Mattez

[wydzielono]Modyfikacja dźwieków - Solaris Urbino 10 by tatiana0000 [v 1.15]

87 postów w tym temacie

Mattez .. wszystko jasne i zgadzam się z Tobą że dźwięk ostatnich drzwi jest mniej słyszalny z perspektywy kierowcy niż pierwszych drzwi jednak z ciekawości chciałbym wiedzieć które wpisy i w jakim pliku są za to odpowiedzialne?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sygnał/dzwonek (biip biip) i dźwięk zamykania drzwi to jeden plik' date=' jedyne, co można zrobić to zwiększyć głośność całości, nie da się zwiększyć głośności samego dzwonka. Tylne i środkowe drzwi są celowo wyciszone (środkowe o 20%, tylne o 40%), gdyż, z pozycji kierowcy, dźwięk przednich drzwi w rzeczywistości jest głośniejszy, niż reszty, z uwagi na to, że są bliżej

[/quote']

Rozumiem Cię , ale właśnie ja chciałem sobie je ciut pogłośnić.Czyli musiał bym wziąć sobie dźwięk zamykania i pogłośnić w programie d obróbki dźwięku ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właściwie, musiałbyś zrobić nowe dźwięki zamykania drzwi. Pokasować te, które są obecnie i zmodyfikować dźwięk otwierania (ja tak zrobiłem, dźwięki zamykania i otwierania to ten sam dźwięk, tylko do zamykania dodałem sygnał) wplatając w niego sygnał, tylko głośniejszy. Trochę roboty będzie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mattez, dałoby radę zrobić tak jak np. w Lion's-ie, tzn. żeby drzwi zamykały się po dzwonku? Tak jak na tym filmiku (0:20 - 0:25)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właściwie' date=' musiałbyś zrobić nowe dźwięki zamykania drzwi. Pokasować te, które są obecnie i zmodyfikować dźwięk otwierania (ja tak zrobiłem, dźwięki zamykania i otwierania to ten sam dźwięk, tylko do zamykania dodałem sygnał) wplatając w niego sygnał, tylko głośniejszy. Trochę roboty będzie

[/quote']

Yhym... Popróbuje , dzięki za odpowiedź :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! Mam pytanie, a mianowicie wgrałem tego moda, usunąłem pliki BUS, ale dalej Solaris ma ZF 6 HP500, a nie tak jak autor na pierwszej stronie napisał ZF 5 HP502. Czy u was też tak jest?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po czym to poznajesz? Bo siedzi tam pięciobiegowy automat, chyba, że coś źle wgrałeś

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podczas wyboru autobusu mam napisane: Solaris Urbino 10 III ZF6HP500. W każdym bądź razie możliwe, że coś źle wgrałem. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wiesz co? teraz to się sam zakręciłem. Mam teraz u siebie jeszcze kilka razy zmodyfikowanego SU10 i teraz ma 6HP592, nie pamiętam jaką skrzynię wsadzałem wtedy, gdy robiłem tego moda. Można łatwo sprawdzić, otwierasz plik .bus, jedziesz rolką w dół do listy plików [constfile] i szukasz pliku skrzyni. Jak jest "script\gearbox_constfile_ZF_6HP-500.txt", znaczy, że siedzi faktycznie 6HP500. Ciekawe, że po takim czasie dopiero teraz ktoś to zauważył :25 Not guilty:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Wszystkich.

Moja ocena dźwięków do tego modelu Solarisa 10/10. Żadnych problemów pod czas ładowania autobusu.Na każdej mapie spisuje się świetnie.Właśnie takich dźwięków mi brakowało w tym modelu. Wszystko na 10/10. Ale to jest wyłącznie moja ocena, mi się podobają.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.