skawa92krzycho

Pomocnik pilnie poszukiwany...

181 postów w tym temacie

Kolejny przyklejony temat, który ma ułatwić Wam nieco życie. Na razie to test - zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce.

W różnych zakątkach Forum znajdują się wątki na temat poszukiwań współpracownika do nowego projektu lub wiadomości od zdesperowanych Twórców, którzy pomimo porad na Forum nie potrafią sobie z czymś poradzić i szukają szybkiej pomocy. Ten wątek ma być w zamierzeniu centrum tego typu spraw.

Szukasz współtwórcy lub szybkiej pomocy przy projekcie? Wystarczy wpisać się tutaj i podać kolejno:

• Rodzaj dodatku, który tworzysz (model, mapa itd.);
  • Nazwę dodatku;
  • Rodzaj pomocy - współtworzenie całego projektu/szybka pomoc przy danym aspekcie dodatku (jeśli wybrałeś szybką pomoc opisz także, na czym polega problem);
  • Preferowany sposób kontaktu (PW na Forum, e-mail, GG, Skype i inne);

Jeśli informacje kontaktowe nie widnieją w Twoim profilu - koniecznie zamieść je w poście, ale z rozwagą. Najbezpieczniejszą metodą kontaktu jest system PW.

W temacie nie odpowiadamy na umieszczone prośby. Odpowiedzi kierować należy bezpośrednio do Autora postu przez preferowany sposób kontaktu. Wszelkie posty niezgodne z wytycznymi będą automatycznie przenoszone do Archiwum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

1. Dobry pomysł z takim postem :)

2. Szukam osoby do pomocy w mapce - projekcie Świnoujście. Moje GG- 41063997 a EM - gtamaniacddgroup@gmail.com . Najlepiej pisać na PW.

PZDR dawidd009

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Potrzebuje osób do modelowania budynków i nie tylko, do Mączna.

GG: 40023228

E-Mail: Profil

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć.

Do projektu mapy Jeleniej Góry potrzebuję kogoś kto potrafi robić obiekty do OMSI. Sam modelować nie umiem, ale mimo to radzę sobie na tyle, że mapa jest realistyczna :) Jednak teraz nie mam za dużo czasu na tworzenie mapy, a taka pomocna dłoń bardzo przyspieszyłaby postęp prac. Oczywiście wszystkie fototekstury dostarczam i nikogo z niczym nie poganiam ;) Kontakt na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

*Mapa

*projekt Starogard Gdański

*potrzebuję pomocy w ''potaborowaniu'' rozkładu (mam gotowy rozkład, ale z taborami trochę gorzej, mam nadzieje, że inni mają ode mnie inne podejście do tego, bo jak zaczne to nie skończe ;) )

*Prosiłbym o kontakt na PW na forum.

(sory jak dziś lub jutro napiszesz, to ja mogę odpisać dopiero w tygodniu)

DZIĘKI Z GÓRY JAK ODPISZESZ !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam !

Powiem szczerze nigdy w życiu nie myślałem że będę musiał tutaj prosić kogoś o pomoc :(. No ale do rzeczy, konkretnie chodzi o stworzenie zawieszania dla Mercedesa (psychikę pojazdu). Ja osobiście już straciłem wiele nerwów na tą pierdołę i powiem szczerze że po prostu nie potrafię tego zrobić. Może znajdzie się ktoś kto się mniej więcej na tym zna i ma 15 min. :) Jest to jedyna rzecz jaka pozostała w samochodzie przed jego wydaniem.

Pozdrawiam i proszę o kontakt PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Wiem, że znów się wpisuje, ale teraz potrzebuje osoby, która oteksturowałaby, wyskalowała (i przystosowała do umieszczenia w OMSI) modele budynków. Proszę o kontakt na PW;)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tworzę mapę Olsztyna i potrzebowałbym olsztyńskie wiaty. Czy byłby ktoś chętny być współautorem mapki i stworzyć wspomniane obiekty?

Link ze zdjęciami wiat: http://kmo.borol.net/node/4

Chętnych proszę o wiadomość na PW

EDIT:

Potrzebowałbym również ogrodzenia typu "Siatka" w kolorze niebieskim na białej podbudówce ;) niezbędna do stworzenia zajezdni :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby która wykonała by "Galerię Bałtycką" oraz "Carrefour". Jeśli ktoś byłby chętny to piszcie na PW. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie. Potrzebuję osoby, która wykona kilka obiektów do mojej mapki. Mają to być obiekty przestrzeni, jak i tunele, obiekty inżynierskie, itp. Chętnych proszę o kontakt na PW. Tam więcej informacji. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Potrzebuję pomocnika do wykonania mapy . Chętnych proszę o pisanie na PW. Za pomoc serdeczne dzięki! Czekam! ;)

Nr. Mojego GG to 45411588.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

potrzebuję osoby, która pomoże wykonać mi plik nowej czcionki, chętnych, którzy to potrafią (albo chociaż ogarniają pliki .oft) proszę o kontakt na PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję osoby, która się bardzo dobrze zna na robieniu dróg i skrzyżowań i przerobi ulice oraz skrzyżowania na szersze/większe na mapie Kozłowa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuje osoby która zna się na edytorze kontakt PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pilnie poszukuję pomocnika, który umie tworzyć lub konwertować objekty. Pomocnik potrzebny do projektu Świnoujście.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Potrzebuję pomocnika który wykona kilka obiektów do mapki kobylice. Chętnych proszę o kontakt na PW oraz GG.

GG: 42828890

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuje pomocnika/ów do mojego drugiej mapki- Szczecin linia 75.

Poszukuje osób:

- które umieją konwertować obiekty z google earth

- mieszkają w Szczecinie lub znają bardzo dobrze Szczecin (w szczególności linie 75)

- umieją robić rozkłady (tym prawdopodobnie ja się zajmę)

- itp...

- które nagrają zapowiedzi przystankowe (ja bym to zrobił, ale od 3 miesięcy nie mieszkam w Szczecinie)

- które będą odpowiedzialne za otoczenie :)

Jeśli jest ktoś chętny do tego projektu zapraszam na PW lub na GG: 10923407

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuje osoby, która zna się na tworzeniu skrzyżowaniach na kostkach AI, ponieważ ja ile razy się za to wziąłem tyle razy walkę przegrałem. Tworzę linię 34 z Nowego Sącza. Kontakt GG: 11980559 lub PW :)

Z góry wielkie dzięki i liczę na pomoc :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję osoby. która stworzy skrzyżowanie ulic Kaczej i Giżyckiej, oraz Zajezdnię Kaczą. Teraz buduję mapę Poznania. Kontakt na PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję do pomocy osoby, która potrafi oskryptować autobus który tworzę .

Chętni proszę aby zgłaszali się do mnie na PW, gdzie udzielę więcej szczegółów :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam o,O

Mapa KZK GOP Sosnowiec-Katowice

pomoc przy rondzie w Katowicach.

Pw.

xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby do pomocy.

Projekt: mapa Kolna.

Rodzaj pomocy: konwertowanie obiektów z Google SketchUp.

Kontakt: najlepiej PW, może być GG (44138309), ale rzadko używam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłby ktoś wytłumaczyć jak zrobić rondo?

oficjalnie nad mapką KZK GOP-u Sosnowiec-Katowice nie pracuję ale nieoficjalnie coś tworzę :D

dziękuję z góry!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej...

potrzebne mi są osoby, lub tylko Osoba, która mi pomorze zrobić skrzyżowanie.

Prosze na PW lub e-maila> o.l.k.polska@gmail.com

dziękuję z góry :D

[mod]Wiem, że niemiecka klawiatura etc., ale te zamiany z i y po prostu... wiesz, boli to nas ;) Pozwoliłem sobie też poprawić pozostałe większe błędy :)

I know that you use the German keyboard and all, but those z and y swaps... y'know, they just hurt us ;) I also took the liberty of correnting all other major errors :)

8.01.13. Piotrek.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta