tajemnica000000

Jakie autobusy widzieli byście w Stargardzie Szczecińskim?

Jakie autobusy widzieli byście w Stargardzie ???   4 głosy

1. 1. Jakie autobusy widzieli byście w Stargardzie ???

• Solaris Urbino 12
    • Solaris Urbino 18
    • Solaris Electric
    • Man SG 313 Lion's Classic
    • Volvo 7700
    • Volvo 7700A
    • Autosan M12LF
    • Jelcz M121MB
    • Solaris Urbino 10
    • Solbus SM12

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

17 postów w tym temacie

Wybrałem kilka modeli, podanych jako odpowiedzi w ankiecie. Jeżeli macie inny model to piszcie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co nam kolejna 10 metrówka? Kupili jednego złoma 10 metrowego (MAN NM152), który miał obsługiwać 11, a odkąd 11 jeździ dalej to 12 metrówki są tam zapchane.

Czemu wreszcie nie zakupią 15 metrowego pojazdu który idealnie nadałby się na linie nr. 18 w godzinach szczytu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem przydał by sie wam Urbino 18 w Toruniu 1 jest i jest spoko :) znajomy go ma i nie narzeka ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem przydał by sie wam Urbino 18 w Toruniu 1 jest i jest spoko :) znajomy go ma i nie narzeka ;p

Każda odskocznia od Manów i Jelczy

------------------------------------

Dlaczego nie. Ja cały czas pamiętam jazdę linią 17 >, albo jak się przednie drzwi zepsuły . Kierowca miał do wyboru : a)czekać godzinę na następny autobus lub B) jechać z otwartymi drzwiami. Po 10 minutach postoju wybrał opcję B :D . Fajnie się wtedy jechało, a jak wiało :D

----------------

Ta http://www.autobusownia.hekko.pl/data/me...0x1200.jpg : kierowca musiał by prosić o pojazd dodatkowy po 1 przystanku :D.

A taka ciekawostka : w Stargardzie był kiedyś solaris U15 oraz pojazd z Polic :D .

Źródło :O ile to prawda to tutaj :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz to miasto decyduje co zostaje zakupione. Po za tym kasa.

No i co w związku z tym?

To nie zmienia faktu, że zamiast kupować dwa takie autobusy jak w ostatnim przetargu, przydałby się jeden 15metrowy.

Bezmyślność.

Nie wspominam o Manie NM152, jak można kupić autobus w takim stanie!?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Scania jest fajna , te małe białe też :D. Ciekawy tylko jestem jaki kolor ma oficjalnie nasza flota Lionsy też są fajne >

-------------------------

MaTT: zgadzam się z tobą. Ale wiesz jak to u nas radni decydują . Kierowcy nie raz mówili co potrzebne na dane linie, MZK tak samo ale wiesz, radny przyjdzie powie że za drogie i tyle.

____

Sgo : a jest czego :D

słyszałem, że na świecie, wyprodukowano tylko trzy wozy z tej serii, z czego fotograficznie udokumentowana jest tylko ta. Dla ciekawych - fotka naszej 818 z poprzedniego wcielenia - http://fotobus.msk.ru/photo/560967/

Nie wiecie czy jest jakaś z Scani zrobiona do Vbusa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co sądzicie o "nowych" nabytkach ??:D Ja na razie widziałem tylko ten biały <808> ale na stronie internetowej nic o nim nie ma :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cały jeden dzień oglądałem białego na 12, bo przejeżdża mi pod oknami. Ładnie się prezentuje z kołpakami ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracając do tematu #835 jest to złom dorównójący wiekiem do #820 lub #821 którego sprzedali. Myślę, że nasze miasto nie ma oficjalnych barw (przynajmniej nie stosują ich na autobusach). Autobusy jeżdżą w różnych barwach najprawdopodobniej takich jak oryginalnie były po zakupie. Są w barwach: Jelcze i Many (bez 835,808,836) -żółty, pozostałe Many (835,808,836) i Scanie (12m)- białe, Scania (18m)- czerwony

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oficjalne barwy to te z : Jelczy oraz Man'ów 811-812 i innych : http://www.mzk.stargard.pl/images/804.jpg

Gdzieś kiedyś widziałem jak się wypowiadał ktoś z zarządu i mówił że to : żółty z jakiejś tam palety barw. I że będą przemalowywać wszystkie w ten kolor przy większych remontach nadwodzia .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta