Miszcz

Volvo B10Ble 6x2

118 postów w tym temacie

Hmm... Na razie dożo tu nie widać. Ale jak mam rozumieć to dopiero wczesny początek. Modelu na oczy nie widziałem także nie bede się wypowiadać czy go przypomnia czy nie, ale trzy osiowy autobus w omsi, zachodzenie przy zakręcie - to jest to! Cóż, życze powodzenia i pozdrawiam, Oktix7x;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łał nie spodziewałem się, że tekstury tak sie fajnie przyjmą :} co do wyświetlacza myślę, że trzeba trochę przednią szybę obniżyć ;) i powinno być ok... Coraz lepiej się prezentuje ;] i te łączenie na dachu żółto czerwone bym jeszcze trochę przesunął do przodu ;)

o zauważyłem jeszcze jeden szczegół ;] B10-tka z kwadratowymi lampami ma taki fajny przedni zderzak jak u ciebie a wrocławska ma ten zderzak zupełnie płaski. Nie wiem czy na tym etapie można wprowadzać zmiany ale wiem, że co nie zrobisz będzie ok ;)

Hmm... Na razie dożo tu nie widać. Ale jak mam rozumieć to dopiero wczesny początek. Modelu na oczy nie widziałem także nie bede się wypowiadać czy go przypomnia czy nie' date=' ale trzy osiowy autobus w omsi, zachodzenie przy zakręcie - to jest to! Cóż, życze powodzenia i pozdrawiam, Oktix7x;)

[/quote']

Ja go widziałem i przypomina jest kilka potrzebnych korekt ale coś mi się wydaje, że będzie lepszy od Lions-a v2 ;]

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrocław <3, świetnie to wygląda, tylko ten wyświetlacz większy żeby był;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po co skoro będzie wtedy nie rzeczywisty ? Taki przód ma tylko przegub.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siro sory, ale musze. Napisałeś sam prośbę do miszcza lecz w trochę w innym stylu więc daj też innym szanse.

o zauważyłem jeszcze jeden szczegół ;] B10-tka z kwadratowymi lampami ma taki fajny przedni zderzak jak u ciebie a wrocławska ma ten zderzak zupełnie płaski. Nie wiem czy na tym etapie można wprowadzać zmiany ale wiem, że co nie zrobisz będzie ok
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tylko, że zacznijmy od tego. iż rozmawiałem z autorem i robi wersje Wrocławska i tą z kwadratowymi lampami.... więc to nie jest prośba a sugestia jeżeli by to pominął. Tak więc to co napisałeś Darku to sugestia do tej Wrocławskiej wersji.

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drake ;) Nie darek.

W porządku robi wersje wrocławską. Ale zderzak z wersji przegubowej, byłby urealnieniem (choć w pewnym stopniu) dla szczecina.

Pozdrawiam

Drake07 :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie i Szczecińska i Wrocławska xD Eh niech najlepiej autor się wypowie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc tak zacznę może od tego, że nie wiem o jakim wyświetlaczu piszecie :), ja tam widzę tylko dziurę nad którą będę pracował aby przypominała wyświetlacz rodem z B10. Następna sprawa, światła - będą wersje ze światłami okrągłymi oraz kwadratowymi, oczywiście wiem, że wiąże się to z innymi zderzakami i może jeszcze paroma szczegółami. Kolejna kwestia jest taką, że również pamiętam o tych graczach ze słabszymi PC dlatego każda wersja będzie w wersji wysokiej czyli wymagającej oraz uboższej czyli pozbawiona wszelkich zbędnych elementów, (Okablowanie, Silnik, Hamulce ... itp.).

Pozdrawiam ! ,,Ten najlepszy'' :D

Ps. Jeśli chodzi o przeguba :31 In love: - Gdyby nie skrypty już dawno by był :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szefie teraz to ja nie rozumiem o co chodzi :25 Not guilty:

1 post twój 4 link nad szybą przednią jest wyświetlacz , nam chodzi to że jest za mały/cienki itp żeby go poszerzyć /powiększyć na taki :

http://phototrans.pl/14,265059,0,Volvo_B10BLE_4.html - mój przykład

http://galeria.pestka.info/data/media/64/P6170162.JPG - przykład Kolegi @sebag23

O to nam chodziło

Reszta według uznania

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest tylko pusta dziura w górnej części przodu autobusu, wyświetlacz może być większy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szefie teraz to ja nie rozumiem o co chodzi :25 Not guilty:

1 post twój 4 link nad szybą przednią jest wyświetlacz ' date=' nam chodzi to że jest za mały/cienki itp żeby go poszerzyć /powiększyć na taki :

http://phototrans.pl/14,265059,0,Volvo_B10BLE_4.html - mój przykład

http://galeria.pestka.info/data/media/64/P6170162.JPG - przykład Kolegi @sebag23

O to nam chodziło

Reszta według uznania

Pozdrawiam

[/quote']

Jaki wyświetlacz :08 Angry:?? To jest dziura w górnej części karoserii i tyle. Wyświetlacz dopiero będzie montowany i gdy go zobaczysz będziesz wypowiadał się na temat WYŚWIETLACZA a nie karoserii :)

Pozdrawiam Miszcz

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I teraz rozwiały się wszystkie niejasności ;] Dziękuje bardzo ;) A co do przeguba:31 In love: będzie skrypt będą potrzebne materiały :25 Not guilty:

PZDR siroccoxp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super sprawa ! :D Zawsze chciałem autobus trzy osiowy do omsi i mam nadzieję, że się doczekam :) Bardzo mi się podoba, że działasz i z tego co widzę, bryła będzie conajmniej zacna :P Powodzenia w pracy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylna oś skręca się razem z przednią' date=' czy oddzielnie?

[/quote']

No jak oddzielnie ? :D Oczywiście, że razem z osią przednią. Kiedy na przedniej Osi mamy kąt 90* to na ośi tylnej jest kąt 25*.

Powoli pracę idą do przodu na chwilę obecną wygląda to tak.

http://img854.imageshack.us/img854/8613/53458385.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.