liriusz

Floating garden - autobusy i tramwaje

7 postów w tym temacie

chciałbym poznać wasze opinie na temat malowania FG - na autobusach i tramwajach

malowanie nie jest najgorsze, choć nie podoba mi się wnętrze, po ostatnich dostawach solarisów do SPAK i SPAD, czuję się we wnetrzu jak w akwarium. Obicia siedzień to jest chyba najjjwiększy plus tego malowania

co mi się nie podoba w malowaniu - zdecydowanie za dużo białego!, mogli by np.: jakąś linie poprowadzić wzdłuż autobusu czy coś...

a teraz wasza kolej - chciałbym poznać wasze opinie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi sie bardzo podoba :) Wnętrza mi się też podobają :D Myślę, że białego jest w sam raz, dobrze, że te kleksy poprawiony w nowych dostawach Solarek ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też nie mam nic do naszego malowania. Ale mogliby się wreszcie zabrać za wszystkie wozy. Żeby wreszcie każdy wóz miał identyczne malowanie, takie jakie mają być według UM. Przykład... SPAD szybko poprawił wszystkie solarki... A SPAK dalej w tyle... Tak samo jest prawie z tramwajami... Mogliby wreszcie zabrać się za Swingi i ich kleksy, wszystkie zamienić na kontury oraz urozmaicić je...:22 Annoyed:

Hm... Co do taboru. Dobija mnie ten przetarg na 22 niskacze szynowe... Po uno, mają być krótsze... A po duo (nie mylić ze Swingiem Duo) siedzenia mają być w układzie 1+1 a nie tak jak są teraz 2+1. Wnerwia mnie to! :?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale nie malują ponieważ to słono kosztuje! Spak ma mało kasy, nie mają na naprawy wszystkie a co dopiero na malowania! A siedzenia w nowych Swingach takie bd bo to dobre rozwiązanie rodem z 105N. Po prostu ludzi więcej wejdzie do tramwaju, tak samo jest w warszawie.

Co do kleksów to one nie będą poprawiane, kontury bd tylko w nowkach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w godzinach szczytu będzie w nowych swingach "kto pierwszy, ten lepszy".

Myślę, że volviaków już nie malują bo to nie ma sensu, razem z dostawami przychodzą nowe autobusy i te najbardziej wysłużone idą w niepamięć, SPAD dobrze robi nie malując.

ale słyszałem, że solary z dąbia 2801-2807 dostaną biletomaty i "FG"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, dobrze slyszales, już wszystkie chyba zostały wyposażone, zostaną pomalowane bo one jeszcze trochę u nas pojezdza, a Volva powoli będą odchodzić do lamusa. SPAK maluje B10MA tylko te w najlepszym stanie technicznym lub przy remoncie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O biletomatach słyszałem i wiem, ale o malowaniu nie. Z tego co wiem na razie nie będą malowane w FG ponieważ ich obecny lakier jest jeszcze w dobrym stanie. Teraz pod ostrzał idą MAN-y NL223.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta