchajcie się lepiej bo naprawdę chyba ktoś wam oczy i uszy przesłonił....

Coby OT nie robić do bardzo fajnie prezentuje się model karosy ;] "odświeżony"

PZDR siroccoxp

Oczy do rozpoznawania dźwięków raczej się nie przydają :P Dźwięk dźwiękowi nie jest równy. Należy brać pod uwagę przede wszystkim stan silnika i podzespołów. Pamiętam, jak wielka różnica była w dźwięku Ikarusa nieremontowanego oraz tego po naprawie. Wygląda na to, że to kwestia gustu.

Karosa Irisbus LC956E prezentuje się znakomicie, oby tylko projekt został ukończony i ujrzał światło dzienne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakbyś nie widział na filmie Ikarusa to byś nie powiedział, że to jego słyszysz ;) Teraz logicznie ? ...

Tak btw. to dziwią mnie te zapewne Brazylijskie Mercedesy :/ jako model do gry pewnie będą fajne ale ogólny ich "dizaj" jest straszny :D bądź co bądź kwestia gustu ;)

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.