kazik2000

[usunięty] Prośby o wykonanie dodatku (moda, tekstury itp.)

Czy wątek w takiej postaci ma sens?   1 głos

1. 1. Czy wątek w takiej postaci ma sens?

• Tak, należy zostawić bez zmian
    • Tak ale należy go zmodyfikować (podaj jak)
    • Nie ale mam inny pomysł na taką aktywizację (podaj jaki)
    • Nie, pomysł nietrafiony i się nie sprawdzi

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

131 postów w tym temacie

Ty się nas pytasz czy możesz? Bo nie wiem czy Cię wrzucać do pierwszego postu.

będę robić textury mercedesa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszła aktualizacja. Linki będą aktualizowane do projektów ukończonych (już w wersji ostatecznej, gdy proszący zaakceptował).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja piszę już drugi raz , ale bym chciał też tekstury dla Merca do Glendale Town

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodaj zapytanie w takiej formie jak jest w pierwszym poście tego wątku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko jest w pierwszym poście. Są wakacje, ale czytania ze zrozumieniem chyba się nie zapomina?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli ktoś jest na tyle mądry i uczynny ( oraz potrafi) by mógł ktoś zrobić tablice takie jakie są w vBusie ??

:23 Please:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podejmę się stworzenia tekstury do Mana,Karosy lub Mercedesa :P chętni pisać na pw lub e-mail

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, czy istniała by możliwość zrobienia tekstury do mercedesa O405 w barwach PKA GDYNIA oraz ewentualne poprawienie tekstur wnętrza pojazdu.

wnętrze: http://www.phototrans.eu/14,335399,0,Jelcz_M122MB_O405N2_5005.html

http://www.phototrans.eu/14,335401,0,Jelcz_M122MB_O405N2_5005.html

zewnątrz http://www.phototrans.eu/14,303895,0,Jelcz_M122MB_O405N2_5005.html

oraz miejsce kierowcy http://www.phototrans.eu/14,3554,0,Jelcz_M122MB_O405N2_5011.html

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twój post nie spełniał kryteriów tego tematu (patrz pierwszy post) więc został przeniesiony do Archiwum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,czy istniała by możliwość zrobienia tekstury na Mana D92 20100417m(295)RedDiamond,Redditch1280

20100417m(304)WX58FRZ-RedDiamond1280 20100417m(202)S759RNE-rt141-RedDiamond,BromsgroveA1280

Mam też dużo fotek np: (Logo, boki autobusu przód tył) które mogę podesłać na PW lub maila

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale to jest Twój dodatek? Jesteś jego autorem czy co to jest?

Tak sam zmieniłem dźwięki. Pierwszy strażacki nagrał mi kolega. A drugi policyjny znalazłem w internecie. I podmieniłem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to bym prosił jeśli by się ktoś podjął o ładne malowanie Karosy w stylu Veolia Transport. Tak sobie pomyślałem że na mapce Bad Kinzau 2.0, jako że są tam 2 trasy typowo PKS-owe fajnie by się to prezentowało. Druga rzecz, że mam już dość kiepskiej tekstury Karosy...nawet tej drugiej poprawionej.. ;//

PS: Widzę, że malowania autobusów różnią się od regionów w jakich jeżdżą. Ja bym prosił o malowanie typu Veolia Transport Bieszczady..xD

Prawy BOK

Lewy BOK

Zdjęcie TYŁ

Logo

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to bym prosił jeśli by się ktoś podjął o ładne malowanie Karosy w stylu Veolia Transport. Tak sobie pomyślałem że na mapce Bad Kinzau 2.0' date=' jako że są tam 2 trasy typowo PKS-owe fajnie by się to prezentowało. Druga rzecz, że mam już dość kiepskiej tekstury Karosy...nawet tej drugiej poprawionej.. ;//

PS: Widzę, że malowania autobusów różnią się od regionów w jakich jeżdżą. Ja bym prosił o malowanie typu Veolia Transport Bieszczady..xD

Prawy BOK

Lewy BOK

Zdjęcie TYŁ

Logo

podejmę się tej tekstury.będzie gotowa jutro

Witam' date='czy istniała by możliwość zrobienia tekstury na Mana D92 20100417m(295)RedDiamond,Redditch1280

20100417m(304)WX58FRZ-RedDiamond1280 20100417m(202)S759RNE-rt141-RedDiamond,BromsgroveA1280

Mam też dużo fotek np: (Logo, boki autobusu przód tył) które mogę podesłać na PW lub maila

[/quote']

podeślij mi na pw te zdjęcia.@Kazik2000 mam pytanie.moźna się dopisać na listę twórców jako twórca tekstur?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@achronom9618: zostałeś dopisany jako Twórca, oraz jako ten, który się podjął dwóch prac. Gdy je skończysz załóż odpowiedni wątek w downloadzie i podlinkuj mi go.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.