tajemnica000000

Co sądzicie o MZK Stargard

Co sądzicie o prowadzeniu autobusów w MZK Stargard   2 głosy

1. 1. Co sądzicie o prowadzeniu autobusów w MZK Stargard

• Jestem zadowolony z przejazdu autobusem MZK Stargard.
    • Nie jestem zadowolony z przejazdu autobusem MZK Stargard, kierowcy są niemili i wolę jak najmniej jeździć autobusami MZK Stargard.
    • Wolę nie wsiadać do autobusu MZK Stargard.
    • Boję się jechać autobusem MZK Stargard

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

24 postów w tym temacie

Zrobiłem ten temat żeby każdy mógł coś powiedzieć o MZK Stargard.Ponadto założyem ankietę na temat naszego przewoźnika.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie nasz przewoźnik jest dobry. Kierowcy życzliwi . Jedynym minusem jest dla mnie nieużywanie przez kierowców klimatyzacji. Jak Lionsy weszły do urzycia to kierowcy potrafili swoją klimatyzacją schłodzić cały autobus. Teraz tego nie potrafią :(. Ja rozumiem, że koszty ale fajnie jest się przejechać klimatyzowanym autobusem.

-----------------

PS: Co sądzicie o "nowym" nabytku naszego przewoźnika ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubie jeździć naszymi autobusami. Zawsze sprawne i czyste (pomijając przegubowce jeżdżące na 8). Kierowcy niektórzy trochę nerwowi :), ale sprawnie śmigają. Szczególnie ten co jeździ na NL202 taki z bródką, co ma Vento stuningowane. Zawsze dynamicznie, sprawnie. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To wy nawet wiecie o ich życiu prywatnym? Jakim samochodem jeżdżą, itp.? O.o

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No przecież jestem miłośnikiem komunikacji miejskiej to i znam kierowców osobiście.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie , że MZK Stargard posiada nowe autobusy lecz z nich nie korzysta . Wydało mi się dziwne lecz pytanie zostało.

Proszę o odpowiedź.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak mogą być za nowe? Może nie są doposażone odpowiednio by bezpiecznie wyjechać w trasy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie no ok. Ale dziwi mnie samo to iż posiadają nowe pojazdy a korzystają z gratów. Dzisiaj widziałem starą 280 ciągnący jelcza 120M 827 Chodziło mi o to czy ktoś mógł by potwierdzić posiadanie takich pojazdów .

Ps : dlaczego nawet w tabor nie są wpisane.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od nas (Szczecin) nic nie zostało sprzedane, ostatnie sprzedaże to były Volva B10MA i B10L ale one odeszły na emeryturę do Bobrownik..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyne co pewnie od nas kupicie w przyszłości to bd NLxx2. I zapewne to bd ex-berlińczyki :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję bardzo. Są 4 < a jak dobrze pamiętam było ich 5 lub 6 >. Większego "g" nie widziałem. Nie lepiej kupić 1 nowy niż 2 stare.

Klekocze to, pali się . Jako nowe całkiem, całkiem ale jako używane dziękuję bardzo :D

Dlaczego u nas nie ma Solarisów ja się pytam :D

PS: Szkoda .że nic nowego ostatnio w Stargardzie nie ma. Co sądzicie o reklamie na nl 202 Stargardu??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U nas były takie historie ale z NG... NL się nie palą.. U nas to przesada z Solarisami... Ciągle się coś psuje, ciągle cię wali... Ale jeśli są potrzeby na ilość to idą używki.. U nas te ex-bvg to psują się często.. Te Volva B10L to makabra.. U nas Solarisów mamy chyba w okolicy 146 sztuk xD Solarisy są dobrze zrobione tylko dla zagranicznych odbiorców. W Polsce to na odwal się. A pojazdy BVG to dobre są wewnątrz i na zewnątrz. Technicznie to jest makabra.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiecie co się stało z #813 ?? Dzisiaj jechałem nią do Stargardu <10:34> i się rozkraczył przy wiadukcie na Broniewskiego . Siadły 2 tylne lewe opony.

Ps: Jak jest potrzebna policja to jej nie ma a jak jest nie potrzebna to 3 radiowozy skontrolują 1 zepsuty autobus.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jechałem dziś rano autobusem #827 na linii 2 ok godz. 7.30. Siedziałem tuż za pierwszymi drzwiami a z dachu co ok 2-5 min. kapała mi woda wprost na buta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiecie co stało się z Lion"em? Jechałem nim w czwartek i zamiast szyby (przy przegubie) miał ekran z plastiku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę trudno się domyślić, że jacyś wandale wybili szybę. Może nie mają/nie stać waszego MZK na kupno nowej szyby, oraz nie wiem czy mogą sobie pozwolić na zatrzymanie pojazdu na zajezdni więc wstawili "plastik" i może jeździć dalej ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic z tych rzeczy, jeden z kierowców zaliczył drift i zatrzymał się na latarni jeżeli dobrze pamiętam ;)

i ten Lion's City z pleksi to był #811 :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję bardzo. Są 4 < a jak dobrze pamiętam było ich 5 lub 6 >. Większego "g" nie widziałem. Nie lepiej kupić 1 nowy niż 2 stare.

Klekocze to' date=' pali się . Jako nowe całkiem, całkiem ale jako używane dziękuję bardzo :D

Dlaczego u nas nie ma Solarisów ja się pytam :D

PS: Szkoda .że nic nowego ostatnio w Stargardzie nie ma. Co sądzicie o reklamie na nl 202 Stargardu??

[/quote']

Co Ty chcesz od Manów?

NL222 sprawują się u nas dobrze, a NG kupiliśmy już mega zużyte, wiec nie ma co płakać teraz. :)

A artykuł o autobusie nr. 18 nie wiem jaki ma sens. :) Linia ta kursuje na cmentarz, wsiadają starsze osoby... to pierwszy powód opóźnienia, drugi to taki, że autobus jedzie najbardziej zatłoczonymi ulicami.

Fakt faktem, że MZK powinno zrobić korektę rozkładu, ale spóźnienie 2-3 minuty to pestka. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic z tych rzeczy' date=' jeden z kierowców zaliczył drift i zatrzymał się na latarni jeżeli dobrze pamiętam ;)

i ten Lion's City z pleksi to był #811 :P

[/quote']

Widziałem na pętli "Zakład Karny" wytłuczoną szybę z lion'sa. Brakowało też słupka przystankowego. Szczątki szyby leżą na trawie przy choniczku. Szkło może pochodzić z wypadku MAN'a. Wieczorem załączę zdjęcia które udało mi się zrobić 27.12.2012.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. Widziałem ostatnio go już naprawionego :D. Ale dziękuję za zainteresowanie i kontynowanie tematu:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam sprawę :

chciał bym zrobić bilety Mzk Stargard do OMSI lecz obecnie nie jestem w mieście i przy sobie mam tylko bilety :

-ulgowy strefa a

-szkolny

Czy mógł by ktoś skserować bilety:

-normalny strefa a

-ulgowy strefa a-b

-normalny strefa a-b

Po za tym znalazłem gdzieś info że na dachu #808 ma swój nr taborowy. To prawda ??

A 808 z tego, co słyszałem dostał w spadku wyświetlacz wewnętrzny z 835 i, co lepsza, na dachu ma wymalowany swój numer taborowy! Normalnie Hamerykia! :P
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta