SzaLony

[usunięty] Komunikacja Miejska w Kozłowie

40 postów w tym temacie

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i dosyć długim stażem, bowiem rozpoczęliśmy swoją działalność w sierpniu 2012 roku. Od tego momentu, niezmiennie każdego dnia, nasze autobusy wyjeżdżają na ulice Kozłowa. Zaczęło się od wersji 0.3, czyli wzbogaconej wersji mapy dostępnej na forum (dodano linie 2, 8A, 8B, 100 i 200). Z czasem mapa zaczęła się rozwijać, dzisiaj możemy się poszczycić obsługą 12 linii, z czego 2 miejskie. Rzecz jasna, projekt jest cały czas rozwijany, a nowe linie pojawiają się co jakiś czas.

Dlaczego my?

- starannie wykonana mapa z aż dwunastoma liniami do obsługi

- długi staż w świecie firm

- różnorodny tabor: Ikarusy, MANy, Jelcze... czyli każdy znajdzie coś dla siebie

- tylko i wyłącznie u nas tak miła i przyjazna atmosfera

- stawiamy przede wszystkim na realizm

- jesteśmy przedsiębiorstwem polecanym przez polski serwis OMSI - omnibussimulator.pl

Masz dosyć nudnych i monotonnych map? Miałeś zamiar się gdzieś zatrudnić, ale nie możesz się zdecydować, w której firmie? Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Nie zwlekaj! Zatrudnij się już dziś!

[mod] Usunąłem linki, nałożone całkowite embargo. /L100 [/mod]

[mod] Dopiero teraz usunięte są wszystkie linki 10.04.13r/Omni[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, oczywiście... Jak się chce coś, jak najlepiej napisać, to i tak się o czymś zapomni, dzięki ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedna z wersji Mercedesa O405N produkowana, między innymi, dla Francji w latach '95-'98.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Różnica w O405N3 nie jest wielka od zwykłego O405N. Rzecz jasna, jest to model z forum, lecz odpowiednio zaaranżowany poprzez tekstury na wersję O405N3.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozostało jeszcze 15 wolnych miejsc na stanowisko kierowcy!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dnia 3 września w komunikacji nastąpi kilka zmian. Linia 21 zostanie skierowana na ul. Metalurgiczną, a nie jak poprzednio, przez al. Dąbrowską, gdzie dublowała się z linią 18. Kolejnymi zmianami są:

- likwidacja linii sezonowej 200

- wprowadzenie zwiększonej częstotliwości na liniach 2, 18, 21 w związku z rokiem szkolnym

- zmiana rozkładu linii 8A oraz 8B.

Z informacji o firmie:

- zatrudniamy aktualnie 23 osoby

- ciągle można zatrudniać się na stanowisko kierowcy autobusu

- obsługujemy (po zmianach od 1 września) 8 linii komunikacyjnych

- stale wprowadzamy zmiany, które mają za zadanie uprzyjemnić pracę kierowcom, a jednocześnie urealnić pracę.

Pozdrawiam i zapraszam do dołączenia w nasze szeregi!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od dłuższego czasu panuje w tym temacie cisza, jednakże nie jest to oznaka upadku. Firma stale się rozwija, jak również sama mapa. Przypominamy, że dla chętnych, trwa ciągły nabór kierowców. Wszystkie wymagania podane są na stronie (link w pierwszym poście).

Z dniem 1 listopada wchodzą w życie następujące zmiany w sieci KM Kozłów.

Z okazji dnia Wszystkich Świętych, w okresie 29 października - 4 listopada wprowadza się przyspieszone linie cmentarne.

70:

~ OS. LEGIONÓW
   - Hala Targowa
   - Rapackiego
   - Parkowa
   - KM Kozłów
   - Zofii Chrzanowskiej
   - os. Słoneczny Stok
   - CMENTARZ KOMUNALNY
~ FABRYCZNA

71:

~ OS. TYSIĄCLECIA
   - 3 Maja
   - Dworzec Kolejowy
   - Centrum
   - Metalurgiczna
   - os. Słoneczny Stok
~ CMENTARZ KOMUNALNY

Zmiany w stałym układzie:

- skierowanie wybranych kursów linii 21 do pętli Cmentarz Komunalny w soboty i niedziele

- skierowanie wszystkich kursów linii 58 do pętli os. Zabłocie i zwiększenie częstotliwości w dni robocze, a także wydłużenie czasu kursowania

- zmiana trasy linii 18 - skierowanie do pętli Cmentarz Komunalny

- wprowadzenie nowej linii:

118

~ FABRYCZNA
   - Huta br. I
   - Nowodąbrowska
~ CMENTARZ KOMUNALNY

Częstotliwość kursowania: 15 minut -> wyłącznie w szczycie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forum nowe już zostało ukończone... narazie trwa przeprowadzka, więc niebawem podamy link ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy wszystkich użytkowników omsi.pl

Zarząd KM Kozłów ma zaszczyt zaprezentować i zaprosić państwa do współpracy z nasza VFirmą. Która to od tego momentu jest dostępna na nowej lepszej stronie autorstwa Pc_Piotrka. Oto link:

-

Serdecznie zapraszamy. Dla kandydatów oferujemy:

- Realne warunki zatrudnienia i pracy.

- Ciekawa, nadal rozwijana i przedewszystkim własna mapa.

- Ciekawy starannie dobrany tabor.

- Miłą i pomocną atmosfere.

- Profesjonalną stronę oraz niezawodny hosting plików.

Ja w imieniu swoim oraz całego zarządu jeszcze raz serdecznie zapraszm, aby popróbować swoich sił w naszym przedsiębiorstwie.

Vice-Prezes

ADAMER77

[mod] Usunąłem linki, nałożone całkowite embargo. /L100 [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jego czyli kogo? Bo nie rozumiem ;) a nie wchrzaniam się tylko zapytałem waszego kolegi czy będzie jeszcze u nas pracował ;) w razie wu pisz PeWu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako prezes firmy zajmuję oficjalne stanowisko w sprawie zaistniałej sytuacji.

W ostatnim czasie nie miałem zbyt wiele czasu, aby zajmować się firmą, więc powierzyłem ją Piotrkowi oraz Adamowi. Wprowadzono wiele zmian, między innymi system kontaktu z zarządem. System ten ma za zadanie ułatwić kontakt z ważnymi osobami w firmie, lecz należy zaznaczyć, że nie każdy ma czas siedzieć przed komputerem i odpisywać na każdą wiadomość, dlatego nie wprowadzaliśmy "godzin przyjęć" wzorem konkurencyjnych firm. Być może odpowiedź Piotrka nie należała do najmilszych, ale sam doskonale wiem, co to znaczy odpisywać na masę wiadomości na ten sam temat, widząc jednocześnie kolejne. Ze strony firmy mogę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację, jednocześnie zaznaczając, że sprawa ta nie wpływa w jakikolwiek sposób na funkcjonowanie firmy. Pouczyłem już pracowników w danej kwestii, a w przypadku kolejnej takiej sytuacji, która nie powinna się powtórzyć, wyciągnę poważniejsze konsekwencje. Nasza firma posiada już kilkumiesięczną tradycję zapewniania jak najbardziej wykwalfikowanej pomocy w zakresie pracy oraz zatrudnienia, o czym świadczy chociażby najwyższa średnia ocena firmy według punktacji w dziale na tymże forum.

Z poważaniem, SzaLony.

PS.

W przypadku pytań, zapraszam pod numer Gadu-Gadu podany na stronie KM Kozłów. Moderatorów proszę o wyczyszczenie tematu po upływie 24 godzin od mojego postu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież strona działa, przynajmniej pod nowym adresem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Musisz się jeszcze zarejestrować na forum, by twoje podanie było rozpatrzone.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z godnie z instrukcją zarejestrowałem sie na forum pracowników ;) Czekam na rozpatrzenie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam 11 lat więc nie mogę być kierowcą? :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, kierowcą zgodnie z regulaminem może być dopiero 15 letni użytkownik. Przeczytaj sobie nawet z ciekawości.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.