skawa92krzycho

Pomocnik pilnie poszukiwany...

180 postów w tym temacie

Hejka. Szukam pomocnika do zrobienia kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu spline'ów i paru obiektów. Chętni piszcie na PW. ;) Dzięki za pomoc!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuje osoby ,która usunełaby wszystkie niewidzialne ściany na mapie Projekt PKS by omsolaris12. Wszystkich zainteresowanych proszę o pisanie na PW. Sprawa jest pilna ponieważ sam sobie nie dam rady i niewiele umiem jeśli chodzi o usuwanie błędów.

_________________________________________________________________________________________________

Pomoc jest potrzebna aby dalej rozwijać Projekt PKS by omsolaris12.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie , poszukuję osoby która wymodelowała by mi z kilka skrzyżowań do mapy MPK Kraków , chętnych zapraszam na PW

PILNE

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby, która świetnie zna się na plikach HOF. Plik ten odmawia posłuszeństwa u mnie. Chciałbym już wydać mapę, a niestety nie mogę...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa z HOF'em już nie aktualna. W tej chwili za to potrzebuję osoby, który zna się bardzo dobrze na tworzeniu rozkładu jazdy i wyeliminowaniu pewnego błędu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, potrzebuje ludzi do pomocy którzy potrafią robić spliny na podstawie map google,zdjęć itd. oraz potrafią robić obiekty dedykowane jak np. na Projekt Szczecin. Propozycje składać na PW

PZDR,BusiarzZDITM12

Sorry za spam ale nie mogę edytować mojego powyższego postu więc potrzebuje jeszcze jednej osoby która umie zrobić ruch AI

PZDR,BusiarzZDITM12

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ! Od paru dni wziąłem się za robienie mapy Częstochowy ale jakoś mi to nie idzie . Szukam ludzi ( z Częstochowy ) którzy mogliby pomóc mi w robieniu tej mapki . Te osoby muszą znać linię 13 , 28 , 19 w Częstochowie a potem pomyślimy nad innymi. Osoby chętne niech piszą poniżej a ja odezwe się pw i podam skype lub gg .

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka . Szukam człowieka który by pomógł w stworzeniu pierwszego bydgoskiego volva b10ble

Osoby chętne proszę o kontakt na PW .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam chętnych do udziału w projekcie stworzenia ciekawej linii ZA TRAMWAJ. Mapa ma imponować między innymi:

- różnorodnym położeniem terenu.

- bardzo napiętym i zróżnicowanym rozkładem jazdy (np. w szczycie kursy co 4-6min. czy tasowanie brygad podczas przerw).

- zintegrowanym dworcem który łączył by w jednym punkcie PKS,PKP oraz miejskiego przewoźnika.

- możliwością stworzenia zwykłych linii autobusowych i tramwajowych AI i nietylko.

Chętnych do udziału w projekcie zapraszam na PW lub gg: 5121441 ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, poszukuje chętnych osób przy pomocy nad moją mapą. Tworzę mapę polską a mianowicie wieś łączącą 4 małe miasteczka, chciałbym stworzyć ultra precyzyjną mapę wiernie odwzorowaną co do najmniejszego szczegółu, ale niestety bez waszej pomocy nie dam rady jej wydać. Poszukuję chętnych osób do stworzenia około 30 budynków z google map. Kiedyś próbowałem modelować ale nie wychodzi mi to. Poniżej przedstawiam parę zdjęć, pierwsze to wieś oddalona o 2,5 kilometra od mojego rodzinnego miasta Legnicy, często jeżdżę w te strony autem na wycieczki...

http://img823.imageshack.us/img823/1777/...002528.jpg

chodzi mi o takie własnie budynki jak ten np. sklep, chciałbym aby mapa była jak najbardziej realistyczna, wysokiej rozdzielczości tekstury budynków.

Na życzenie porobię więcej zdjęć budynków do tworzenia.

Poniżej stan prac

http://img853.imageshack.us/img853/8618/...anie1z.jpg

http://img805.imageshack.us/img805/5453/...aniecp.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/9821/pr...wanie4.jpg

http://img203.imageshack.us/img203/9223/...anie2s.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/5998/...wanie6.jpg

Myślę że się spodoba. Pozdrawiam

[mod] Żaden obrazek nie działa. Popraw linki. /L100 [/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

poszukuję osoby, która skonwertuje jeden lub trzy obiekty do OMSI ze Sketchup.

Chętne osoby proszę o zgłaszanie się na PW.

P.S Obiekty, które miałyby być do skonwertowania:

Najbardziej zależy mi na tym obiekcie:

http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=5a6428ea06c95080698e984648fdd18f&prevstart=48

A te to przy okazji :) :

http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=a3e03bd8f447b3e5c0e68d2c0cda6278&prevstart=24

http://sketchup.google.com/3dwarehouse/details?mid=a5c16393fb4d2f29153f602379d7e24e&prevstart=0

Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc, bo co najmniej jeden z obiektów potrzebny mi jest do Projektu Bytom.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, poszukuje osoby, która umie narywać zapowiedzi z IVONA'y ;)

@Edit. Ogłoszenie już nie ważne :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie potrzebuję osoby która potrafiłaby wymodelować w Blenderze 2 pętle i 2 budynki. Proszę o kontakt drogą PW i przez GG 45241592

Dziękuje.

PZDR, BusiarzZDITM12

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, żebym ja się tutaj wpisywał, to już coś jest na rzeczy.

Obecnie tworzę węzeł autostradowy na mojej mapie Raznic. Wszystko ładnie pięknie, drogi idą świetnie, ale potrzebuję jednego - drogowskazów. Osoby znające się na modelowaniu 3D proszone są o zgłoszenie się na PW. Już teraz jednak powiem, że same drogowskazy zaprojektuję sam, natomiast modelarz... po prostu je wymodeluje wg moich wytycznych.

Właściwie to na razie rozeznaję się w tym, kto jest zainteresowany taką robótką... znaków będzie ładne parędziesiąt myślę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tworzę mapę o której pewnie każdy wie. Tworzę, tworzę, ale jestem umęczony. Więc chodzi mi o pomoc w sprawie stawiania budynków. Same drogi to już 100% tego co mogę na obecną chwile wykonać. Więc do budynków potrzeba mi osoby znającej się na kładzeniu obiektów tam gdzie potrzeba(bo dowalę za domek jednorodzinny w centrum miasta ;) ). Budynki już są ściągnięte, a prace nad budynkami będą niedługo rozpoczęte. Kontakt tylko PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję pomocnika do tworzenia mapy DK1. Kontakt na PW. Osoba musi znać się dobrze na edytorze :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie, Szukam osób które potrafią robić pętle obojętne czy z Splinów czy tworzą obiekty. Zapraszam po więcej na PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam :)

Poszukuję do pomocy osoby z Jeleniej Góry. Kontakt: pw/gg ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozzukuję osób do pomocy przy tworzeniu realnej mapy. Każdy, kto może wnieść coś do projektu jest mile widziany. Kontakt: PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuję osoby która umie konwertować obiekty do OMSI, chętnych proszę na PW. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuje osoby która wie jak konwertować obiekty z google earth i robić spliny do omsi, proszę na PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja wykonuję mapę pkm sosnowiec potrzebne mi są spilny i obiekty: zacznijmy od lini 175 nr1 pętla na podwarpiu można włączyć google maps i włączyć widok ulicy w szukajce wpisać dąbrowa górnicza trzebiesławice i znaleść rondo. nr 2 wskoczyć na zachodnią i wykonać spilne

nr. 3 pętla w trzebiesławicach kursy skrucone będą tam nakręcały pętla znajduje się równierz na ulicy zachodniej i proszę wskoczyć w tryb ulicy od pętli nr1 jechać żółtą drogą aż do skrzyżowania z białą drogą też zachodnią

pozdrawiam dalsza część w innym czasie

kontaktuj się ze mną na PW

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam poszukuję osób, które umieją robić obiekty 3D, spliny i konwertować obiekty z Google.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukuje osoby, która wykona realną mapkę. Oferuje drobną opłatę za dobrze wykonany projekt. Więcej informacji na gg(43447192) lub pw.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta