Ty-154M®

[wydzielono]MAN Lion's City v2

368 postów w tym temacie

Albo coś z moim rozumowaniem dziś nie tak, albo to powyżej to bełkot. Napisz to bardziej zrozumiale. Faktycznie - zastosowanie przycisku z symbolem dzwonka to takie nielogiczne... :facepalm:

Jaki Solaris? Na litość jesteś w temacie o MAN Lion's City...

Tyle razy jechałem Lion's-em i w życiu nie słyszałem dzwonka w pierwszych drzwiach...w sumie w Solarisach też nie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Panowie, mam taki problem ze na komputerze pokładowym nie wyświetla mi się temperatura silnika, ilość paliwa itd oraz działa ibis i bileterka tylko nic się nie pokazuje na ekraniku oraz na ekranie wewnątrz pojazdu. Proszę o jakąś pomoc w rozwiązaniu problemu

link bo obrazka z problemem: http://hostmat.eu/di-EEUD.png

[adm]Ostrzeżenie za lenistwo. Rozwiązanie problemu jest i w pierwszym poście i na poprzednich stronach wątku.[/adm]

proszę o usunięcie postu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo coś z moim rozumowaniem dziś nie tak' date=' albo to powyżej to bełkot. Napisz to bardziej zrozumiale. Faktycznie - zastosowanie przycisku z symbolem dzwonka to takie nielogiczne... :facepalm:

Jaki Solaris? Na litość jesteś w temacie o MAN Lion's City...

Tyle razy jechałem Lion's-em i w życiu nie słyszałem dzwonka w pierwszych drzwiach...w sumie w Solarisach też nie...

[/quote']

No coś z Twoim rozumowanie jest nie tak:) Solaris to przykład, to po pierwsze. A co do przycisku z dzwonkiem, znikł Ci dzwonek jak wcisnąłeś przycisk? Przejedź się pół kółka z wciśniętym przyciskiem, i pół z niewciśniętym, może dojdziesz do czego to jest:D To po drugie. Ja mieszkam na granicy W-wy z Piasecznem (codziennie bez wyjątku bywam w stolicy) i jakoś we wszystkich Solarisach i Lion's-ach słyszę dzwonek przy pierwszych:25 Not guilty: EOT

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ok, widać to zależy od wyposażenia, nie czepiam się.

Jakbym się nie przejechał to bym nic nie mówił (pisał), jak wcisnę przycisk dzwonka nie słychać bo go nie ma - jest wyłączony... przynajmniej w moim modelu tak to działa. A u Ciebie do czego on służy?

@WladcaWidel - nie wgrałeś folderu Fonts, który był w archiwum z modelem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Panowie' date=' mam taki problem ze na komputerze pokładowym nie wyświetla mi się temperatura silnika, ilość paliwa itd oraz działa ibis i bileterka tylko nic się nie pokazuje na ekraniku oraz na ekranie wewnątrz pojazdu. Proszę o jakąś pomoc w rozwiązaniu problemu

link bo obrazka z problemem: http://hostmat.eu/di-EEUD.png

[/quote']Ten problem był już wielokrotnie rozwiązywany...Proszę sprawdzić w tym dziale

A teraz pytanie do was...pasażer wciska przycisk informujący że na danym przystanku chce wysiąść...i teraz pytanie:skąd mam wiedzieć którymi drzwiami będzie wysiadał??POzdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak Tyle że u mnie pasażerowie wchodzą wszystkimi drzwiami...i nadal mam kłopot ze ścieżkami pasażerów...ponieważ jak wejdą Niektórzy dziwnie siedzą,inni znów od razu po wejściu do autobusu idą pod środkowe wyjście i stoją...To jak mam wiedzieć którymi drzwiami pasażer ma wyjść...wyszła już Jakaś solidna poprawka ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzwonek można wyłączyć przyciskiem na pulpicie. Po prawej stronie - z symbolem dzwonka (co chyba logiczne). :D

Nie u mnie, jak to nacisnę to wszystko tak samo mam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie do końca tak samo:) Później wstawię filmik jak to działa:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś zrobi moda na dzwonek do pierwszych drzwi ??

P.S. Czy ktoś wie jak zmienić prędkość jednej połówki drzwi ??????

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drake musisz ustawić nawiew na połowę mocy.

W autobusie musi być temperatura powyżej 22 stopni.

Musisz mieć zamknięte wszystkie drzwi.

W razie kłopotów pisz na PW !!

OK, więc ja powtarzam pytanie:

Czy ktoś zrobi moda na dzwonek do pierwszych drzwi ??

P.S. Czy ktoś wie jak zmienić prędkość jednej połówki drzwi ??????

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja się z kolegą nie zgodzę:D

INSTRUKCJA OBSŁUGI KLIMATYZACJI

Na panelu pod lewą ręką kierowcy przekręcamy pierwsze i ostatnie pokrętło (od dołu) do oporu. Uzyskamy (przy zamkniętych drzwiach) 19.9*C:)

By rozgrzać autobus, przekręcamy wszystkie pokrętła na maxa. Obserwujemy temperaturę gdyż tu się nie zatrzyma na xx.x*C:D Oczywiście gdy temperatura będzie za duża podkręcamy pokrętła:) Do rozgrzania można wcisnąć z pulpitu przyciski z symbolem wiatraczka, lecz nie wszystkie są od ogrzewania.

EDIT: @up Ty wiesz od czego to przycisk na pewno? :D Przyciskiem tym spuszczasz temp. z silnika, lecz idzie ona na wnętrze Lion's-a. Gdy chłodzimy autobus korzystając z powyższej instrukcji nie sprawia to problemu:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko pokrętła:) Dowodem na to, że klimatyzacja działa poprawnie są kręcące się wiatraczki w "budzie" od kilimy na dachu:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiecie co???

Mam propozycję, może niech ktoś ogarnięty niech zrobi zdjęcie pulpitu z opisem poszczególnych przełączników???

Wrzuci się to na pierwszą stronę i będzie po kłopocie ;) (mi też by się to przydało)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Model świetny, ale nie ustrzegł się paru błędów.

Na pewno to co przede wszystkim rzuca się

w oczy to ścieżki pasażerów.

Ustawienia kamery również nie do końca takie

jak powinny być, ale to bez problemu można

samemu zmienić.

Kilka elementów wnętrza tego modelu,

również wymagało by poprawki.

U mnie na Annexie na początku

drukarka nie chciała drukować biletów.

Pomogło ustawienie komendy V -

i przypisanie do niej klawisza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś wstawić model na inny serwer ? Bo na tym mi ciągnie 36KB/s i 1 MB ściąga się 5 minut ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak Tyle że u mnie pasażerowie wchodzą wszystkimi drzwiami...i nadal mam kłopot ze ścieżkami pasażerów...ponieważ jak wejdą Niektórzy dziwnie siedzą' date='inni znów od razu po wejściu do autobusu idą pod środkowe wyjście i stoją...To jak mam wiedzieć którymi drzwiami pasażer ma wyjść...wyszła już Jakaś solidna poprawka ?

[/quote']

Pierwszy post. Poprawka z wysiadaniem pasażerów :facepalm:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi nic nie widać na komputerze pokładowym i na pixelu!

Pomożecie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki zaraz sprawdzę, a co z tym przegrzewaniem się silnika??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.