skawa92krzycho

[usunięty] Projekty w przygotowaniu II - filmy i zdjęcia

1035 postów w tym temacie

świetny pulpit i zarazem odpowiedź na pytanie niektórych userów "dlaczego julian nie chce wydać skończonego merca" ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To teraz dowalił. Świetnie wygląda nowy pulpit, od razu widać, dlaczego jeszcze nie wydawał modelu - cały czas udoskonala różne elementy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niektóre elementy tego pulpitu pochodzą z camusa (m.in. kiera), jak dla mnie pierwsza wersja była lepsza ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie cały pulpit to jest "parodnia" tego z Camo bo przecież w "realu" są prawie takie same. Trochę to śmiesznie wygląda, aczkolwiek pulpity tego samego typu w symulatorach powinny być wykonane przez tego samego modelarza, gdyż nie było by zbyt podziału na lepszy/gorszy, ale to już tylko moja opinia :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet fajny ten Denis z postu #57. A Mercedes Juliana... chyba nie trzeba nic mówić - klasa sama w sobie, a z tym nowym pulpitem to już zupełnie mistrzostwo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tym filmiku widać jeszcze małe niedopracowanie m.in. pasażerowie wchodzący do autobusu zahaczają ręką o bileterkę :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wersję 2.1 Szczecina może i miażdży, ale primo jest płatna ( jakby inna kategoria. Nasi starają się dla własnej satysfakcji a nie mamonki ), a secundo jesteś praktycznie tuż przed premierą v.3 Szczecina. Choćby dlatego wartałoby się wstrzymać z taką oceną ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również wstrzymałbym się z takimi opiniami przed wydaniem mapy. Na screenach pokazywane są zawsze "best of the best" danego dodatku a po wydaniu wychodzą błędy, niedopracowania i słaba grywalność. Mam też nadzieję, że "Ujście" nie miażdży komputera przy okazji...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś tam Kosak wspominał, że Ujście jest w miarę lekkie, ale nie pamiętam detali...

Natomiast Ryjice to, jak na dalszych screenach widać, mała miejscowość położona na wschód od Ujścia, gdzie kończą wybrane kursy 19. Kurde, podjazd jest tam gorszy niż na Circular Rd w Galway, a myślałem, że tam to już szczyt wszystkiego :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Usti może i wygląda genialnie ale pewne nawet nie będzie się włączać na słabszych kompach... Ja nie mam zastrzeżeń do merca Juliana. Klasa sama w sobie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podoba mi się ten model Nysy.

Fajnie odwzorowany i widać,

że autor stara się ten model

jak najlepiej wykonać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj, widzę że Nyska będzie pierwsza klasa. Będzie fajny klimacik.:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Jeżeli ktoś z was zastanawia się co się stało z Mercedesem O405 Camo U1001S, to odpowiem wam od razu że autobus jest prawie gotowy. Wczoraj otrzymałem od Pedro (autora autobusu) najnowszą betę autobusu z działającym kontrolerem (taką imitacją ibisa z naciskiem na 'IMITACJĘ' :D). Jest tylko i wyłącznie kontroler gdzie wpisujemy gdzie autobus ma jechać, itd. Oczywiście numerki i wszystko można wpisać, trzeba wklepać route ziel itd. Od bety która wyciekła zmieniło się sporo, i to na lepsze, w dodatku autobus działa lepiej niż tamta beta, i śmiem twierdzić że lepiej niż oryginalne Many SD. Do poprawy jest jeszcze parę rzeczy (cyferki na wyświetlaczu ANAX są źle umieszczone), niektóre miejsca pasażerów są źle umieszczone, oraz brak dymu z rury wydechowej. Autobusu oraz bety nie udostępniam gdyż Pedro mnie o to prosił, a poza tym szanuję jego pracę, bo jest na co czekać. Spytam się go czy mogę dać parę ekskluzywnych screenów dla Omnibussimulator.pl.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie jakieś czas temu zastanawiałem

się co dzieje się z tym dobrze zapowiadającym

się modelem, teraz już wiem dzięki.

Mam nadzieję, że zmiany które zaszły od skradzionej

wersji beta pozwolą na komfortową jazdę tym autobusem.

Poczekamy zatem na jakieś screeny z aktualnych prac

i oczywiście na oficjalne wydanie przez autora.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się dlaczego administracja bądź moderator usunął posty? :22 Annoyed: Przecież wszystko było na temat.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego, że to wątek do umieszczania filmów i zdjęć i ewentualnych merytorycznych komentarzy do pokazanych materiałów. A teraz konkrety: pierwsza część Twojego postu to powtórzenie #77 (który tak naprawdę również powinien być usunięty), druga część to sprawa na priva a trzecia to zwyczajne gdybanie niepoparte żadnymi zdjęciami ani filmami. Posty następne również trudno uznać za komentarze. Pytania proszę zadawać na privie do osoby, która jest w posiadaniu dodatku lub go tworzy.

Powyższa wypowiedź to także przykład nabijania licznika ew. spamu, bo doskonale wiesz, kto usunął posty i zamiast zwrócić się w tej sprawie przez PW to piszesz tutaj.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie, zapytałem jaką skrzynię posiada Camo i czy dźwięki są zmienione. Jest to jak najbardziej na temat pewnego PROJEKTU W PRZYGOTOWANIU, o którym Eggtooth zaczął pisać. A skoro się pochwalił faktem, iż posiada betę Camo to chyba logiczne jest, że mogły pojawić się zapytania, które nadawały się bardziej na publiczną dyskusję niż PW, gdyż zapewne niektórych również interesowały kwestie o które zapytałem Eggtootha.

Post pisałem zanim pojawiła się odpowiedź Administratora skawa92krzycho, dlatego proszę o łagodne potraktowanie mojego postu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnia moja odpowiedź w tej sprawie oprócz http://omnibussimulator.pl/Temat-Projekty-w-przygotowaniu-II-filmy-i-zdjecia?pid=47938#pid47938 . Spójrzcie dokładnie na nazwę tematu: "Projekty w przygotowaniu - filmy i zdjęcia". Kiedyś było rozdzielenie na komentarze i materiały, ale okazało się być niepraktyczne, dlatego wątki scalono i dopuszczono warunkowo zamieszczanie merytorycznych i rozbudowanych komentarzy do materiałów. Gdzie w postach Eggtooth'a jest jakikolwiek materiał, co stanowi istotę tego tematu? Oczywiście pytanie jest retoryczne. Pytania także mogą być zamieszczane do materiału, ale nie może być z drugiej strony tak, że przez kilka stron toczy się dialog do jednego filmu czy obrazka, tym bardziej jeśli jest to typowe gdybanie i przypuszczanie. W tym wątku zawsze istniały takie zasady i będą kontynuowane. Proponuję zakończyć tę dyskusję tutaj. Dalsze Wasze wątpliwości chętnie rozwieję poprzez PW. EOT.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marcopolo Paradiso piękne, ogólnie to lubię Brazylijski design.

Co do PeeRki to jak dla mnie trochę kwadratowo wygląda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paradiso 1500 wygląda bardzo ładnie. Powstaje kolejny autokar do OMSI :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.