Marcin007

[Działalność zawieszona] vMZK Stargard

50 postów w tym temacie

Z góry przepraszam za jakość, nie wiem co się stało... :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich! W imieniu dyrektora vMZK pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych na przedpremierowy przejazd po mapie Stargardu Szczecińskiego w wersji 3.0 (BETA) na linii 11. Zaprezentowane zostaną zupełnie nowe tereny miejskie jak i podmiejskie. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy! Link do livestreamu: http://www.twitch.tv/marcin006

Trasa przejazdu: ZAJEZDNIA przy ulicy Składowej -> PLAC WOLNOŚCI -> ŻAROWO -> PLAC WOLNOŚCI

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie jak długo czeka się na e-mail aktywacyjny ?

Z góry za odpowiedź dziękuje

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A patrzyłeś może w folderze Spam? Jeśli na pewno mejl nie doszedł to polecam kontakt z Dyrektorem, który ręcznie aktywuje Ci konto ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze nie polecam firmy. Dlaczego?

Czekam już 5 dni aż ktoś mi sprawdzi podanie i dalej nic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. :)

Jako pracownik  kierownictwa wyżej wymienionej firmy pozwolę sobie wypowiedzieć się w tej sprawie. Muszę przyznać, że powyższy użytkownik ma trochę racji w swojej wypowiedzi. To prawda, że przez ostatnie około 7 dni, nieaktywny był nasz dział kadrowy. Spowodowane było tym, że osoba rozpatrująca podania o pracę, kolokwialnie mówiąc zniknęła bez uprzedzenia nam na ten okres czasu. Nie było z nią żadnego kontaktu. Z drugiej strony rozumiemy Twoje niezadowolenie, ponieważ dość długo oczekiwałeś na rozpatrzenie, ale nic z tego nie wyszło.

Nikogo nie trzymamy tutaj na siłę, nikomu nie każemy czekać w nieskończoność na odpowiedź z naszej strony. Z tego co wiem, wczoraj późnym wieczorem lub po północy zostały rozpatrzone podania. Jeśli nadal Cię interesuje, możesz sprawdzić, czy Twoje także zostało.

Kończąc swoją wypowiedź chciałbym przeprosić w imieniu kierownictwa vMZK Stargard Szczeciński za niedogodności, które miały miejsce w ostatnim tygodniu. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jak ktoś oczekuje po vFirmie miłości i zrozumienia, czy tego, że będziemy traktowali oszustów, jak ojciec z przypowieści o synu marnotrawnym, to u nas tego nie znajdzie. ;) 

PS Związki frazeologiczne ci się pomyliły. Są "Walić jak w dym", "unikać jak ognia" ale "unikać jak dym" to jeszcze w żadnym słowniku nie zdefiniowali. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze nie polecam firmy. Dlaczego?

Czekam już 5 dni aż ktoś mi sprawdzi podanie i dalej nic.

A jak idziesz do prezesa na rozmowę kwalifikacyjną to wcale możesz nie dostać odpowiedzi. Usłyszysz, aby "oddzwonimy do Pana"- jak tak mówią to już raczej nigdy nie dzwonią, a z posadą o którą się ubiegasz możesz się pożegnać. Cierpliwości. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

buduj_omsipl.png

Aby zobaczyć komunikat w powyższej sprawie, należy kliknąć w obrazek.

:) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już dziś o godzinie 20:00 zapraszamy na stream z przejazdu po pełnej trasie linii 18 w vStargardzie Szczecińskim 3.0! Zahaczymy też o Plac Wolności z gotowymi już ścieżkami AI. Szczegóły:

Zapraszamy! ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwaga, uwaga!

Nasi mapperzy pracują tak wydajnie, że kanał vMZK TV niedługo zacznie nadawać całodobowo! ;) Już dziś, po godzinie dwudziestej (tradycyjnie zastrzegamy sobie prawo do spóźnienia, maksymalnie godzinnego) przejedziemy się po pełnej trasie linii nr 10, tj. w relacji od pętli TESCO do Nowowiejskiej. Wrócimy taką samą trasą, a potem ruszymy w drogę po przystankach linii nr 12, czyli od pętli TESCO do ul. Brzozowej - to dla przypomnienia tamtych malowniczych terenów, które zostały wykonane niemal na samym początku prac nad 3.0. Przejazd "dwunastką", wałkowany wielokrotnie na naszych przejazdach pokazowych, będzie jednak urozmaicony - wykorzystamy dodatkowe, objazdowe odcinki, wykorzystywane tylko w sytuacjach nadzwyczajnych. Jeśli starczy nam czasu, tuż przed streamem, na profilu facebookowym vMZK pojawi się schemat z przebiegiem trasy. 

Pojedziemy Solarisem Urbino 10 III, czyli fikcyjnym odpowiednikiem realnego MANa NL293-10,5, które to MANy jutro pierwszy raz od dostarczenia do MZK wyjadą na trasy. Postaramy się, by odpowiednio pomalowane Solarisy zagościły także i u nas.

No nic, koniec kazania - zapraszamy od 20:00 pod adres:

www.hitbox.tv/marcin33n

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co ja takiego moge zrobić by sie u was zatrudnić ? Bo miałem multinkonto a potraktowaliście mnie oktrutnie... Je mając... A bardzo marze o tym żeby sie u was zatrudnić. :38 Why thank you:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak miałeś multikonto, to dla mnie sprawa jest jasna, że Cię nie zatrudnią. Wystarczy trochę regulaminów poczytać i pomyśleć..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ogólnie sam nie polecam tej v firmy wiązałem z nimi bardzo dobre relacje a tu za samą zasraną ortografie którą od czasu do czasu popełniałem gdy się śpieszyłem a wiedzieli że byłem dyslektykiem to poszła dyscyplinara i do tej pory im tego nie wybaczę

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od czasu do czasu? Spójrz na swoje posty i tu, i na forum vFirmy, i zastanów się, co piszesz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Idź lepiej odrób pszyrkę na jutro... Potem przydałyby się korepetycje z polskiego, a dokładniej z ortografii i interpunkcji :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam takie zapytanie mianowicie gdzie znajdę jakiś temat naboru do was bo błąkam sie po waszej stronie i nie mogę znaleźć. A i może powiecie mi czemu nie przychodzi mi e-mail potwierdzający rejestrację. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Część forum przeznaczona do celów rekrutacji znajduje się w kategorii "Dział kadrowy" (II w kolejności), dział, w którym składamy wnioski, opisany jest czerwoną czcionką. Przyjrzyj się jeszcze raz. ;) 

Wszystkie nieaktywowane dotąd maile aktywowałem ręcznie, dziękuję za zwrócenie uwagi i przyjrzę się temu problemowi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z waszych usług, nigdy nie miałem nieprzyjemności, żadnych większych spóźnień czy niemiłych sytuacji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako pracownik vMZK, poczuwam się w obowiązku do poinformowania was o zaistniałych faktach.

Drodzy Kierowcy, Pracownicy i wszyscy Przyjaciele vMZK!

[justify]   Pismo to jest wystosowane do wszystkich osób, które mają jakikolwiek związek z funkcjonowaniem naszego forum. Mamy tutaj na myśli obecnych pracowników z każdego szczebla strukturalnego, ale również byłych członków naszej wirtualnej firmy, a także gości, którzy w naszej długiej historii funkcjonowania, mieli okazję się pojawić. Tym razem nie mamy dobrych wieści, nie jest to także mniej lub bardziej wyszukana forma żartu, bo dziś nie jest pierwszy kwietnia.[/justify]

[justify]   Jesteśmy tego w pełni świadomi, że w naszym zakładzie dzieje się źle i to już od dość długiego czasu. Bez owijania w bawełnę, możemy, a nawet musimy przyznać się do tego, że rok 2016 nie zaczął się dobrze dla nas. Z przykrością musimy stwierdzić, że życie i praca naszej firmy umiera. Dlatego zmuszeni byliśmy podjąć niełatwą decyzję o zawieszeniu funkcjonowania vMZK na czas nieokreślony. Na tę decyzję składa się wiele czynników.[/justify]

[justify]   Pierwszym z nich i chyba najważniejszym jest złożenie dymisji naszego kolegi Leszka, ze stanowiska Zastępcy Dyrektora ds. technicznych. Pisma tego nie ma na forum, ponieważ Leszek uznał, że najlepszą drogą odejścia, będzie poinformowanie Marcina poprzez bezpośrednie źródła kontaktu. O tym zdarzeniu zostały poinformowane niektóre osoby z zarządu. Przekazał on też, że dalsze kierownictwo i podejmowanie decyzji przekazuje mnie, czyli Jakubowi. W porozumieniu z Tomkiem oraz przy obecności Leszka i jego aprobaty, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności i o tym, w jakiej formie będziemy dalej kontynuować jakiekolwiek czynności. O tym jednak później.[/justify]

[justify]   Drugim powodem, który przyczynił się do naszego upadku jest mapa. Mówiąc wprost - obecna wersja odbiega bardzo mocno od standardów OMSI, a to niestety nie przyciąga nowych ludzi. Powiecie przecież, że są nowi kierowcy - to prawda, są. Ale te osoby, to ludzie, którzy dostali drugą lub kolejną szansę po zwolnieniu, multikoncie lub innej banicji. Takie coś nie daje rozwoju naszej firmy, a wręcz prowadzi do powolnego rozpadu. [/justify]

[justify]   Trzecim powodem jest stosunek pracowników do wykonywanych obowiązków. Nie minę się z prawdą, jeśli powiem, że większość z nas w ostatnich dniach, mniej lub bardziej przestawała przykładać się do swojej pracy. Nie twierdzę, że wszyscy byli źli, jednak większość z nas pracowała wadliwie, co przyczyniało się do zmniejszenia efektywności pracy. Poniekąd łączy się to z wypaleniem zawodowym, spowodowanym katastrofalnym stanem i poziomem mapy, która odbierała chęć do jakiejkolwiek współpracy i zabawy.[/justify]

[justify]Podsumowując:[/justify]

[justify]   Z dniem dzisiejszym, nasza firma przestaje oficjalnie funkcjonować (nieoficjalnie także). Zdecydowaliśmy, że do wieczora macie czas, by spokojnie korzystać ze strony, jednakże nie oczekujcie już tutaj żadnych nowości. Wieczorem pojawi się jeszcze jedno pismo, które podsumuje zmiany, jakie zajdą na forum.

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o wersji 3.0 mapy. Podjęliśmy decyzję o tym, że będziemy kontynuować pracę nad nią, bo jednak ponad 2 lata tworzenia to zbyt wiele, by poszło na marne. Będziemy chcieli powrócić pod marką vMZK Stargard wtedy, gdy ukończymy mapę w pełni. Informacje o tym, w jaki sposób będziemy z wami dzielić się nowościami i postępami przy budowie, zostaną podane właśnie w tym wieczornym piśmie.[/justify]

[justify]   W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wam wszystkim za te wspólne prawie 4 lata zabawy. Za wszystkie miłe chwile, które razem spędziliśmy, za wspólne działania, mające na celu usprawnienie funkcjonowania vMZK, za wspaniałą atmosferę na forum, która była aż do samego końca, a także za to, że wracaliście do nas nawet wtedy, gdy musieliście nas opuścić.

[/justify]

[justify]   Żal się żegnać, jednakże słowem zakończenia chcemy wam powiedzieć - do zobaczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce to się stanie i ponownie będziemy mogli spotkać się na forum w tym samym (lub chociaż podobnym) gronie.

[align=right]JAKUB

Specjalista ds. kadrowo-administracyjnych

TOMEK

Główny dyspozytor[/justify]

[/align]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.