piotr88010

Hybrydowe Volvo 7700 na testach w Białymstoku

30 postów w tym temacie

Od jutra (tj. 23.08.2012) zaczynają się testy Hybrydowego Volvo w Białymstoku. Oto wiadomość z Newsletera, którą dostałem na maila:

Informujemy, że od dnia 23 sierpnia br. (godziny popołudniowe) przez następnych kilkanaście dni na liniach komunikacji miejskiej testowany będzie klimatyzowany hybrydowy autobus Volvo 7700.

Autobus w pierwszej kolejności (do 30 sierpnia włącznie) testowany będzie na linii nr 1 obsługiwanej przez Komunalny Zakład Komunikacyjny.

W pojeździe przy każdych drzwiach zainstalowany został kasownik biletu elektronicznego. Dodatkowo w okolicach środkowego pomostu w autobusie umiejscowiono jeden kasownik na bilet papierowy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z okazji i przejechania się tą ekologiczną formą transportu publicznego. Z technologią Hybrydową - Bliżej Celu ! :)

Dalszy harmonogram testów podamy w późniejszym terminie.

Jak widać, szwedzki hybrydowiec będzie dość długo śmigać po naszych ulicach. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo do kupna to jak na razie nam daleeeeeko :P

Link do newsa z fotkami: http://komunikacja.bialystok.pl/?page=article&article_id=351&article_category=1&category=news

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj je widziałem na pętli w Grabówce miodzio :31 In love:

Ktoś je jeszcze widział ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

On był wszędzie, gdzie dusza zapragnie :) W końcu to testowy... link na phototrans: http://phototrans.pl/15,293408,0.html

A tu moje fotki:

DSC01661.jpg

Ścigałem go rowerem, dlatego troszkę niewyraźne ;)

DSC01662.jpg

A tutaj dogoniłem go na przystanku Branickiego/Miłosza bo miał mały problem ze środkowymi drzwiami (przez 10 minut stał i próbował je zamknąć, w końcu się facet zdenerwował i zadzwonił z prywatnego telefonu na dyspozytornię, bo w autobusie "zapomnieli" zamontować CB radio....). Następną zajezdnią testującą Volvo będzie KPKM.

PS. Chciałbym go zobaczyć w OMSI :31 In love:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Warszawie, też był na testach, ale niestety nie było danie mi się nim przejechać :( Wizualnie, prezentuje się wg. mnie bardzo ładnie, zwłaszcza przód ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wizualnie jest cudo, lecz technicznie przez inne miasta jest (bardzo duże) troszkę zdewastowany :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tego jeszcze nie wiem, prawdopodobnie będzie jeździć na 2 ale to jeszcze nie pewna informacja...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co wam jakieś kapitalistyczne Volvo? Przecież macie Zemstę Łukaszenki!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lepszy szwedzki, klimatyzowany szajs niż białoruski, nieklimatyzowany szajs :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy to volvo jeszcze jeździ (jak tak to na jakiej linii) czy już przestało ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Będzie jeszcze jeździć po Naszym mieście. Jutro koniec testów w KZK a następnie jedzie do KPKM niewiem na jakie linie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jutro koniec testów w kzk. Przechodzi do kpkm ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwna sprawa, bo widziałem dzisiaj o 17 Volvo dalej na linii nr 1 !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co jak było ? Ja jeździłem nim w pierwszy dzień testów no i fajnie było. Mogłoby takich kilka u Nas jeździć :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj ja się nim śmignąłem. Przez 10 dni będzie śmigać na 2 :31 In love: którą codziennie jeżdżę :D

Jedne mankament, telefon mi się rozładował :08 Angry: , i nici z fotek. Może go jeszcze złapię i pocykam wnętrze. Inne informacje zdobędę później ;)

EDIT: Ha ha, ale sytuacja, widziałem go godzinę temu, tablice już mu nie działały :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Śmiga na 2 no i fatycznie patrze a tu wyświetlacze nie działają. Myśle co jest ! A z przodu i z tył€ Wielka Cyfra 2 na szybie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątpię, że to volvo z powodzeniem zda testy :P

Drzwi się blokują, wyświetlacze nie działają :facepalm:

Co jeszcze ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątpię' date=' że to volvo z powodzeniem zda testy :P

Drzwi się blokują, wyświetlacze nie działają :facepalm:

Co jeszcze ??

[/quote']

Jak odkryję jeszcze jakieś jego wady to dam znać. Na razie żadnej usterki od 3 czy 4 dni nie ma, ale to jeszcze nie koniec testów :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Dzisiaj widziałem Volvo na lini 28! Ktoś wie, czy będzie jeżdzić jeszcze na 2?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawdopodobnie zwracają za tydzień te Volvo. Jakby było takie w Białymstoku na stałe, to by fajnie było. Nie wydawali by kasę na jakieś głupie naklejki na solarisy z informacją o dniu bez samochodu, tylko na naprawę Volvo ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, dokładnie po co te naklejki reklamujące ? Po co ? Volviak wyjeżdża od Nas we wtorek a szkoda bo mógłby taki jeździć przegubowy :D na 5 'tce xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

E, taki by starczył, ciekawe jakie miasto go dostanie ;) pewnie warszawa oni to mają ogromny tabor a jeszcze im mało...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta