boczek23

Kierowcy z Emil-Bus

8 postów w tym temacie

Witam. Mam małe pytanko. Byłem ostatnio na wakacjach w Międzyzdrojach i często jeździłem autobusami. K.A Świnoujście. Z powrotem wracałem busami Emil-Bus. I tu jest moje pytanie. Czy gdy jechaliście (o ile jechaliście) Emil-Busem natknęliście się na bardzo nie miłych a wręcz chamskich kierowców? A druga sprawa jak wam się jeździ zachodniopomorskimi busami?

logo.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kierowcy są moim zdaniem normalni...Emilbus jest najlepszą firmą przewozową :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Normalni?! Najlepszą?! Jak dla mnie to najgorsza firma przewozowa. Chamskie zachowania, zamykanie drzwi przed nosem, i niezatrzymywanie się na odpowiednich przystankach dyskwalifikuję tę firmę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie każdą firmę przewozową dyskwalifikuje posiadanie mikrobusów, a przynajmniej używanie ich jako podstawy swojej floty. Chociaż nie powiem, czasami kierowcy busów są fajniejsi niż ci z PKSów czy innych przewoźników korzystających głównie z pełnowymiarowych autobusów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję że dobrze zrozumiałem twojego posta. Według ciebie wielkość autobusu świadczy o podejściu człowieka czy polityce firmy? Odważna opinia ... ;) wszystko od ludzi zależy, wszędzie zdażają się odrzutki czy to 18 metrowiec w mieście czy mikrobus na wsi :)

W kwestii dyskwalifikacji to jak wyobrażasz sobie marże uzyskaną z przewozów jeśli linie które obsługuje mają natężenie ok 10 - 15 osób ? Z tego co mi wiadomo silnik 3 litrowy busa spali mniej niż 6 litrowy silnik autobusu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerzę osobiście kiedyś miałem przypadek. Wybierałem się nad morze z kolegą. Staliśmy na przystanku (był dosyć długi) i kierowca zamiast zatrzymać się koło nas dojechał do końca przystanku i gdy podeszliśmy zamknął drzwi i pojechał ..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firma tragedia. Kierowcy zima na nieodśnieżonych jeszcze drogach jeżdżą jak szaleni kamikadze aż strach w oczy zaglada, ponad 120km/h !!! a gdy już nie ma śniegów na drogach np. marzec tego roku (2013) starszy pan kierowca wlecze się 60-70km/h i zajeżdża na terminal Świnoujście 20:45-20:50 co jest stanowczo za późno dla osób pracujących na promach przez co mogą być wyciągnięte wobec nich poważne konsekwencje przez ich przełożonych. Ponad to pani odbierająca telefony emilbus w ogóle jest niezorientowana nawet w rozkładzie jazdy kiedy wracają busy ze Świnoujścia, wprowadza w błąd klientów przez co są później bardzo niemile sytuacje a gdy po takiej sytuacji pojechałem do biura wyjaśnić sprawę nie usłyszałem nawet słowa przepraszam i to nieważne czy to była ta sama pani czy nie, dla Mnie firma, to firma i w jej imieniu osoba załatwiająca ze Mną sprawę tj.23.04.2013r. powinna się odpowiednio ustosunkować. Ogólnie totalny brak szacunku do klienta, który bądź co bądź utrzymuje firmę. Telefon na emilbus po g.21:00 jest już nieodbierany a przecież można zrobić przekierowanie do któregoś z kierowców, ponieważ zdarzają się przypadki takie jak w Moim gdzie czekałem na ul. 3-go Maja na przystanku emilbus na odbiór przesyłki miedzy innymi z ważnymi lekarstwami dla chorego dziecka jadącymi ze Szwecji i przez panią telefonistkę nie otrzymałem przesyłki na czas ponieważ błędnie poinformowała Mnie ona, ze bus przyjeżdża o g.22:15 a po odbiorze przesyłki na drugi dzień w biurze emilbusa dowiaduje się ,ze bus przyjeżdża zawsze o g.21:40. Dodam, ze zgodnie z informacją, którą otrzymałem od pani telefonistki czekałem na przystanku emilbus na ul.3-go Maja od g.22:00 do g.23:45 tego feralnego dnia tj.22.04.2013r. a ponad to kierowca przy odbiorze przesyłki w Świnoujściu otrzymał informacje, że na przesyłce widnieje Mój numer telefonu w razie czego i nawet nie raczył się ze Mną skontaktować jak dojechał o tej 21:40 a Mnie jeszcze nie było oczywiście nie z Mojej winy, bo Ja byłem ale o g.22:00 po tym jak pani telefonistka wprowadziła Mnie w błąd. Wiec proszę szefostwo o przeprowadzenie testów kompetencji lub douczenie osób, przez które takie niemile sytuacje maja miejsce i wyciągnięcie konsekwencji wobec swoich pracowników i jakiś wniosków na przyszłość.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta