Dawidos

[usunięty] MyBB - zmiana układu postu

17 postów w tym temacie

Witajcie,

Założyłem sobie stronę MyBB (http://gry-dawidos.cba.pl/) i jak macie tematy to nazwę użytkownika, datę itp. Tutaj macie po lewej stronie a u mnie nad postem, wiecie może jak to zmienić żeby to było tak jak u tutaj?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmień tryb wyświetlania postów na klasyczny. W ustawieniach forum, a dokładnie w wyświetlaniu wątków. Potem wejdź w ustawienia profilowe, i zaznacz po prawej stronie: Wyświetlaj w posty w układzie klasycznym ;) Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up Dzięki +. Ale temat można zostawić jak ktoś jeszcze będzie miał problemy z MyBB.

Edit. Znacie może jakies fajne rangi które mogę pobrać? Takie jak użytkownik, administrator, zbanowany, moderator itp.?

A wiecie może jak dodać te opcje jak na tej stronie czyli : szukaj, statystki, widomosć, i przy postach pod spodem pisze :

Liczba postów:

Reputacja:

Poziom ostrzeżeń:

To wiecie jak to zrobić żeby była tak jak na tej stronie, bo na mojej to jest tak jak by:

____

__

____

__

a tutaj:

______

____

______

____

tak jak by do ściany?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 1. Omnibussimulator to nie jest żaden support MyBB. Po 2. Poziom administratorów w Polsce upada i to bardzo. Kiedyś to jeszcze było tak, że administrator miał przeciętną wiedzę nt. tego, co robi - Ty jesteś jednym z nich. Teraz jest coraz gorzej. Po 3. Wszystko znajdziesz mybboard.pl - nie jest żadna reklama konkurencyjnego forum, a jeżeli ja dostanę warna za to, to będzie on niesłuszny, bo ten temat powinien być w koszu. Po 4. Określ się dokładnie lub poczytaj co jak się nazywa. Po 5. Jeżeli chcesz cokolwiek edytować w stylu forum, to robisz to za pomocą ACP tak jak w vBulletin. Jedynie co to trzeba pluginy powgrywać do folderu inc/plugins/ i aktywować w ACP.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmień tryb wyświetlania postów na klasyczny. W ustawieniach forum' date=' a dokładnie w wyświetlaniu wątków. Potem wejdź w ustawienia profilowe, i zaznacz po prawej stronie: Wyświetlaj w posty w układzie klasycznym ;) Pozdrawiam.

[/quote']

A, wiesz może jak to ustawić dla wszytskoch?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

yyy, nie. ACP > Konfiguracja > Opcje wyświetlania wątków i pierwszy wpis zmieniasz. Od teraz, każdy nowy użytkownik będzie miał taki tryb.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

yyy' date=' nie. ACP > Konfiguracja > Opcje wyświetlania wątków i pierwszy wpis zmieniasz. Od teraz, każdy nowy użytkownik będzie miał taki tryb.

[/quote']

Przestań pisać bzdury. Samo ustawienie w ACP nic nie da. Trzeba zapytanie do bazy wysłać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 1. Omnibussimulator to nie jest żaden support MyBB. Po 2. Poziom administratorów w Polsce upada i to bardzo. Kiedyś to jeszcze było tak' date=' że administrator miał przeciętną wiedzę nt. tego, co robi - Ty jesteś jednym z nich. Teraz jest coraz gorzej. Po 3. Wszystko znajdziesz mybboard.pl - nie jest żadna reklama konkurencyjnego forum, a jeżeli ja dostanę warna za to, to będzie on niesłuszny, bo ten temat powinien być w koszu. Po 4. Określ się dokładnie lub poczytaj co jak się nazywa. Po 5. Jeżeli chcesz cokolwiek edytować w stylu forum, to robisz to za pomocą ACP tak jak w vBulletin. Jedynie co to trzeba pluginy powgrywać do folderu inc/plugins/ i aktywować w ACP.

[/quote']

Tyle co napisałeś to i ja wiem, a z tym 'konkurencyjnym forum' to żeś napisał. Wiem, co nie co na temat MyBB, ale ostatnio pobrałem taki styl że wszytko muszę sam ustawiać. A po trzecie to nie jest konkurencyjne forum bo to nie ma ani słowo powiązanego z OMSI po czwarte to omnibussimulator jest na oprogramowaniu MyBB na dole strony "Silnik forum MyBB, © 2002-2012 MyBB Group. " Więc może admini mogą pomóc, po szóste to zobacz że te rzeczy na moim forum takie jak: styl, rangi itp. Same się nie zrobiły, więc wiem gdzie co wgrywać, mam Filezilla i tamtędy to wgrywam na forum. ja po prostu pytałem się o ustawienie wyświetlania postów i o parę innych rzeczy,a tematu nie trzeba usuwać, bo niektóre osoby mają tutaj forum an MyBB więc mogę się zapytać o coś.

yyy' date=' nie. ACP > Konfiguracja > Opcje wyświetlania wątków i pierwszy wpis zmieniasz. Od teraz, każdy nowy użytkownik będzie miał taki tryb.

[/quote']

Próbowałem tak, ale nic nie dało nadal tak samo jak było ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[/quote']

Przestań pisać bzdury. Samo ustawienie w ACP nic nie da. Trzeba zapytanie do bazy wysłać.

Jak nie jak tak. Spróbuj tak ustawić i jako gość zobacz dowolny dział. Wyraźnie napisałem: każdy nowy użytkownik będzie miał taki tryb

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[/quote']

Jak nie jak tak. Spróbuj tak ustawić i jako gość zobacz dowolny dział. Wyraźnie napisałem: każdy nowy użytkownik będzie miał taki tryb

Znaczy ja miałem założone konto i jak odświeżyłem to nic nie dało ale jak się wylogowałem i się zalogowałem to działa, dzięki leci plusik :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[/quote']

A co z obecnymi?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nie ustawi się w ACP układu klasycznego na samym początku istnienia Forum, należy posłużyć się tą instrukcją - dla pewności:

http://forum.mybboard.pl/wiki.php?wyswietlanie-watkow-jak-zmienic-uklad-posta.html

Samo zaznaczenie opcji w ACP zmienia domyślne ustawienie dla nowych użytkowników. Pozostali muszą albo wyczyścić pamięć podręczną i cookies , albo sami zaznaczyć w profilu "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym" i przelogować się. Aby nie zmuszać ich do tych działań stosuje się w/w trick z bazą danych.

Nazwa wątku powinna być poprawiona.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nie ustawi się w ACP układu klasycznego na samym początku istnienia Forum' date=' należy posłużyć się tą instrukcją - dla pewności:

http://forum.mybboard.pl/wiki.php?wyswietlanie-watkow-jak-zmienic-uklad-posta.html

Samo zaznaczenie opcji w ACP zmienia domyślne ustawienie dla nowych użytkowników. Pozostali muszą albo wyczyścić pamięć podręczną i cookies , albo sami zaznaczyć w profilu "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym" i przelogować się. Aby nie zmuszać ich do tych działań stosuje się w/w trick z bazą danych.

Nazwa wątku powinna być poprawiona.

[/quote']

Przepraszam, że pytam, ale na jaką?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chłopie idź poczytaj sobie co to baza, skąd się wzięła itd. bo bez tego ani rusz. Nikt Ci takich rzeczy nie będzie z osobna tłumaczył, skoro skawa podał Ci odpowiedni adres.

Nazwa tematu: MyBB - jak zmienić układ postu w temacie i cała filozofia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat uważam za wyczerpany - rozwiązania zostały podane, wykonanie instrukcji w podanym przeze mnie linku to nie jakaś większa filozofia. Podrzucam jeszcze jeden temat, w którym zostało wyjaśnione to bardziej łopatologicznie:

http://graj24.eu/index.php?/topic/10718-mybb-bledy/

oczywiście dotyczy Ciebie tylko sprawa związana z wyświetlaniem postów. Wyjątkowo tytuł tematu zedytuje już sam, bo po zamknięciu nie będzie możliwości edycji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.