fifos

Symulator tramwaju

27 postów w tym temacie

Nie wiem jak wy, ale według mnie fajnie by było gdyby mr-software wydałoby symulator tramwaju, co o tym sądzicie???:P

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, lepszy jest symulator autobusu :D

Niech mr-software lepiej modyfikuję OMSI :D

Takie jest moje zdanie ;)

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po co M&R mają się tym zajmować? Wystarczy że parę kumatych osób znających OMSI zajmie się skryptami. Model tramwaju to nie problem, szyny, odpowiedni spline również. Pozostaje mechanika jazdy, cała fizyka poruszania się tramwaju.

PS Swoją drogą chętnie zobaczyłbym w OMSI produkt Protramu :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedyna znana mi gra w której można prowadzić tramwaj to Bus & Cable Car Simulator. Dochodzą również trolejbusy. Lecz fizyka gry jest okropna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda dodatek do Railwork's, ale robi wrażenie:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest Fajny symulator tramwaj Tram Simulator: Dusseldorf  :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Trainz z modami oczywiście też można pojeździć tramwajem, nawet swojskie protramy i konstale są :). Tym niemniej nie obraziłbym się za solidny tram simulator.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak wy' date=' ale według mnie fajnie by było gdyby mr-software wydałoby symulator tramwaju, co o tym sądzicie???:P

[/quote']

Nie wiem czy wiesz, ale M&R Software zostało rozwiązane 1 października 2014 roku ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do Omsi - to wystarczyłyby mi tramwaje AI na mapkach z torami (najlepiej standardowo), co do Bus & Cable Car Simulator, to mam i choć nie zachwyca, bo kokpit jest taki przeciętny statyk, ale jak kto głodny szyn, to w ostateczności czymś sobie pomknie. Ten amerykański jest fajniejszy i ma lepszy gong, niż włoski, chociaż cichszy. Aczkolwiek taki odpowiednik Omsi jeśli idzie o tramwaje (ale realizm kokpitów, fizyka jazdy, rozjazdy i rozkłady jazdy, itp. musiały by być na poziomie Omsi, by naprawdę cieszyć) pewnie byłby fajny, może kiedyś ktoś zrobi ... No i musiałoby mieć inną nazwę, np. Tram Simulator, lub SBSi (StrassenBahnSimulator). Ale tramwaje mają chyba mniej fanów i symulatorów jak na lekarstwo. Nawet w TS 2009 i 2012 to te tramwaje trochę jakby drętwe...Z kolei ( :D ) Ten symulatorek z Konstalami - ATS, czy jakoś tak to chyba nie jest już rozwijany (albo jestem w temacie do tyłu), a szkoda, bo było co udoskonalać. Nawet miałem go przez 2 tyg :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracając do Advanced Tram Simulator-a (ATS). Moim zdaniem to nie jest żaden SYMULATOR, lecz zwykła gierka - porażka. Istnieje Symulator Tramwaju wydany w serii Świat Symulatorów przez firmę Little Red Studios Ltd.

W sumie to jestem przeciwko wydawaniu kolejnego symulatora tramwaju.

Pozdro  ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, nie wiedziałem, przybliż troszku temacik :P Można to gdzieś dostać ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Przemcio78 proszę http://www.3kropki.pl/p/symulator-tramwaju-pc.html

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest to lub będzie szerzej dostępne, np. w MediaMarkt, Komputronik, lub chociaż Pilots.pl ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te wszelkie "symulatory" czasami są na wyprzedaży. Ale szczerze- nie warto. Lepiej kupić MSTS, lub nie dawno wydany Train Simulator 2015 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest to lub będzie szerzej dostępne, np. w MediaMarkt, Komputronik, lub chociaż Pilots.pl 42%20rsrrs.png

@Przemcio78 nic mi nie wiadomo o tym, żeby ten symulator był szeroko dostępny lecz mogę się mylić ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te wszelkie "symulatory" czasami są na wyprzedaży. Ale szczerze- nie warto. Lepiej kupić MSTS' date=' lub nie dawno wydany Train Simulator 2015 :)

[/quote']

Właśnie o MSTS pytałem, a co do TS 2015 - myślisz o Trainz New Era ??  8D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy coś z ich hostem, czy musisz poprawić nazwę linku, bo nie wskakuje mi xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Przemcio78 proszę http://www.3kropki.pl/p/symulator-tramwaju-pc.html

Miałem okazję zapoznać się z ta produkcją - totalna porażka, a nazywanie tego symulatorem jest obrazą dla OMSI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla OMSi ? Chyba raczej dla wszystkich szanujących się symulatorów. Przy tamtym symulatorze GTS to majstersztyk

@Przemcio78

Mi ta strona wczytuje się 30 sek. Trochę cierpliwości :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodziło mi o link od miko001 nt. Steampowered, ten powyższy od razu zadziałał dobrze już w poprzednim poście. Zastanowię się i znajdę jakieś gameplaye, że by zobaczyć jaki jest no i mam też na myśli MSTS. Może jakiś Subway, albo coś w tym guście. Jak się ma Omsi, to wszystko do niego przymierzamy... :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodziło mi o link od miko001 nt. Steampowered (...)

Właśnie o tym linku mówiłem. On strasznie długo się wczytuje

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak obejrzałem, to mam mieszane uczucia, bo o tramwaju to akurat tam niczego nie widziałem. Może już Subway simulator, ale pod ziemią tylko, to szybciej się znudzi. Jak już mówiłem - kto zasmakował Omsi to potem wszystko do niego porównuje i niewiele symulatorów to porównanie wytrzymuje, albo dużo kasy trzeba mieć i to nie tylko na sam symulator, ale głównie na super kompa. Ja mam też CBS Munich i Cable Car & Bus San Francisco. I myślałem też o tramwaju, ale pewnie będę musiał obniżyć wymagania i pogodzić się z powyższymi faktami. Inna rzecz, że np Microsoft Flight FSX mam (mam z nim ostatnio problem, ale o nim napisałem w innym dziale) i on jest super i ma cud grafikę i miałem go jeszcze na lapku i małe zwiechy zdarzały się raz na pół roku, maks. na kwartał. A na W7 to żadnych. Więc dobry symulator tramwaju (i nie tylko) nie musi wymagać kompa z NASA. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta