piotr88010

Ciepły guzik w Białymstoku

10 postów w tym temacie

Siemanko

Chciałbym abyście się wypowiedzieli co do ciepłych guzików w Białymstoku i przystanków na żądanie. Miałoby to sens?? Według mnie ciepły guzik miałby sens, po pierwsze latem wzrosłaby efektywność klimy (ciepło nie wlatuje do środka), po drugie zimą wzrosłaby efektywność grzania (zimno nie jest wpuszczane). Tak samo z NŻ kierowcy byliby zadowoleni, przy spóźnieniu wiedzieliby, że na następnym nikt nie będzie wysiadał ;) .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bilety czasowe na których nie można się przesiadać, bilety dobowe nieważne w nocnych autobusach, kary za ważny bilet. A ty chcesz CG i przystanków NŻ :P Zejdź pan na ziemię, te marzenia mogą się spełnić najwcześniej po wyborach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przystanki na żądanie to dobry pomysł, ale nasz Szanowny Bogusław Prokop nigdy tego nie wprowadzi ( uważa, że to, co teraz jest jest OK ). Nawet nie może wprowadzić większej częstotliwości na 5. W roku szkolnym było jeszcze w miarę dobrze, ale teraz to...:(:08 Angry:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty chcesz żeby linia numer 5 częściej jeździła ?? Toż jeździ co 5 minut i są to tylko przegubowce :31 In love:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No z tymi dobowymi to lekka przesada, 60 minutowe powinny być zmienione na zwykłe. Akcję "Stop klikaniu" też oczywiście popieram. A Prokop to Gie się zna na komunikacji. Niech spojrzy na takie miasta jak Warszawa. Tam to dopiero jest cudna organizacja komunikacji :31 In love: CG i przystanek NŻ to standard ;) W Niemczech coś takiego funkcjonowało już w 1993 roku. A Białystok w roku 2012 jeszcze tego nie wprowadził :22 Annoyed:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do Sekenuw: Linia 5 nie jeździ co 5, ale prawie co 15 minut, w dodatku w szczycie. Tłok niesamowity jest nawet około 13 - wiem to, bo często nią jeżdżę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nienazwany.jpg

Macie skrinszota z GingerBKM (rozkład w telefonie). Linia numer 5 kierunek Dziesięciny, przystanek Sienkiewicza/Białówny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tłok niesamowity jest nawet około 13

To już nie do mnie te pretensje tylko do Prokopa :08 Angry:

Ciesz się' date=' że na linii numer 5 jeżdżą same przegubowe Solarisy i MAN-y :31 In love:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tłok niesamowity jest nawet około 13

To już nie do mnie te pretensje tylko do Prokopa :08 Angry:

Ciesz się' date=' że na linii numer 5 jeżdżą same przegubowe Solarisy i MAN-y :31 In love:

A co ty tak się uczepił tych przegubów?? Zakochałeś się??:P

NG312 Jest tłok bo ludzie jadą na popołudnie do pracy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę więcej rozkładów zawsze by się przydało. Co do ciepłych guzików gadałem z kierowcą i mówił, że może kiedyś to wprowadzą. Trzeba to też opublikować w Telewizji itp. bo dużo osób nie będzie wiedziało jak wsiąść i wysiąść, przede wszystkim osoby starsze. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta