Bobik21

Jak zainstalować Windows Seven bez utraty ustawień routera (NetGear)

5 postów w tym temacie

Wie ktoś jak zainstalować Windowsa Seven bez utraty ustawień routera.Router Netgear DGN1000. Pomoże ktoś?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś jak zainstalować Windowsa Seven bez utraty ustawień routera.Router Netgear DGN1000. Pomoże ktoś?

A o jakie konkretnie ustawienia Ci chodzi? Ja mam w aplikacji routera takie coś jak export ustawień do pliku

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Albo inaczej. Czy jak zainstaluję system windows 7 czyszcząc przy tym dyski C,D i E dalej będę miał połaczenie z netem?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Routery mają własną pamięć, którą resetuje się wyłącznie poprzez odpowiednią funkcję w panelu konfiguracyjnym, fizyczny przycisk RESET lub ew kombinację 30/30/30 (hard reset). Jeśli nie wykonasz żadnej z tych czynności, reinstalacja systemu nie wpłynie na obecnie zapisane ustawienia w routerze. Inna sprawa, czy nie będziesz musiał czegoś ustawiać w samym Windowsie, ale wszystkie w miarę nowe urządzenia nie wymagają żadnych takich zabiegów - cała konfiguracja odbywa się przez przeglądarkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za pomoc. Już zainstalowałem i rzeczywiście wszystko działa :P Teraz jeszcze sterowniki i w drogę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta