kacper448

Rzeszów w OMSI

Czy to jest dobry pomysł czy znów pestka śliwki?   21 głosów

1. 1. Czy to jest dobry pomysł czy znów pestka śliwki?

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

57 postów w tym temacie

Temat stworzyłem by porozmawiać,podyskutować o naszym mieście w OMSI Czy chcielibyśmy taką mapę czy warto byłoby ją stworzyć i jakie w niej linie? ogólnie nie ukrywam bo na naszym forum nie ma dużo ,,Rzeszowianów'' chciałbym razem stworzyć mapę do OMSI ale ja dopiero wącham ziemie edytora :D jeśli ktoś jest chętny niech napisze w temacie a tak to temat o dyskusji możecie pisać może ja bym coś mógł zrobić a może ja coś jeśli zbierzemy chętnych i rozdzielimy co kto ma robić to postaramy się o mapę.

W Ankiecie - tak oznacza że to dobry pomysł

Nie - że nie jest to dobry pomysł

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak bo Rzeszów jest warty uwagi może rozkłady nie powalają no i trasy są poplątane ale dodaje to uroku jazdy.

Nie bo po primo znając życie chętnych będzie mało po drugo na obecną chwilę żaden z autobusów do OMSI nie był widziany w MPK Rzeszów ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak bo Rzeszów jest warty uwagi może rozkłady nie powalają no i trasy są poplątane ale dodaje to uroku jazdy.

Nie bo po primo znając życie chętnych będzie mało po drugo na obecną chwilę żaden z autobusów do OMSI nie był widziany w MPK Rzeszów ;)

No jeśli chodzi o ekipę to problem będzie spory a autobusy jeżdżące po Rzeszowie możęmy zastąpić innymi albo podobnymi na przykład Solariskiem Urbinką 10 III albo Jelczem L11 :szczerbol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NL202 przecież jeździ w Kudliku :D

215UL ma wyjść - dość dużo jeździ ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem w stanie pomóc, znam się na modelowaniu mógł bym modelować obiekty typu pomnik, zapora, urząd wojewódzki, kładka ferenca, itd..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja uważam, że pomysł, choć zawsze dobry, to niemożliwy do wykonania. Czemu? Jestem w 1000% pewien, że nawet ćwierć Rzeszowa nie uda się zrobić w miarę przyzwoicie, a to dlatego, że już nie raz podejmowałem się tego w różnych symulatorach i zawsze kończyło się na tym, na czym się kończyło.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taką najważniejszą rzeczą by było najpierw stworzenie linii 0 a następnie odgałęzenia. I może coś by wyszło ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kładka imienia Tadka jest moim zdaniem trudna do wymodelowania :) ale jak chceta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie lepiej by było coś podmiejskiego najpierw? Mniej modelowania :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale jak ktoś mówił o autobusach chyba był to Krzysiek albo kto inny może najpierw lepiej było by zrobić autosana stokrotkę z reklamą jubileuszową MPK Rzeszów 1948-2008 a później mapę :D ale z teksturami nie mamy problemu mamy MPK Rzeszów od sekenuwa i Rzeszów miasto innowacji od NickTM.

Tak czy inaczej Autosan stokrotka to piękny wóz :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ja wiem czy Stokrotkę jest jedna o wiele lepiej zrobić Jelcze PR110 lub Mercedesy Citaro lub Autosany M10LF bo to są/będą symbole komunikacji u nas

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, a co myślicie na temat zrobienia linii np kudlika, jest dużo prostych dróg, nl 202 mamy, vario również ;) Repaintów zrobić nie potrafię, ale mogę załatwić zdjęcia ponieważ u mnie na tzw 'wiosce' stoją właśnie NL 202 Kudlika ;) I do tego linię 123 można wykonać, autobus jest a trasa jest bardzo zbliżona ;) Osobiście to tylko propozycją, chciałbym pomóc ale niestety kompletnie nic nie potrafię zrobić w edytorze :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to już pikuś, linia 33P i 3P pokrywają się do pewnego miejsca, w Boguchwale jest rozjazd. Linia 123 pokrywa się jeszcze lepiej, a nie wspomnę jak teraz linie 203 i 233 się pokrywają z kudlikami, trasa praktycznie taka sama :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakby ktoś zrobił 203/233 to 223 by było praktycznie gotowe :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wiecie co xD jestem z Rzeszowa xD i proponuje kto ogarnia tworzenie autobusow xD moze by zrobil ktos autosana xD naszego xD jelcza xD 110 xD i przegubowego :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Człowieku to po pierwsze to ogarnij emotki... Po drugie skoro jest temat podkarpacie to raczej zrzesza fanów z tego regionu, prawda? A po trzecie, autobusy do zrobienia jakiejś linii, nie koniecznie MPK mamy więc jeśliby w ogóle doszło do skutku zrobić tą mapę, to trzeba wpierw zrobić samą mapkę, rozkłady jazdy itp a dopiero potem autobusy bo to chyba najważniejsze. Jak pogoda się poprawi to podejdę na 'zajezdnie' kudlika i porobię jakieś zdjęcia to może złoże zamówienie na jakiś repaint, przynajmniej trzeba stworzyć jakieś pozory, że coś się dzieje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówisz o repaintach...a co ono Ci da. Malunek wozu to akurat ostatnia rzecz którą można zrobić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, ale to jedyne co jestem w stanie zrobić, ponieważ nie potrafię robić mapek a o pojazdach nie wspomnę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracając do tematu mapy

Tworzenie autobusów nie koniecznie musi być pierwsze bo od mapy wszystko się zaczyna.

Jak powiedział B-Side Tworzenie autobusów jest trudne i się z tym zgadzam.

A z Edytorem jest łatwiej ale mój jest ślepy i połamany więc u mnie zbyt dużo nie zrobimy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta